Dejavu Klan Ayıpları

• Konuyu başlatan DeletedUser61569
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61592

Ziyaretçi
Ss li atmadım, önce bu alıştırmaları yaptıracağım boş konuşan o arkadaşa. Sonrasında dil bilgisi kurallarıyla devam edeceğim, bu yıl ders planım bu yönde :D

güzel şarkı bence hepsini dinlemelisin kardeşim ahahahsjd :D

ya sen hangi bayraga selam veriyorsun hadi git bi :)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
bil canım zor eski nick diRigent. :)
Click.Tr. sonrası daha fazla var zamanla ortaya çıkacak :)

Biraz size ders vermek gerekiyor tek tek ss'lere bakın :)
Herkezi deşifre etmeye gerek yok adil bir savaş olsun istediğim için beyin bedava oldugunu gösteriyorum zeki insana ;)
http://prntscr.com/c3b82w / 565|647
http://prntscr.com/c3b8ny / 565|648

Sizin gibi boş da yapmam boşada konuşmam aslan savaşını yap laf yapma burda bana savaşa karışacak olsam klanın karışır !

Beyler savaş sizin savaşınız ben tarafsızım , bu zaman'a kadar bu forum da eşkiya alehime konuşmadı oyüzden benden yana bir
tepki de almadı ama siz bazı insanlar gereksizce ortamı geriyorsunuz oynunuzu oynayın sohbetinizi edin burda ...

Dejavu ayiplari diye konu acip carsaf carsaf kendi ayiplarinizi sergilemeniz ne tuhaf. Bide tarafsizliktan bahsediyorsun. Senin gecmiste dejavudan veya diablodan yiyip cikaramadigin buyuk bi darbe kalmis anlasilan. Icine oturmus. Tum kasintin bundan ileri geliyo. Neyse dunya kucuk sira sanada gelir elbet. Biz hesabimizi oyunda askerlerimizle kapatiriz.

DeletedUser61592

Ziyaretçi
Dejavu ayiplari diye konu acip carsaf carsaf kendi ayiplarinizi sergilemeniz ne tuhaf. Bide tarafsizliktan bahsediyorsun. Senin gecmiste dejavudan veya diablodan yiyip cikaramadigin buyuk bi darbe kalmis anlasilan. Icine oturmus. Tum kasintin bundan ileri geliyo. Neyse dunya kucuk sira sanada gelir elbet. Biz hesabimizi oyunda askerlerimizle kapatiriz.

Beyin bedava bedava kullanmasını bilene ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
o kucaktan bu kucağa atlayanlar klan üstüne klan değiştirenlerin burada ali kıran baş kesenlik yapması çok absürt

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Adminlere yaz da oyunu yeniden düzenlesinler, klanı terket butonunu çıkartsınlar :D nooblar yazmasın lütfen :D

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Dejavu istatistiklerde öne geçti EN BÜYÜK AYIP bu :D
hep köy kaybederken klandan çıkanlar yüzünden :D

DeletedUser61424

Ziyaretçi
Aynen size o ayip yeter. Ulan birde övünerek siritiyorlarya :) Pasif kovalayin aga siz. Klandan cik gir yapin filan hadi devam dunyayi kapatan kazanicak istatistigin bokunu cikardiniz bizde serefsizlik yapacak karakter yok. sizde var o

pasif kovalayın demiş ya HDJNASLDKJASDMASDASMDA bak alta atıyorum şimdi bu oyuncu alayınızdan daha aktif :
8 -SELO BAŞKAN- E$K!YA 23 86 3.329.053 23.969.724

hayır yani körmüsünüz nesiniz anlamıyorum. Boş konuşmayın lütfen.
(şimdi bi velet:"senin gibimi?" yazar :( )

DeletedUser

Ziyaretçi
pasif kovalayın demiş ya HDJNASLDKJASDMASDASMDA bak alta atıyorum şimdi bu oyuncu alayınızdan daha aktif :
8 -SELO BAŞKAN- E$K!YA 23 86 3.329.053 23.969.724

hayır yani körmüsünüz nesiniz anlamıyorum. Boş konuşmayın lütfen.
(şimdi bi velet:"senin gibimi?" yazar :( )

Aha one gecince bunun sesi cikmaya basladi haha :) dun nerdeydin canim istaatistik onemi yok pasif veye en online olan olsun farketmez gel benim hesabida toplayin ama eskiya klani bu savasa bas koyacak ve alacak bunun icin burda yiz suan

DeletedUser61424

Ziyaretçi
Aha one gecince bunun sesi cikmaya basladi haha :) dun nerdeydin canim istaatistik onemi yok pasif veye en online olan olsun farketmez gel benim hesabida toplayin ama eskiya klani bu savasa bas koyacak ve alacak bunun icin burda yiz suan

alakası yok istatistik umrumda değil 3-4 gündür özel nedenlerimden dolayı oyuna hiç girmedim bile alabildiğinizi,kesebildiğinizide o arada şee ettiniz zaten. :D neyse sanırım bu son yazım olucak burda herkes boş konuşuyor ben dahi :( hayırlı geceler :D