Delete vs Squid Game

rip.31

Milis
presiz oynayamazsın diyorum rapor oku diyorsun ne alakasi var? speede çağırıyorum 1v1 atmak için gelmemek için kırk takla atiyorsun. preyle 5 6 köy toplamayı herkes yapar. neyse kendine güveniyorsan gelirsin speede 1v1 atariz

pakaloka

Mızrakçı
presiz oynayamazsın diyorum rapor oku diyorsun ne alakasi var? speede çağırıyorum 1v1 atmak için gelmemek için kırk takla atiyorsun. preyle 5 6 köy toplamayı herkes yapar. neyse kendine güveniyorsan gelirsin speede 1v1 atariz
speed ne alaka hocam bir oyunu normal oynayamayıp hileli sürümünü indiren 10 - 17 yaş arası ergen çocuklar gibi 1 v 1 çağırıyorsun birde yazık kafana :) topla ekibini bana operasyon yap burda boş muhabbet yapma artık.. bu oyunun adı klanlar klanınla beraber beklerim

pakaloka

Mızrakçı
313131313131.png

sizi ciddiye alıp bir kaç yerden destek atmak bizim saflığımız kusura bakmayın ordularınızın hepsini toplasak 1 kamimiz etmiyor yalandan oyuncular sizi ayrı ayrı köylerden bile çıkarabildiğiniz bumu :)

rip.31

Milis
pre sayesinde 5 6 köy alıp 5 6 kışladan asker basip iyi oynuyorum demekte ne bileyim.. speede gelsene sen ya kanka senin yüzünden maaş basmak istemiyorum oyuna