Dünya savaşı analiz&istatistik

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

UcanZi

Kılıç Ustası
Sercan dediğin Uçanzi sercan ise sınırdaki köylerinin bir kısmını kaptırdıktan sonra diğer sınır köylerini klanındakilere verip sınırın arkasında sindi saklandı.

İnanmayan belgelere bakabilir.

Kaçan Kedicik Belge

giphy.webp

Kahkaha attım bu posta sen çok yaşa emi :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Geçen hafta birileri op yerken ceza aldırdınız diye bas bas bağırıyordu onları bi piste alabilir miyiz gençler. Kamiler yolda misler çıkılacakken ceza alan hesapları bi açıklayıversinler :rolleyes:

Ne alakası var? Kendilerine niye ceza aldırsınlar saf mısınız? Bu oyunda gidin abilerinize sorun onların kaç dünya kapatığını söylesinler size. Ceza pusulanın işine gelir. O yüzden sizin bu bilerek ban yedirdiler falan muhabbetlerine forumda çoğu kişi gülüyor. Çıkarımlarınız, oyunculuğunuz ve stratejileriniz hiç bir zaman bu klandaki oyuncular ile yarışamaz.

myw**

Dük
Ne alakası var? Kendilerine niye ceza aldırsınlar saf mısınız? Bu oyunda gidin abilerinize sorun onların kaç dünya kapatığını söylesinler size. Ceza pusulanın işine gelir. O yüzden sizin bu bilerek ban yedirdiler falan muhabbetlerine forumda çoğu kişi gülüyor. Çıkarımlarınız, oyunculuğunuz ve stratejileriniz hiç bir zaman bu klandaki oyuncular ile yarışamaz.

Sen normalde de bu kafadamısın yoksa rol mü yapıyorsun ?

Deleted User - 5447302

Ziyaretçi
Sen normalde de bu kafadamısın yoksa rol mü yapıyorsun ?
Boşver ya, ağzı olan konuşuyor. Daha oynayıp oynamadığı belli değil. Bir dünyada tokatlanmış muhtemelen gelip burda ortamı geriyor işte. Dünyayı siz kapatınca yer bu lafları.

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Rol yapmana sevindim bu kafada birisiyle muhattap olmak üzerdi. Hangi hesaptasın bizimle paylaşabilirmisin ?

Anını köy isimlerim ile yaşatacağım. O zaman anlarsın. Köylerime bakanlar bu dünyadan bir Gökhan geçmiş diyecekler.

Astrea*

Mızrakçı
Ölü taklidine devam mı gençler. Kafayı kuma gömünce kaybolmuyorsunuz uyarayım

HeyBizBurdayız

Baltacı

Opta 30 çiftlik savunma erittik ehehehahea diye gülenler bu ve civardaki köylerde kaç kami patlattılar acaba :) :) :) :) :)
yanlış anlamazsanız bişey soracağım bu köyde niye bu kadar savunma var yada şöyle söyleyeyim tüm köylerde bu kadar savunma var mı belirli köylere savunma yığarak sınırdaki köyleri korumak mümkün müdür bence değil :D bu dünya da olmayıp Pusula destekçisi olarak soruyorum tabi ki Pusulanın stratejisini sorgulamak da haddim değil ama bana mantıksız geldi o_O

Richie Rich

Okçu
yanlış anlamazsanız bişey soracağım bu köyde niye bu kadar savunma var yada şöyle söyleyeyim tüm köylerde bu kadar savunma var mı belirli köylere savunma yığarak sınırdaki köyleri korumak mümkün müdür bence değil :D bu dünya da olmayıp Pusula destekçisi olarak soruyorum tabi ki Pusulanın stratejisini sorgulamak da haddim değil ama bana mantıksız geldi o_O

12-24 saat arasinda cektigimiz savlar olabilir mi onlar acaba farkindaysan aa agirlikli olmasi ve kilic az olmasi o yuzden

HeyBizBurdayız

Baltacı
12-24 saat arasinda cektigimiz savlar olabilir mi onlar acaba farkindaysan aa agirlikli olmasi ve kilic az olmasi o yuzden
olabilir :D bende anlamadığım için soruyorum , dediğim gibi Pusula yaptıysa bir bildiği vardır illaki anlamadığımı da sorayım hocam müsaade ederseniz yavaş dünyada 12-24 saat arasında yavaş dünyada sınır köylerde bu kadar savunma yığılabiliyorsa klandaki herkes aktiftir Pusulanın düşmanına Allah sabır versin :)