Delete vs Squid Game

pakaloka

Mızrakçı
Karmaşadan konu açmayı unutmuşuz..

Oyun sonuna kadar beraberiz sözü veren Squid Game klanı bir gece ansızın müttefik olunduğu halde bizden köy alarak anlaşmayı bozmuştur.

Pençe klanınıda savaşa dahil etmişlerdir.

yapılan operasyon sonucunda squid game klanı kurucusu HaRdAsAn* isimli oyuncu haritadan silinmiştir. tek köyü kalan HaRdAsAn* isimli şahıs çevre klanları telefonla arayıp köylerimi siz alın lütfen diye yalvarmıştır ancak köyler bizim tarafımızdan elegeçirilmiştir. tek köyle hesap sil yapan HaRdAsAn* 'a başka dünyalarda başarılar dilerim. kalan squid game klanı oyuncuları I am sorry Baby ve Delta operasyon ismiyle devam etmektedirler onlarada başarılar diliyorum. pençe ekibine henüz operasyon düzenlemedik ancak onlardan tarafımıza gelen operasyonda büyük keyif aldık.. daha keyifli savaşlar görmek dileğiyle.

buradan yetkililere iletmek gerekirse I am sorry Bayb klanı ile şahsiyet bir klanlardır :) kurallar gereği bu dünyada alt klan kurulamaz diye biliyoruz :)

Fethedilen köyler yaklaşık olarak 10 köy daha fazla normalde ama uyanık HaRdAsAn* :) mis giden köyleri klandan atmakla istatisliği bozmuştur biz yinede hepsi olmamakla beraber elimizde kalanları paylaşalım.

fetihhh.PNG

Savunma raporlarımız.

ss.png

Saldırı raporlarımız

saldırı.png

Fetih raporlarımız.

fetih.png

pakaloka

Mızrakçı
Benim ekibimden değildi kafasının dikine gitti alt tarafta oynuyor galiba hala :)

pakaloka

Mızrakçı
Osmana iyi olduda size yazık olacak Seninle karşılıklı atışmayı doğru bulmuyorum o yüzden savaş sonrası burda olman dileğiyle :)