Dejavu - Elit Savaşı

DeletedUser60089

Ziyaretçi
dejavu ailesine sesleniyorum ;
forum da gereksiz muhabbetlere gerek yok.cevap verilecekse oyun da.

paşa elemanlarına ;
kurucunuz yalama beyler yarın da başkasına peşkeş çeker paşacıklarını...

veee son olarak eşkiya ailesine lafım ;

böbürlenmenize fırsat verecek bir durum yok bizim açımızdan..öyle olsa size savaş açan bizlerdik korkumuzdan savaş açtık öyle değil mi ?
elit e diyecek sözüm yok.dün paşa yı satan yarın eşkiya yı satar.
biz taraf değişmedik düşman hep düşmandı birini yıkıp kalanlarını bünyemize kattık diğeri de savaştayken s.a yaptı.

Hani DEJAVU oyun çeviriyor ya biz düşük bütçeli Türk filmi siz ise Oscar a aday....

Aramızdaki savaş kaçınılmazdı zaten siz ilan etmeseniz 1 hafta sonra biz edicektik . Bunun korku ile alakası ne anlamış değilim ? Benim lafım dün veya daha önce buralarda senden başka 5-6 arkadaş gelip birşeyler yazıp kendi aralarında gülüşüyolardı , ne oldu onlara :::D ELİT bi vurdu foruma giremez oldular :D

DeletedUser55545

Ziyaretçi
yavrum elit o kadar hazırlığa ancak şamar attı.sizinde sesiniz yeni yeni çıkmaya başladı daha önce de yazmıştım telde ağladıklarınızdan biri yardım eli mi uzattı ?
önce o el kırılıcak sonra da kalan gücümüzle vurmaya devam edeceğiz.
biz siliniriz belki ama emin ol sizde kalmayacaksınız bu server da.
oyunun içine eden birkaç kişi ve onların maşaları bu server istediğinizi alamayacaksınız.

haaa sende istediğin kadar yaz kardeşşşş eğer neler döndüğünü biliyorsan boş boş gevelersin.ama bilmiyorsan da boşa muhabbeti uzatma

DeletedUser60089

Ziyaretçi
yavrum elit o kadar hazırlığa ancak şamar attı.sizinde sesiniz yeni yeni çıkmaya başladı daha önce de yazmıştım telde ağladıklarınızdan biri yardım eli mi uzattı ?
önce o el kırılıcak sonra da kalan gücümüzle vurmaya devam edeceğiz.
biz siliniriz belki ama emin ol sizde kalmayacaksınız bu server da.
oyunun içine eden birkaç kişi ve onların maşaları bu server istediğinizi alamayacaksınız.

haaa sende istediğin kadar yaz kardeşşşş eğer neler döndüğünü biliyorsan boş boş gevelersin.ama bilmiyorsan da boşa muhabbeti uzatma

Bir EŞKİYA atasözü derki : Vurmaya gücü olmayan kaldıramayacağı taşa sarılır .

Eşkiya 3 cephede savaşırken gülüp eğleniyorduk ? Worldü Dejawu kapatacak diye :D World dengelenince ne oldu şimdi silinicez felan demeye başladınız :D EŞKİYA kimseye ağlamaz EŞKİYA sizin gibileri ağlatır . Ağlayacaksan oynamayak tt2

DeletedUser47722

Ziyaretçi
hiçbirinizin oyununda klanında değilim dışardan gözle bakıyorum da. Boş insan çok harbiden bu forumlarda. insanlarımıza, halimize üzüldüm. oynadığımız sadece oyun.. ama kötü sözlerden ithamlardan çirkefliklerden belki de iftiralardan başka bîrşey yazılmıyor.. yıllardır girmiyordum girmemeye devam edeceğim

DeletedUser60089

Ziyaretçi
hiçbirinizin oyununda klanında değilim dışardan gözle bakıyorum da. Boş insan çok harbiden bu forumlarda. insanlarımıza, halimize üzüldüm. oynadığımız sadece oyun.. ama kötü sözlerden ithamlardan çirkefliklerden belki de iftiralardan başka bîrşey yazılmıyor.. yıllardır girmiyordum girmemeye devam edeceğim

En güzelini yaparsın

Atalet

Mızrakçı
simmeringer Şub 18, 00:50
kolay gelsın müttefik olduğumuzdan bu mesajı yazıyorum misli saldırı alıyorum eğer mumkunse destek isteyecektim

Atalet Şub 18, 11:22
Hocam kim saldırıyor

simmeringer Şub 18, 11:23
Elitten 2 kişi misli geliyor dostum

Atalet Şub 18, 18:31
hocam elıt bızım muttefıgımız sızde öyle bızım karısmamız etık olmaz

simmeringer Şub 18, 18:32
anladım teşekkur edrım ılgınıze ıyı oyunlar

Soğuk Adam.. Şub 17, 17:45
Selamunaleyküm üstadım nasılsın? Bir kaç saldırı alıyorum mis arası atabilmen mümkün mü acaba?

Atalet Şub 17, 17:47
hangı klan saldırıyor

Soğuk Adam.. Şub 17, 17:57
Elit

Atalet Şub 18, 18:31
hocam elıt bızım muttefıgımız sızde öyle bızım karısmamız etık olmaz

Bunlari yayinlamak yasak mi bilmiyorum ama yayinlayayim dedim.Ben bu oyunu delikanli gibi oynarim elitin kuyusunu kazmak istesek kazardik.Savas oyunu sonucta savastan kactigimiz yok olagan seyler.Elitten 2 oyuncuyada elitten cok destek vermisimdir isimlerini vermiyorum onlar kendini biliyor.Benim tek zoruma giden firsatcilik yapmalariydi gelip burda Savas ilanini dejavu acti demeyin misi cikmissiniz eleman a ilani biz yaptik ne fark Eder.

