Dejavu Klan Ayıpları

• Konuyu başlatan DeletedUser61569
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48108

Ziyaretçi
Yahu pasif adamları toplayıp istatistik yaptınız sesiniz çıkıyordu artislik yapıyordunuz şimdi istatistiktede gömdük size hala sesiniz çıkıyor ben anlamadım bu nasıl arsızlıktır :p dirigent dallaması sende sıranı bekle burda boş konuşma herkes senin gibi işsiz değil gözün başın oynamasın :mad:

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Dün savaşı erken başlatıyorsunuz yok o yok bu diye ağladınız.Sonuç Suçlu Dejavu dediniz.
Ardından savaş ilanı verdiniz 200 köy fark attınız yok köy kaybederken klandan çıktınız yok öyle yok böyle dediniz.
Suçlu Dejavu dediniz.
Bugün eşitledik durumu hatta fark +100 lere dayandı dün Dejavu da kimmiş diye alay eden video çekip atan eşkiya hala konuşuyor. Ve yine suçlu Dejavu öyle mi :D
Daha savaşın başı son köye kadar savaşa devam.Bakalım giderken ne diyeceksiniz.

DeletedUser59630

Ziyaretçi
Eşkıya klanlarının sadece bi bölgeden köy alıyorsunuz deyip saygıdan gelen beceriksiz elemanlarını dışlaması ne büyük acıdır sanırım kendilerini kemik kadromuzdan köy alamıyorlar diye kandırıyorlar ama eşkıyanın inine kadar Gireceğiz zamanı gelince haberleri yok çok Yazık çook

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Slm gençler. D oyunda baya yoktum tartışma var dediler geldik

Selo başkan ve yiğit Black money oyun bıraktı benimde hevesim kcti

DeletedUser57096

Ziyaretçi
La Bırakın Bayram Şekerimi Veriyorsunuz Millete Muhattap Dahi Almayın Boş Beleş Maksat Gevezelik Olsun diye Burada Pos Kasma Sevdasında Olanları Toplayın Gitsin 1 bölge 2 bölge 3 bölge sonuçta o bölgedekiler sizden değilmi üvey evlatmı biz çuvala bir delik açtık parçalaya parçalaya gidiyoz sizde iyi bir terzi olun dikin söküğünüzü yoksa param parça olacak çuval bu ne ya savaştan zevk alalım o bunu yaptı bu bunu yaptı icraat yapın icraat boş beleş muhabbet eden dejavu danda olsa fırçayı yer benden demedi demeyin prim vermeyin boş beleş adamlara
ben tek eşkiya alayınız......(FORUMDA ATAR YAPACAK BANA GELSİN AKLINI ALIRIM)

DeletedUser60961

Ziyaretçi
La Bırakın Bayram Şekerimi Veriyorsunuz Millete Muhattap Dahi Almayın Boş Beleş Maksat Gevezelik Olsun diye Burada Pos Kasma Sevdasında Olanları Toplayın Gitsin 1 bölge 2 bölge 3 bölge sonuçta o bölgedekiler sizden değilmi üvey evlatmı biz çuvala bir delik açtık parçalaya parçalaya gidiyoz sizde iyi bir terzi olun dikin söküğünüzü yoksa param parça olacak çuval bu ne ya savaştan zevk alalım o bunu yaptı bu bunu yaptı icraat yapın icraat boş beleş muhabbet eden dejavu danda olsa fırçayı yer benden demedi demeyin prim vermeyin boş beleş adamlara
ben tek eşkiya alayınız......(FORUMDA ATAR YAPACAK BANA GELSİN AKLINI ALIRIM)

Arkadaş çok dolu konuşuyor. Diğerleri dağılsın bence :p

DeletedUser60632

Ziyaretçi
gecen biraz daha ayıp yapıyoruz işte. nerde dirigent yaaa

DeletedUser60632

Ziyaretçi
aa pardon eskiyadaymis :D bence en mantıklı hareketi yapmissin eğer ki sis senin gerçek ekibin değil ise, keşke bu kadar bos konusmasaydin bazı konularda :D varsa bi özrünü alırım.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
teşekkürler :D umarım herkes bundan sonra oyun olduğu bilinciyle, sacma suclamalar olmadan güzel bir oyun çıkaracak :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ahahfhsjdj :D güzeldi, ama öyle tabi benim de olduysa hatam kusura bakmasın kimse, kandırılmışımdır :(

DeletedUser62537

Ziyaretçi
Yasin abimi tanıyanlar bi tarafa tanımayanlar bi tarafa lütfen ..

DeletedUser60179

Ziyaretçi
Benim açtığım başlık neden kaldırıldı? eşkiyanın yaptığı çok ayıp olduğu için mi

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu savaş burda bitmiştir iyisiyle kötüsüyle emek veren tüm oyunculara teşekür ederim.
Oyunu oyun gibi oynamak lazım savaş ve strateji oyunu oynadığımızı unutmayalım adı üstünde OYUN bu oyunun galibi DEJAVU klanları olmuştur istatistik olarak.burdan kendilerini tebrik ediyorum.

Şunu unutmayalım bizler bu oyunu oynayan koca adamlarız lütfen oyun için bu kadar fazla birbirinizi yıpratmayın.o onu yaptı bu şunu yaptı v.s bunlar boş şeyler.Herkes kendine yakışan şekilde davransın herkese iyi oyunlar..

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu savaş burda bitmiştir iyisiyle kötüsüyle emek veren tüm oyunculara teşekür ederim.
Oyunu oyun gibi oynamak lazım savaş ve strateji oyunu oynadığımızı unutmayalım adı üstünde OYUN bu oyunun galibi DEJAVU klanları olmuştur istatistik olarak.burdan kendilerini tebrik ediyorum.

Şunu unutmayalım bizler bu oyunu oynayan koca adamlarız lütfen oyun için bu kadar fazla birbirinizi yıpratmayın.o onu yaptı bu şunu yaptı v.s bunlar boş şeyler.Herkes kendine yakışan şekilde davransın herkese iyi oyunlar..

?