Diplomasi Kötülüğü

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Körler sagirlar birbirini agirlar Bende Ordayim yakinda w59 u da Mesken edicem :D

Deleted User - 5478469

Ziyaretçi
Adı lazım değil bazı çok romantik arkadaşlar var sabahın 7'sinde üyelerimizi ayartmaya yönelik uzun uzun mesajlar atıyorlar.İnsan okuduğu zaman ayartılmamak için kendisini zor tutuyor , bu romantik abiler şairane yeteneklerini başka klandan adam ayartmak yerine gerçekten şiir yazmak için kullanırsa klanlar ve edebiyat için küçük ancak kendileri için büyük bir adım atmış olurlar. :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Adı lazım değil bazı çok romantik arkadaşlar var sabahın 7'sinde üyelerimizi ayartmaya yönelik uzun uzun mesajlar atıyorlar.İnsan okuduğu zaman ayartılmamak için kendisini zor tutuyor , bu romantik abiler şairane yeteneklerini başka klandan adam ayartmak yerine gerçekten şiir yazmak için kullanırsa klanlar ve edebiyat için küçük ancak kendileri için büyük bir adım atmış olurlar. :)

Bir kişi de değil sektör olmuşlar. Sonra oyun oynuyoruz diye geçiniyorlar :D

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Efendi Yargiyi Soldan Destekleyip Sagdan PARS ın ustune Salmiş :)Sorsan Ortak klan degillerdir AYYILDIZ 2 Klan arasinda Kalmiş Sag Tarafi YARGİ Sol Tarafi Efendi.. 40.50 Yaşlarina gelmiş İnsanlar 15 20 yaşindaki Cocuk gibi seneryo ciziyor :D garip bir dünya:) Klanın İsmi Efendi Ama Ortada ne efendilik Nede mertlik Var :) Sizin olay Yılan hikayesi w59 biraz toparlansada Oraya sarsam birazda:)

açıkçası şu dünyada oynamama rağmen hiç bir klana güvenim yok, herkes kendi çıkarları için her şeyi yapıyor, arkadan iş çevirmemi dersin , her klana mütlük için yazan mı dersin, köy uğruna karakterlerini hiçe sayanlar mı dersin :) ama tabi ki de şaşırmıyorum her dünyada olduğu gibi bu dünyanın da suyu çıktı

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
5 klan Ortalama 450 adama Tekabul ediyor Yöneticiler Klanlardaki Pasif Oyunculari topluyor Klana daha sonradan dahil olan Toplama Kadro oyuncular ise Savaşmaya calişiyor:) Fakat bilmedikleri 1 şey var Dünya kapanirken o Klandaki Pasif leri toplayan Yöneticiler O Savaşan adamlarida Toplayacak Tabi Oncelik güzel allı pullu laflarla Duşmanlari ortadan Kaldırmak için Klana toplanmiş Oyuncuları Kurmalı oyuncak gibi kurup Düşmanı temizlemek Tabi temizleye bilirlermi Orasida Malum :)

5 klan Ortalama 450 adama Tekabul ediyor Yöneticiler Klanlardaki Pasif Oyunculari topluyor Klana daha sonradan dahil olan Toplama Kadro oyuncular ise Savaşmaya calişiyor:) Fakat bilmedikleri 1 şey var Dünya kapanirken o Klandaki Pasif leri toplayan Yöneticiler O Savaşan adamlarida Toplayacak Tabi Oncelik güzel allı pullu laflarla Duşmanlari ortadan Kaldırmak için Klana toplanmiş Oyuncuları Kurmalı oyuncak gibi kurup Düşmanı temizlemek Tabi temizleye bilirlermi Orasida Malum :)
valla bu yoruma şapka çıkartırım, yönetciler pasif adamları bildiği için, klanda kim var sa topluyor,az kişilerin 150k olmasını buna bağlayabilirsin, ya da zaten asker kesim sayıları bunu aşırı belli ediyor, sorsan en kral onlar ne iyi oyuncu onlar, joker klanında emperyal vardı yönetici dibimdeki köyü bile kendisine almıştı, ama sonra ne oldu? sonu hüsran oldu silindi gitti, çünkü adam fake atmayı bile bilmeyen adamdı, her zaman bu tarz oyuncular nefret etmişimdir, her klanda var bu, bir gün istersen sana twstatstan kendisini birşey zanneden adamların köyleri nasıl aldığını gösterebilirim :D

