Delete vs Squid Game

oguzhan18

Acemi
Hocam ne olursa olsun bu ilk cümle doğru bir üslup değil, geri kalanına bir şey demem ama ilk cümle çok yanlış bence (önceki mesajda alıntılmayı yapamamışım)
Dostum senin maaşın benim viski param yanlış anlamada oyunu sana ben öğretiyim gel sabahtan beri konuşmıyım diyorum ama klan yöneticinin senin buraya konu açtığından yorum yazdığından haberi bile yok dua et klanlar kilitlendi yoksa seni atacaktı :) adam yerine konulmayan 15 yaşında veletsin nickine 31 yazan adamsın yanlış anlama sizin klanın kesim puanı kadar kesimim var gir profile bak 13 seneyi senin gibi veletlere harcamadım ben şimdi git klan yöneticine durumu anlat özür dile birdahada buraya onlar adına yazma kendini rezil etme 3 k lık hesabın var boyundan büyük konuşuyorsun preyle asker basılmıyor bu oyunda kendini bir sorgula yoksa senin başka şekilde konuşucam

rip.31

Milis
BEN BİR ŞEY SÖYLEMEK İSTEMİYORUM HOCAM PARASI OLMASA OYUNU OYNAMAZ. BOŞ BOŞ PARASIYLA 10 KÖYE SAHİP OLMUS PUANDAN FALAN LAF ATİYOR. SPEEDE GELSİN DE GÖREYİM OYUNCULUGUNU Bİ PARA BASIP 10 TANE KIŞLADAN ASKER BASMAYA BENZİYOR MUYMUŞ
Hocam ne olursa olsun bu ilk cümle doğru bir üslup değil, geri kalanına bir şey demem ama ilk cümle çok yanlış bence (önceki mesajda alıntılmayı yapamamışım)

pakaloka

Mızrakçı
Hocam ne olursa olsun bu ilk cümle doğru bir üslup değil, geri kalanına bir şey demem ama ilk cümle çok yanlış bence (önceki mesajda alıntılmayı yapamamı
çok zorladı saygısızlık etmeseydi kimseye laf söyleyecek bir insan değilim beni tanıyan tanır durup dururken başarılar dilediğimiz adam bizimle dalga geçemez görende kıta 1.si falan sanacak boyundan büyük laflar etmeseydi biz kiminle nasıl konuşacağımızı biliriz nasıl geliyorsa bize bizde aynı dilde cevap veririz pre ağzından düşmüyor benim ne kadar pre harcadığımı falan yazıyor yazık kimden ne duyduysa nasıl bir kıskançlık varsa için de herkese beni soruyor herhalde :)

CaSiAn *

Okçu
Parası olan mi oyuncu oluyor bu oyunda
Onu bile beceremeyenler var
En iyisi classiclere girin de daha iyi olur
Adam pre kasar 3 4 dünya sonra oyunar
10 k pre ile sıralama yapan oyuncular var emin ol doğru zamanı kullanmak önemli .

pakaloka

Mızrakçı
Parası olan mi oyuncu oluyor bu oyunda
Onu bile beceremeyenler var
En iyisi classiclere girin de daha iyi olur
Adam pre kasar 3 4 dünya sonra oyunar
10 k pre ile sıralama yapan oyuncular var emin ol doğru zamanı kullanmak önemli .
bende bunu anlatamıyorum dostum pre basanda basmayanda oyuncudur yada değildir bunu pre bastığı için veya basmadığı için bilemezsin ki buyursun herkes cenk meydanına bana kalkmış speed diyor 71.dünyada bekliyorum gelebiliyorsa gelsin konuştursun oyunculuğunu preyle asker basılmıyor sonuçta

rip.31

Milis
çok zorladı saygısızlık etmeseydi kimseye laf söyleyecek bir insan değilim beni tanıyan tanır durup dururken başarılar dilediğimiz adam bizimle dalga geçemez görende kıta 1.si falan sanacak boyundan büyük laflar etmeseydi biz kiminle nasıl konuşacağımızı biliriz nasıl geliyorsa bize bizde aynı dilde cevap veririz pre ağzından düşmüyor benim ne kadar pre harcadığımı falan yazıyor yazık kimden ne duyduysa nasıl bir kıskançlık varsa için de herkese beni soruyor herhalde :)

speede gelsene lütfen

rip.31

Milis
bende bunu anlatamıyorum dostum pre basanda basmayanda oyuncudur yada değildir bunu pre bastığı için veya basmadığı için bilemezsin ki buyursun herkes cenk meydanına bana kalkmış speed diyor 71.dünyada bekliyorum gelebiliyorsa gelsin konuştursun oyunculuğunu preyle asker basılmıyor sonuçta

kanka sen neden mala yatıyosun? 1 günde akademi basıp köy alan adam var bu oyunda (preyle). Şimdi senin kaç köyün var? 10. Yani 10 tane kışlan var dimi? ben 1 basarken sen 10 basıyorsun. Simdi karsima gelip "preyle mi asker basılıyor?" deme. insan yazarken utanır

rip.31

Milis
adam ısrarla anlamıyor anlamamazlıktan geliyor saka gibi ya. git kendini pre basan adamla kıyaslasana? iki saattir 4k lık falan diyorsun? git nostrada, babada, fenada oynayan adamlarla karşılaştırsana kendini madem dengin değilim?

Cindere11a

Acemi
kardeşim ne bu tantana, adamın nicki rip.31 sence cevap vermeye değer mi :D
elimize sağlık, hardasan'ın her hangi bir şekilde herhangi bi insanı değerlendirebilecek bir oyuncu olduğunu sanmıyorum. Kedi klanlarının yüce önderi fatcat'i eleştirmekse hiç haddine değil.
umarım daha güzel kesim raporlarımızı koyarız yakında.
pakaloka <3

LORD oldmen

Acemi

pakaloka merhaba arkadaşım rip31 ile aranızda gecenleri okudum daha önce de okumuştum ve rip31 gerekli uyarılar yapılmıştı ve bu arkadaşın PENCE klanı ile alakası yoktur tamamen ortalığı karştırmak için içimize girmiş bi kişi bizde bu tür diyoloklara girecek kimse yoktur bu oyun savaş ve streteji oyunudur iyi konsantire ve organize olan kazanır aldıgınız köyler için sizleri teprik ederim savaşan kazandı oda siz oldunuz ben PENCE ailesi adına rip31 ile olan kunuşmalar için sizden ve bunları okuyan herkesten özür dilerim bir ricam olacak bu konu başlıgını silmenizdir artık rip 31 klanınmızda yoktur onunda isminin PENCE klanı içinde gecmesini istemiyoruz lütfen konu başlıgını yada yazışmalarınızı silermisin raporların kalsın onlar sizlerin başarısıdır lafım yok saygılar iyi oyunlar dilerim​

Bu forumu takip etmek gerek bunda bir defa daha emin oldum.

Hani o bizden saldırı atan arkadaş vardı ya bi girip geçmişine baksana hangi klanda başlamış ;) yada arkadaşlarına sor hangisinin multisi direk söylesinler :)

Olmuş bitmiş gitmiş olay ama oyun için yalan söylemeyin lütfen. O adamı ben tanımam bilmem etmem nostra başlığınızda detaylı yazdım ztn konuyu uzatmaya gerek yok ama mütlüğü bozan sizdiniz biz değil. Ama güzel taktik sevdim. Tabi ben böyle oyunlar beceremediğim için yapamıyorum o ayrı