Dejavu - Elit Savaşı

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Dedik dedik inanmadınız bak ne oldu şimdi ? tt2

stilci

Baltacı
Kardeşim bize hikaye anlatma düşmanız bitti gitti oynumuza bakalım. .

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Kardeşim bize hikaye anlatma düşmanız bitti gitti oynumuza bakalım. .

Ben hikayemi anlatıyım sen dinleme kardeşim :) yada çekindiğiniz birşeyler mi var ne yazık ki bitip gitmedi..
Herkes bilsin dimi neyin ne olduğunu, sonra sağda solda lafa dolanmayın..

DeletedUser36486

Ziyaretçi
ben çekirdeğimi aldım beklemedeyim :) Elit'e başarılar dilerim bu arada

Atalet

Mızrakçı
Ben hikayemi anlatıyım sen dinleme kardeşim :) yada çekindiğiniz birşeyler mi var ne yazık ki bitip gitmedi..

Anlat ben bekliyorum muttefik klan eskiyaya akrepe opa giderken arkasindan nasil vurdugunuzu , koylerimizin etrafini misle savunmayla doldurdurktan sonra bir gece ansizin ise koyulmanizi arkadas listemizde olan adam sandigimiz insanlarin sabah klandan cikip online durumuza bakip bize yarin saat mesafeden mis cikmalarini falan bi anlat .

Gelipte adam gibi arkadaslar mutluk bitti su gun savasacagiz deseydiniz eyvallah der saygi duyar aciklamasinida onemsemezdim.Ama bu firsatciligin nedenini merak ediyorum.

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Sabret bi pc başına geçeyim :)
Yazışma, resim, konuşma falan hepsini paylaşacam ban yeme pahasına ama sizin gerçek yüzünüzü göstermek yetecek bana.. Bakalım onları okuduktan sonrada böyle konuşabilecekmisin..

stilci

Baltacı

Benim çekindiğim hiçbirşey yok çok şükür :)
İster anlat ister çal oynat..
Sizin gibi delevereci bir klan için az bile yapmışlardır .

stilci

Baltacı
Adamlar direk eşkiyayla ortak op yapıyor suan tabikide sana inanmamış gibi gösterirler kendilerinı.

ByRevolution

Yasaklı
Bu oyunun en güzel yanı bu işte :) Askeri çok olan değil, stratejisi iyi olan kazanır.

İyi olan kazansın diyelim :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Nerede o asıp kesen arkadaşlar şimdi bir daha geçelim üstünden şu konunun :)