Dejavu - Elit Savaşı

DeletedUser38532

Ziyaretçi
kımıza destek attığınız fotoğraflar forumda dolaştı haberin yok galiba ifşa oldunuz beyler herkes gördü gerçek yüzünüzü o yüzden daha konuşmayın bence buralarda ayıp
dejavu ve elit arasında ne sorun yaşandıysa iki tarafta karşılıklı yaptı onların bazı oyuncuları paşa destek atıyodu bzdende atan olmustur .
biz ne yaptıysak onlar bize ,onlar ne yatıysa bizde onlara misilleme yaptım lakin klan yönetmeyi bilmiyolar demkki 3. 4. ağızdan kendi klan şekilerini ve başka klanlların güdümünde hareket ediyolar.
Kardeşim bir klan kurup yönetiyorsan kimeye malzeme olmayacaksın.
şimdi porfillerinde entrikalrdan bahsediyolar arkadaş madem bu enrikaları biliyordun ve bizim gizli forumlarımız bile size servis ediliyodu ne diye tedbirni almadın he aklı sıra aldılar ama evdeki hesap çarşıya uymadı .
Enrika menrika kanıtarı diye ortaya koyulan şeyler tüm dünyalar tüm klanların yaşadığı ufak tefek meseleler.
Çevrilen filmin bizde de görüntüleri var bize de bilgiler geliyor ama biz onun bunun lafı ile harket edecek bir klan değiliz .
klan yönetmeyi beceremiyorsan kardeşim olmadı biz bu yükün altından kalkamdık dersin çeker gidersin ne diye kendi beceriksizliğinizi dejavuya maal ederek kapatmaya çalışıyosun.

Adamlara birebir eğızdan söyledik böyleyken böyle bakın madem savaş istiyorsunuz çekelim nötre diplomasi 1 hafta sonrada teke tek savaşa grelim dedik 2 yneticiside yok öyle bir şey falan dedi ertesi gün 3 klan birden opa başladı güldürmeyin bizi :)

Atalet

Mızrakçı
kımıza destek attığınız fotoğraflar forumda dolaştı haberin yok galiba ifşa oldunuz beyler herkes gördü gerçek yüzünüzü o yüzden daha konuşmayın bence buralarda ayıp

Cok degil bir sayfa geri git ne yazmisim bir bak hem sanki eliti cok seviyordunuz ,nereye gitseniz oyundaki grup olarak icine ettiniz.Simdiki hedefiniz neresi kankileriniz siliyor sizi Kim kurtaracak bakalim.

Bizi arkamizdan vurdunuz hazirlik siz yakaladiniz profile biz dejavuya Sa yi kaldiracagimizi bildirik yazmissiniz Insan bu kadar aleni yalan soylemeye Utanir , ee sonra bianda tnt Savas acti koylerimizi dusurdu oyuncu katbettik sanki bize yaptiklariniz basiniza geldi, ama ne oldu biz Simdiki ayaktayiz 2 post ileride tnt kardeslimigimiz bu ve bundan sonraki dunyalarda surecek dien die another simdi tnt bize cakti diyor.Oyunun icine ettiniz beyler bunlari aciliyorum ki herkes ne mal oldugunuzu anlasin.

Atalet

Mızrakçı
Leon qq Olay o zaten bizi bir hafta bekleyecek birak bir haftayi 2 gun notre alicak cesaretleri yoktu.Biranda saldirdilar koyler bosken alabildiklerini aldilar 2 gun sonra baktilar bizim sinirdan destekler geldi nal topluyorlar hadi hesap Silelim bu dunya bozdu.

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
tamam canlar siz oyununuzu oynayın ama oynarken de biraz yüzünüz kızarsın brezilya dizisine çevirdiniz iyice oyunu hadi size bol barbar toplamalar

DeletedUser30626

Ziyaretçi
arkadaşlar lütfen rica ediyorum bizden kimse yazmasın artık. zaten şuan ülkemiz acı bir haberle sarsıldı derdimiz şuan oyun değil. bikaç gün sonra yönetim olarak biz burada gerekli açıklamaları yapar suçlamalara karşı cevabımızı veririz. elit klanı oyuncularına hayatta başarılar dilerim.

DeletedUser38532

Ziyaretçi
kBO3j9.png

pz6qRn.png

j3yPqr.png

v5jdDA.png

nMOVDN.png

Var57B.png

:)

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
7g6myr.png

8ZYnzd.png

Bordolumavim güzel demiş, sabrının taşmasını mı yoksa eşkiyanın ordularını mı bekliyorsun diye :D :D
Mesajlaşmanın ve forum yazısının aynı gün olması -TİRAN- isimli oyuncunun oyunu ve oyunun etik kurallarını iyi bildiğini ortaya koymuş KAPPA :D :D :D

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Bundan bir iki ay önce yazmıştım buraya :D elit paşayı sonra elit dejavuyu :D Şimdi sırada şu var eşkiya gelip kalanları :D

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Bundan bir iki ay önce yazmıştım buraya :D elit paşayı sonra elit dejavuyu :D Şimdi sırada şu var eşkiya gelip kalanları :D
Orada Yanlışın Var :):)
Dejavu Paşayı Elit Paşa Kırıntılarını Dejavu Elit Paşayı Sıra Eşkiyada Beleş Köy Toplamaya Benzemiyor Bu İşler. :)

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Etkinlik yapsak böyle resimleri birleştiripte paylaşmazsınız burada tt2

Atalet

Mızrakçı
Aga en son biri otekini evinden aliyordu iste en son muhabet ben vururum toprak atarlara gelince Igrenc espriden patladilar :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
:D :D İğrençliğin de bir sınırı var tabii :D Zamanında az ban yemedim :p

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Yanlış anlaşılmasın iğrenç espri yapanları uzaklaştırmıyoruz. tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yakınlaştırıyor musunuz? ::ADFA:S:D Tamam tamam ban atmayın :D

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Yine classıc bır dunya. Bnde oynadım maronberets nick ıle dejavu pasa ıle savaşta ıken destek attım ama ve lakin dejavu kımız A destek mıs arası attığı nı gordum ve ark. Ve hesabı devir ettım 27.dunyayı oynuyorum dıye.

Kısaca sunu dıyeyım eşkıya haric hıc bır klandan bır cacık olmaz arkadan vurmalar cok olur herkese basarılar. Bos konusan cok oyuncuyum ayağına yatan ama bısey bıldıklerı yok. Anca laf kalabalığı