Dejavu Klan Ayıpları

• Konuyu başlatan DeletedUser61569
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60089

Ziyaretçi
EŞKİYA adına bir konuşma değildir. Arkadaş şuan sadece kendi adına konuşmuştur. Yanlış anlaşılmasın.

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Ben sen kimsin anlamında bıraktım o soru işaretini:)
Yoksa adminler le yendiniz şöyle yendiniz yok o oldu yok hep böyle oldu gibi bi Metin'le sileceksiniz siz :)

DeletedUser62223

Ziyaretçi
yav hadi bi metin hazırlayında silin, boşuna zaman kaybı...

DeletedUser60179

Ziyaretçi
bize hediye etmiş gibi konuşma ellediğin zamanı da biliyoruz. Karşınızdaki düşman da olsa saygı duyun. Hiçbir mise ellemiyormuşmuş.

DeletedUser60089

Ziyaretçi
bize hediye etmiş gibi konuşma ellediğin zamanı da biliyoruz. Karşınızdaki düşman da olsa saygı duyun. Hiçbir mise ellemiyormuşmuş.

Ne yiyon ne iciyon anlamiyorumki ?

Arkadasim tum misleri isaretliyorum . Farkettiysen bolgedeki koylerin coogunda savunma basili ve birbirine yakin koyler . birindenn ara yapamassm digerinden yapar en fazla mislerin onune 1 ciftlik savunma kaydiririm . Zaten sizi bir postumda tebrik etmistim oyle yada boyle yeniyonuz diye . Daha ne yapayim klanlar ekibinden mesajmi cektirelim tum platforma 'DEJAVU klanlarini tebrik ederim ' diye ?

Tamam soyle hadi ne duymak istiyosan onu soyleyeyim sana egon tatmin olsun madem ?

DeletedUser60179

Ziyaretçi
:) egomu sen tatmin edemezsin ki abdicim.
ffx.JPG
artık bu bile tatmin etmiyor :) sülo gitti oyun bitti benim için

DeletedUser62626

Ziyaretçi
:) egomu sen tatmin edemezsin ki abdicim.
2660 adlı eklentiyi görüntüle
artık bu bile tatmin etmiyor :) sülo gitti oyun bitti benim için

Bu sıralamada hikmet abi eksik :(

Sıra İsim Klan Yenildi
1 radament.
156514_thumb
DEJ@VU 51,08 Mil.
2 halusinasyon
156380_thumb
DEJAVU 45,45 Mil.
3 ayyildiz41
156514_thumb
DEJ@VU 44,80 Mil.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
yav hadi bi metin hazırlayında silin, boşuna zaman kaybı...

eşkıya hesap silemez. bikere birbirine bağlı bizim gibi bi klan değil. genel itibari ile toplama bi klan. çoğu bu dünyada birarada oynayan oyuncular. aksi bi durum olsa zaten bu durumda olmazdılar. en fazla yönetim kadrosu siler dicem ama onlarda silemez. hesap silmek işi bize verilmiş bi olay. belli bi saat belirlenir aynı anda sil butonuna basılır ve bir daha oyuna girilmez. aynı anda tüm dünya barbar olur:) daha fazla rezil olmadan yapacakları en güzel şey hesap silip gitmek ama kolaymı milyonluk hesapları silmek. tek tek biz gidip silcez başka yolu yok. eskıyanın hesap silmesini beklemesin kimse. savaşınıza bakın. eskıyanın hesap silmesini beklemek bülent ersoydan çocuk beklemekle eşdeğer bi olay. çünkü sadakat ve gönül bağı yok. gücün etrafında toplanmış bir garip ordu. ne savaşmaya mecali var ne silip gitmeye yüreği. ne birlik olacak ruhu var ne ayrı olacak gücü. ortada amacı belli olmayan ne yaptığını bilmeyen oyunu bıraktım diyip çaresizce amaçsızca sağa sola saldıran bir dünya oyuncu. baş olmayınca k.ç ne yapsın. ayrı oynuyo tabi.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Silmeyin zaten toplu bi yerde durun. Bizde istatistik rekoru kirmak istiyoruz ama siz boyle yapinca olmuyo:)

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Istatistisklere takilmiyoz diyenler rekor kirmaktan bahseder olmuslar :) Tey Allahim kimlerle oyun oynuyoz ulen bari soylediginiz sozun uzerinden 2 hafta gecsin :D ;D :D

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Istatistisklere takilmiyoz diyenler rekor kirmaktan bahseder olmuslar :) Tey Allahim kimlerle oyun oynuyoz ulen bari soylediginiz sozun uzerinden 2 hafta gecsin :D ;D :D
İdrak yollarına baktır.
Silmeyin bir yerde durun da rekor kıralım diyor !
Amann kime anlatacaksam

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Babamin oglumusunuzki size rekor kirdittiriyim :) Gayet guzel idrak ediyorum ben ama sen arkadasin diye avukatligini yapiyosun . Siz boyle yapinca ben arkadasiniz kendini savunamiyomus gibi hissediyorum ve oylede bir izlenim olusturuyor disaridan bakilinca :)