Dejavu - Elit Savaşı

stilci

Baltacı
Benim anlamadığım eşkiya madem böyle üst düzey bi klan neyi bekliyorlar uyanmak için ?

Ne Sancakta bişey görüyorum ne dejavuyu. .

Zaten ankalarada onlar bişey yapmadı adamlar kendi kendini yedi haketen bu eşkıya Size ne yaptıda böyle konusuyorsunuz ?

Bknz:Laf kalabalığı

Yine classıc bır dunya. Bnde oynadım maronberets nick ıle dejavu pasa ıle savaşta ıken destek attım ama ve lakin dejavu kımız A destek mıs arası attığı nı gordum ve ark. Ve hesabı devir ettım 27.dunyayı oynuyorum dıye.

Kısaca sunu dıyeyım eşkıya haric hıc bır klandan bır cacık olmaz arkadan vurmalar cok olur herkese basarılar. Bos konusan cok oyuncuyum ayağına yatan ama bısey bıldıklerı yok. Anca laf kalabalığı

DeletedUser55545

Ziyaretçi
şu barbarlar bitsin de göreceğiz favori klanın kim olduğunu :D
haaa bu arada bu server karma bir klanla kapatılacak buna artık eminim.

DeletedUser54987

Ziyaretçi
eşkıya dejavuya mı gitmiş diplomasiye:D

bordolu arkadaşım yaşın kaç bilmem ama biz kimseye yazmıyoruz. bizim yeterince savaşların içindeyiz.
sizin 5 yöneticiniz 5 farklı söylemle heryeri karıştırıyor. sadece oyun oynuyoruz verdiğimiz sözleri tutuyoruz.
bize yakışan yaşımıza başımıza yakışan şekilde duruyoruz. yenilsekte duruşumuzdan taviz vermeyiz dünyadaki herhangi kıvrak klanlara benzetme:)

http://prntscr.com/ak2x9s

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Benim anlamadığım eşkiya madem böyle üst düzey bi klan neyi bekliyorlar uyanmak için ?

Ne Sancakta bişey görüyorum ne dejavuyu. .

Zaten ankalarada onlar bişey yapmadı adamlar kendi kendini yedi haketen bu eşkıya Size ne yaptıda böyle konusuyorsunuz ?

Zamanı gelsin gorursun cnm eşkıyanın gucunu. Adamlar 27 de kapatmaya gıdıyor ve sade orada degıl baska dünyalar da var sız koylerı alın ve onlar için büyütün.

Bilen bilir bilmeyen de öğrenir.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Bayrak klanı gülüm. Ben bayrak klanında Kral karabatak.

Yazarsan gorursun. Ve ordaki ark burada eşkıya da cogu.
Bilip bilmeden herseye yorum yazıyorsunuz ya ilk bakın sonra yazın.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Yok ya cok bilen 4 5 kişi varmıs Prof olmuşlar ortalığı bos bulunca boş keseden sallıyorlar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Arada ortak tanidiklar ve ayni klanda olmasak daha cok sallardım da gerek yok :)