En bastada dedim Elit klani beyler mutluk bitti atiyorum 24 sonra saldirilara baslariz diyebilirdi diye dusunuyorum cunku biz 2 gun once muttefik olmadik sonucta, o zaman saygi duyar yoluma bakardim.

Lucadis seninle sabaha karsi casuslastik ikimizde onlineydik. Hoar hawk benim arkadas listemde ayni bolgedeyiz diye beni time alin diyen adam sabah klandan cik ofline saati yakala saldiriya gec ,-o koyleri zaten alirdiniz akrep klanina giden oldum vardi eskiya Sinirina giden mis aram vardi- boylesi icinize sindimi sindiyse eyvallah bilader ben birsey demiyorum.Bu oyunu yillardir oynuyoruz belki uzun bir sure daha oynayacagiz benim 5 yil once oynadigim dunyadaki savastigim adam buldu pre kastigim dunyada bilader birbirimize yakiniz bulundugun klan dandik bizim klana gel gelisirsin sonra istersen gene savasiriz guzel olur yazdi bizi boyle insanlar aniyor.Bizde sizi bu hareketinizle anacagiz.

Elit samari vurdu foruma girmez oldular falan guzel sozler dil anaokulundamiyiz.Yenilirsek ne ilk yenilgimiz olur nede son eyvallah der gideriz.

DeletedUser39554

Ziyaretçi
Atalet kardesim helal olsun sana ben pek hakim degilim bu dunyadaki diplomasiye.
Ama eskiden bildigim pasa klani oyunculari beni hayal kirikligima ugratti oncelikle.
Gorunen su ki elit dusman ariyordu.
Bizle olsa eskiya ya dalacakti o da tercihini eskiya ile ortak olup bize savas acmaktan yana kullandi.
Simdi hic bir anlasma olmasa gayet normal bi durum.
Ama gelelim ki bu savas araplarin osmanliya yaptigindan baska birsey degil.

Burada dusman olarak tek saygi duydugum klan eskiyadir.
onceden dusman olduk ve sonra anlasma yaptik son derece sozlerine sadiklardi.

Keske bir oyun icin bu kadar basitlesmeseydi kimse.
Anlasmalar yapilir bozulur ama hersey etik olsaydi.

Saygilar...

DeletedUser59630

Ziyaretçi
nerde bu asıp kesenler fotoğraflar geldikten sonra bi sessizlik çökmüş buralara gelsinler birazda neşelenelim ya

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hayır yanlışın var. Eğer oyun içinde "Geribildirim gönder"e tıklarsanız şöyle bir yazı ile karşılaşırsınız. "Tartışmak mı istiyorsun? Forumu ziyaret et."

Atalet

Mızrakçı
Bu başlık ortada elit diye bir klan kalmadıgı tnt yamagı oldukları ıcın işlevini kaybetti.

Tnt-Dejavu olarak farklı bir başlıkta tartısabılırız.

DeletedUser55545

Ziyaretçi
o da kalmadı server dan çekilme kararı almışlar...

DeletedUser55545

Ziyaretçi
elit i de oyuna getirdiniz ekip kalmayacak böyle giderse server da.
ama hepsinin sorumlusu Dejavu nun ayak oyunları dimi ?

Atalet

Mızrakçı
Bu dünya bize göre değil bizim karakterimize uymadığını düşünerek hesap sil yapıyoruz

Hak etmediği sürece kimseye birşey yapmadık kimseyi satmadık Allaha şükür..

Ulan bir gülme geliyor asdfg :D Başka klan hesap siliyor olmasın arkadaşlar eminmiyiz :D

Ayrıca biri bana haketmediği sürece kimseyi satmadık cumlesındeki yüzsüzlüğü anlatsın.İlk kez bir klan biz bunları sattık evet diye kabul ediyor.

DeletedUser48108

Ziyaretçi
Şuna tntye güvendik bişeylere geldik desenize paçanız yemeyince hemen hesap sil :)) bnde daha aşağıdaki köyleri gözden çıkarıp yukarıda barbar alıyordm savaşın ilerleyen zamanlarına katılmak için. Desenize misler heba oldu :)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Beyler bizden hic kimse bisey yazmasin kim nereye gidiyosa gitsin. Birakin abi oyununuza bakin. Tercih meselesi bizim daha bu dunyada yapacak cok isimiz var

DeletedUser59630

Ziyaretçi
Bu dünya bize göre değil bizim karakterimize uymadığını düşünerek hesap sil yapıyoruz

Hak etmediği sürece kimseye birşey yapmadık kimseyi satmadık Allaha şükür..

Ulan bir gülme geliyor asdfg :D Başka klan hesap siliyor olmasın arkadaşlar eminmiyiz :D

Ayrıca biri bana haketmediği sürece kimseyi satmadık cumlesındeki yüzsüzlüğü anlatsın.İlk kez bir klan biz bunları sattık evet diye kabul ediyor.

kımıza destek attığınız fotoğraflar forumda dolaştı haberin yok galiba ifşa oldunuz beyler herkes gördü gerçek yüzünüzü o yüzden daha konuşmayın bence buralarda ayıp

DeletedUser55545

Ziyaretçi
düne kadar kişilerin yaptığı Klanları bağlamaz diye laf geveleyenler sizler değilmiydiniz ?
kaç kişi de geri çevirdi bu tür teklifleri onlar da dolaştı forumlar da ...