Dejavu Klan Ayıpları

• Konuyu başlatan DeletedUser61569
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
valla ben biraz yanlış anlamaya müsaitim yanlış anladıysam afffola hangi nikteydin hatırlamıyorum seni

ben burdan bana imada bulunduğunu düşünerek operatör arkadaşlara kendimi şikayet ediyorum deil şimdi tüm oyun hayatım boyunca o dediklerinin bir tanesi bu hesaba bulaştıysa cezamıda kendim kesiyorum global istiyorum hodri meydan !
abla haklısın yanlış anladın seni biliyorum senin öle bişi yaptığını duyarsam bende silerim oderece klanında bot vs acaip hat safada olduğunu düşünüyorum :D

DeletedUser13497

Ziyaretçi
pusuladan mı söz ediyorsun dejavudanmı bilmiyorum ama haksızlık yapanı şikayet edin rahmetlik babam olsa acımam ben emeğimle oynuyosam herkes öle yapcak

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Çok gereksiz muhabbetler dönüyor.
Daha savaşın başı.İlk etapta + veya -100-200 köy pek bir şey ifade etmez.
İki taraf da pasif peşindedir çünkü.
Klan ayıbı diye başlık açıp hakaret etmek de ayrıca bir başarı.
özhakikirobben den daha asosyal olan kazansın...

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Selamun Aleykum Öncelikle
Birileri Kırbaç İstiyor..
Kırbaç'cı Geldi....

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Hocam cok mu grinin elli tonu izlediniz cok fazla etki yaratmış :p
valla izlemedim tavsiye eden olmadı :)
biraz atraksiyon yapalım dedik baya bi uzaklaştık ama eşkiya savaşı var dediler geldim :):)
Biraz Banlanmalar Başlasın EŞKİYA Multiniz Varsa Tırsın Yoksa Tırsmya Gerek Yok Tam Yol Devam :)

DeletedUser61592

Ziyaretçi
biraz atraksiyon yapalım dedik baya bi uzaklaştık ama eşkiya savaşı var dediler geldim :):)
Biraz Banlanmalar Başlasın EŞKİYA Multiniz Varsa Tırsın Yoksa Tırsmya Gerek Yok Tam Yol Devam :)

Yeni bir multeci gelmiş anlaşılan :)

DeletedUser61592

Ziyaretçi
Dejavu saçma sapan şekiller ile mesaj atıyorsun bende pislikleri ortaya dökyorum artık siz istediniz ...
Varan-1
http://prntscr.com/c2w9el
H A N N I B A L hesabını tum eşkiya şikayet etsin multi hesabtır tor browserdan giriş yapmıştır,
Saldırı atılmıyor :)
http://prntscr.com/c2wb4a
1ByPenguen aynı şekilde bu kullanıcı da

Dejavu kork benden bu saatten sonra uyarı felan yok klanda ne multi nede bot kullanan kalacak bundan sonra da böyle bil bunu !

Eşkiya ailesi bunlar başlangıç bilgilerim devamı gelecektir...

Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır !

DeletedUser61592

Ziyaretçi
Varan-2
http://prntscr.com/c2wg1k
The Notorious Bu eleman çok konuştu forumda gereksizce haddini aşarak daha dün ki bebe bana kalkıp
laf etti ben bu oynu oynarken o beziyle dolaşıyordu daha genede eyvallah dedim, zamanı gelince tanırsın sende aslanım dedim daha dinlemedi şekil yapmaya kalktı
herkez yerini de haddini de bilecek !

Devamı ve detaylı bilgiler gelecektir ...

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Dejavu saçma sapan şekiller ile mesaj atıyorsun bende pislikleri ortaya dökyorum artık siz istediniz ...
Varan-1
http://prntscr.com/c2w9el
H A N N I B A L hesabını tum eşkiya şikayet etsin multi hesabtır tor browserdan giriş yapmıştır,
Saldırı atılmıyor :)
http://prntscr.com/c2wb4a
1ByPenguen aynı şekilde bu kullanıcı da

Dejavu kork benden bu saatten sonra uyarı felan yok klanda ne multi nede bot kullanan kalacak bundan sonra da böyle bil bunu !

Eşkiya ailesi bunlar başlangıç bilgilerim devamı gelecektir...

Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır !
Ben Boş Beleş Muhabbet Değil İcraat Yaparım Sor O Hesap İçin Yalvardığın Abilerine. Yada ZEMZEM'i Tanıyanlara Ben Bela Olmaya Geldim Felan Demem Direk İcraat Yaparım. Öyle Boş Beleş Laflarla Değil Birde Bize Laf Söyleyen Adamın Elinde en Az 6 7 Hesap Var Tottik Varsa Uğraşırsın
Bak Bana Söyler Söylemez İcraat :):)
Comon Beybi :)

Merhaba Z3mz3m,

Belirttiğiniz hesap / hesaplar detaylı olarak incelenmiş ve üzerinde ihlal belirlenenler hakkında gerekli işlem yapılmıştır.

Ancak şunu unutmayınız ki, sizin düşündüğünüz ihlal ile oyuncunun tespit edilen ihlali aynı olmayabilir.

Uygulanan cezalar, Genel iş şartları ve oyun kuralları gereğince bir oyuncu hakkında diğer oyunculara bilgi verilmesi yasaktır.

Bu nedenle uygulanan cezalar hakkında size bilgi verilmesi mümkün değildir.

Bilgilendirmeleriniz ile takımımıza destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

DeletedUser61569

Ziyaretçi
Z3mzem denen arkadas umutlarin bosa cikacagina emin ol. bizde dost çok multiye gerek yok:)

DeletedUser60961

Ziyaretçi

Oturup butun klani sikayet edecek heralde :D

DeletedUser61592

Ziyaretçi
Ben Boş Beleş Muhabbet Değil İcraat Yaparım Sor O Hesap İçin Yalvardığın Abilerine. Yada ZEMZEM'i Tanıyanlara Ben Bela Olmaya Geldim Felan Demem Direk İcraat Yaparım. Öyle Boş Beleş Laflarla Değil Birde Bize Laf Söyleyen Adamın Elinde en Az 6 7 Hesap Var Tottik Varsa Uğraşırsın
Bak Bana Söyler Söylemez İcraat :):)
Comon Beybi :)

Merhaba Z3mz3m,

Belirttiğiniz hesap / hesaplar detaylı olarak incelenmiş ve üzerinde ihlal belirlenenler hakkında gerekli işlem yapılmıştır.

Ancak şunu unutmayınız ki, sizin düşündüğünüz ihlal ile oyuncunun tespit edilen ihlali aynı olmayabilir.

Uygulanan cezalar, Genel iş şartları ve oyun kuralları gereğince bir oyuncu hakkında diğer oyunculara bilgi verilmesi yasaktır.

Bu nedenle uygulanan cezalar hakkında size bilgi verilmesi mümkün değildir.

Bilgilendirmeleriniz ile takımımıza destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Hesab için yalvardım evet aslanım truva yapınca gene aynısı dersin sen o nazik başındakini çalıştırmaya uğraşma
zaten çalışmıyor kan pompalamıyor yukarıya ;)

DeletedUser53521

Ziyaretçi
Ne kadar boş konuşuyorsunuz ya.Bırak sen istatistik kasmayı savaşın sonunda iyiysen kazanırsın zaten. Herkes birbirine sallamış maniler yazan mı dersin kafiye yapan mı. Şu kabiliyetinizi oyuna taşıyın biraz çene çalmayın burada.