Diplomasi Kötülüğü

bicfakir

Mızrakçı
Yanlışa yanlış derim az önce sana verdiğim cevaptaki gibi, bahsettiğine çok sayıda doğru örnekler de var onları da koyabilirdin buraya. Genel forumu pek kullanmıyordum bu sw ninkine çok bakar oldum çoğu gördüğüm başlık veya muhabbette hep bi yöne doğru gidiyor muhabbetler, karşılıklı konuşma pek yok hep bi göndermeler algı oluşturmalar vs var.

PARS Estergon

Ağır Atlı
O kadar uğraşmak istemedim. Bir sorun oluşuyor bir klanda(evet bu düşündüğünüz klan:D) bu yanlışın önüne geçmek yerine diğer klanlar da aynı şeyi yapıyor gibi lanse etmek saçma geliyor bana. Karşılıklı konuşma konusuna gelecek olursak ; Süre gelen savaşlar var klanlar arasında yenersin veya yenilirsin bu kadar basit. Algı oluşturma gibi bir gayem yok olanı söylüyorum. Algı oluşturmak konusunda bence hakim arkadaşlar var düne kadar pars arkadan oyunlar çeviriyor diye profillere yazılar yazanlara n'oldu sanki bilmiyoruz tek tek herkese mesaj attığını? Profiline biri yazmış davet istemeyin diye, ona katılıyorum davet istenmesin zaten herkese sorgusuz davet atıyorlar :) Davet attıkları da sonradan toplanıyor ne hikmetse. :rolleyes:

bicfakir

Mızrakçı
Bir yanlışın önüne geçmiyorum klanların yaptığı yanlışlar bolca var bu konuda, ama senin şunlara bakın işte diyip gösterdiklerin de yanlış bunu diyince o yapıyor ama hepsi de yapıyor mu demiş oldum :D zaten bolca örnek var diyorum

saydan09

Mızrakçı
Oyun başından beri Efendi ile savaşan ve Efendi ile savaşması için,ALFA ve diğer klanları yanları çekmeye çalışan Ay yıldız klanlarının Efendi ile birleşmesini de gördü ya bu gözler diyecek sözüm kalmadı bunları da gördük :D

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Oyun başından beri Efendi ile savaşan ve Efendi ile savaşması için,ALFA ve diğer klanları yanları çekmeye çalışan Ay yıldız klanlarının Efendi ile birleşmesini de gördü ya bu gözler diyecek sözüm kalmadı bunları da gördük :D
Ulan matraga bak be bu kadar kalleş adami para ile toplamaya kalksan toplayamassin bü dünya garip bir dünya olmuş gercekden :)

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Yıldız.jpg
Sen oyun başından beri savaş 250 300 Köyle savaşi kaybet şimdık Kardeş klan ol :) Yıldız Adına yakışır bir şekılde Kaymiştir helal valla:D

A p s i m o

Baltacı
@MaykAkar. Tan diye bir şarkıcının şarkısı vardı hatırladın mı ''Yıldızlarda kayar durmaz yerinde '' :) .
Covid -19 akciğere vuruyor diye biliyordum burada omurgaya vurmuş.

Ben en ç.ok bu 2 arkadaşı merak ediyorum tükürdüğünü yalayacak mı ?

Eklentiler

• santek.jpg
    santek.jpg
    145,2 KB · Görüntüleme: 39
  • pinhani.jpg
    pinhani.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 37