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Ben bu Kardeşleri eski wordlerden biliyorum Orda Kendileri barbar köy terbiyecisiydiler :) Burda işi biraz daha geliştirmişler Profesyonel Oynuyorlar Milleti Sal Arnadak Pasif Ayitla Zaten adamlarin Oyuna girerkenki Kadrosu 50 60 Kişi Geriya kalıyor 40 Kişilık Acık o 40 Kişi İçinde 400 Tane Adam yarişiyor :D

A p s i m o

Baltacı
valla bu yoruma şapka çıkartırım, yönetciler pasif adamları bildiği için, klanda kim var sa topluyor,az kişilerin 150k olmasını buna bağlayabilirsin, ya da zaten asker kesim sayıları bunu aşırı belli ediyor, sorsan en kral onlar ne iyi oyuncu onlar, joker klanında emperyal vardı yönetici dibimdeki köyü bile kendisine almıştı, ama sonra ne oldu? sonu hüsran oldu silindi gitti, çünkü adam fake atmayı bile bilmeyen adamdı, her zaman bu tarz oyuncular nefret etmişimdir, her klanda var bu, bir gün istersen sana twstatstan kendisini birşey zanneden adamların köyleri nasıl aldığını gösterebilirim :D

Bu önermen ile yola çıkarsak Puanda 19. Kesimde 25. Sıradayım acil kesim yapmam gerekiyor ahahahahaj :)

@Gergin Görünüşlü Adam

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Camaika kardeşim sal şu klanı davet atmaktan sıkılmadın mı sdfj
Oyun 1.sinin benden az kesimi var ben 129.yum naptınız klanca bu elemana köy boşaltıp hediye mi ettiniz

l KRONOS l

Hafif Atlı
Camaika kardeşim sal şu klanı davet atmaktan sıkılmadın mı sdfj
Oyun 1.sinin benden az kesimi var ben 129.yum naptınız klanca bu elemana köy boşaltıp hediye mi ettiniz
Kendi imkanlarıyla multi kasmıştır hacim belki.hemen klana bağlama:)
O arkadaşın olduğu klanda 3-5 kişi var çünkü 10-12 köy olup da 10k kesim puanina ulasmayan.sonra bi anda kesim puanları arttı.bikac tanesi hariç onlar hala bitirememiş Anlaşılan multilerini

l KRONOS l

Hafif Atlı
Hangi biri icin köy hediye edecekler demeyi unutmuşum.yani bireysel çaba kanka bu :D adamlar bileğinin hakkıyla 2 köylü başlangıçta multi kasmış niye yadirgiyonuz :D

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Hangi biri icin köy hediye edecekler demeyi unutmuşum.yani bireysel çaba kanka bu :D adamlar bileğinin hakkıyla 2 köylü başlangıçta multi kasmış niye yadirgiyonuz :D
mantıklı bak kank böyle düşünmemiştim hiç dsfdgfh takdir etmek lazım bu çabayı her gün o kadar köyde kaynak kasıp kendine almak uğraştırmıştır :D

Bi Kahve ?

Ağır Atlı

Tek klan kalınca çıkıp kendi klanıma saldırcam o zman

saydan09

Mızrakçı

sana yüz milyon puan versem, ADAM olurmusun!?!

Sahiden...

Olurmusun!?!

Yazar birde bu adamların profillerinde,işin komik kısmı da bu yazık :)