Delete vs Squid Game

pakaloka

Mızrakçı
Dostum senin maaşın benim viski param yanlış anlamada oyunu sana ben öğretiyim gel sabahtan beri konuşmıyım diyorum ama klan yöneticinin senin buraya konu açtığından yorum yazdığından haberi bile yok dua et klanlar kilitlendi yoksa seni atacaktı :) adam yerine konulmayan 15 yaşında veletsin nickine 31 yazan adamsın yanlış anlama sizin klanın kesim puanı kadar kesimim var gir profile bak 13 seneyi senin gibi veletlere harcamadım ben şimdi git klan yöneticine durumu anlat özür dile birdahada buraya onlar adına yazma kendini rezil etme 3 k lık hesabın var boyundan büyük konuşuyorsun preyle asker basılmıyor bu oyunda kendini bir sorgula yoksa senin başka şekilde konuşucam

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Hep derim, keyif almak bir yana, bu savaşlar gerçekten boş. Umarım ki keyif alıyorsunuzdur. Yoksa bu tarz klanların birbirine kanıtlayacağı hiçbir şey yoktur. Kaldırın kafanızı etrafınıza bakın. Neler oluyor neler bitiyor farkında mısınız? Umrumuzda değil keyfimize bakıyoruz dışında verilecekte hiçbir cevap yok. Dediğim gibi umarım keyif alıyorsunuzdur veya alırsınız. İyi oyunlar..

pakaloka

Mızrakçı
Hep derim, keyif almak bir yana, bu savaşlar gerçekten boş. Umarım ki keyif alıyorsunuzdur. Yoksa bu tarz klanların birbirine kanıtlayacağı hiçbir şey yoktur. Kaldırın kafanızı etrafınıza bakın. Neler oluyor neler bitiyor farkında mısınız? Umrumuzda değil keyfimize bakıyoruz dışında verilecekte hiçbir cevap yok. Dediğim gibi umarım keyif alıyorsunuzdur veya alırsınız. İyi oyunlar..
valla biz gayet keyif alıyorduk bu arkadaşın biraz zoruna gitti herhalde :) anlayamadım

rip.31

Milis
oyun basında 7 fake atmislardi hala ona sinirliyim

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
oyun basında 7 fake atmislardi hala ona sinirliyim
kin nefret ego hırs sizi doğruya götürmez. Oyun savaş temalı strateji oyunu. Her türlü açıdan kendinizi sınayabileceğiniz bir ortam. İşin doğrusu bunu yapan az yani yapamazssanızda onlardan farkınız olmaz. Bence farklı olun fark yaratın.

rip.31

Milis
kin nefret ego hırs sizi doğruya götürmez. Oyun savaş temalı strateji oyunu. Her türlü açıdan kendinizi sınayabileceğiniz bir ortam. İşin doğrusu bunu yapan az yani yapamazssanızda onlardan farkınız olmaz. Bence farklı olun fark yaratın.
yok enes. parası var diye az buz yaşı büyük diye böyle küçümseyici konusma hakkı vermiyor kimseye. sende biliyorsun pre basan pre basmayanlara göre daha hızlı gelişiyor. kralfaruk vardı bi ara onun gibi mesela

pakaloka

Mızrakçı
nostra bize savaş açmasaydı deleteyi deletelemiştik
biz size başarılar güzel bir savaş olsun derken senin bunu yazman gerçekten senin velet olduğunun göstergesi şimdide parası var diye küçümseyici falan diyorsun çoluk çocuksun laf kalabalığı yapma oyuna bak bence

pakaloka

Mızrakçı
3k prelik adamsın diyede yazmışsın birde gerçekten sen değişik bir veletsin kendi kendine gelin güvey oluyorsun 3k lık köyün var burda 3 sayfa yorum yazdın bak işine hadi

pakaloka

Mızrakçı
çok pre basinca iyi oyuncu olmuyorsun bu arkadas onu idrak edemiyor sadece
Sana son açıklamam
1.si ben iyi oyuncu olduğumu iddaa etmedim sen kendi kendine konuştun
2.si 50k pre yakmadım ki yaksam dahi 50 k pre pre değildir.
3.sü her pre basan kötü oyuncuysa nostra bir günde içinizden geçiyor neden birşey yapamadınız ?
4.sü sizi temizlememiz gerçekten 24 saatimizi alır bütün köyleriniz bomboş
5.si squid gamedeki hardasan vardı ona neler yaptım sana neler yaparım benimle takışma heleki ben sana kurulmamışken
6.sı çok iyi oyuncuysan neden 3bin puandasın hala ve çok iyi oyuncuysan neden köyünü sana klan yöneticin boşalttı ?
7.si senin yöneticin yetkilin bugün bütün gün benim discordumda benimle muhabbet sohbet ederken ne kadar düşman olsak dahi bu saygıyı ve özeni gösterirken sen kim olarak buraya yazıyorsun ve seni ona söylediğimizde inan tanımıyorum ben uyarırım onu nostrayla pençe savaşı konusunu açtığından bile haberim yok derken sen burda benimle kim olarak ve kim adına tartışıyorsun 20 kattan dolayı saldıramıyorum yoksa seni burda konuşturmazdım git kendine denk birilerini bul mesela barbarlara falan yaz hammadde iste yollasınlar seni bu mesajdan sonra engelliyorum 20 kat kalktığı anda köyüne veda et iyi oyunlar

oguzhan18

Acemi
Hocam ne olursa olsun bu ilk cümle doğru bir üslup değil, geri kalanına bir şey demem ama ilk cümle çok yanlış bence