Dünya savaşı analiz&istatistik

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

AntenTR

Milis
Seni bilmem ama bizi eskiden beri tanıyanlar asla savaştan kaçmadığımızı, op yerken asla bilerek ceza yedirmeyeceğimizi çok iyi bilirler.

Bize suçlama yapıp, 1 hafta geçmeden op yiyen 2-3 hesabın aynı bölgede ceza yemesi tesadüf dimi?

Buraya yazmadan önce savunma yapabileceğin sağlam argümanın olsun öyle yaz buraya. Bize karşı bomboş yazıp kendinizi küçük düşürmeyin.

Öncelikle kimseye Kaçtı Tarzı ithamlarda bulunmam sadece yapılanları konusurum kaldı kı ıcınızde soyledıgım gıbı onceden beraber oynadıgım sohbet ettıgım ınsanlar var. bızden ceza alan ıkı kısı var sadece bunlarda kendı koylerını aralayabılen ınsanlar ceza alıp koy dusurmek yerıne onlıne kalıp kendılerını savunmayı tercıh ederler

sımdı gelelım argumana su resımdekı olayda sızden oyuncularla bırlıkte ceza alan bızım bır oyuncumuz ve cezanın akabınde bızdekı oyuncunun barbara dusurulmesını bana acıklarmısın rıca etsem ?

Eklentiler

• Solo.jpg
    Solo.jpg
    339,3 KB · Görüntüleme: 46

AntenTR

Milis
sımdı bu hesap kısa sure once devr oldu eskı sahıbı askere gıttı. sıfresını bızden cektıgınız zat muhtemelen bılıyordu cunku eskı sahıbıyle samımılerdı yenı sahıbıde askerden yenı geldı sıfre maıl deıstırmeyı ertelemıs ıhmal etmıs. ama hesabı barbara kendısı dusurmedı cezanın akabınde cezayı aldıran kımse hesabıda barbara dusurdu. sızın kendı klan arkadasınızdan hesaba sızınkılerın gırdıgıne daır konusmada var bende kendısını severım ve burda ıfsa etmek te ıstemem bu olayda rahmıyıde sahsen suclamak ıstemıyorum rahmıylede eskıden tanısır sohbet ederız. lakın olan seyde ortada ha bunu durmadan forumda dıllendırmekde benım tarzım deıl sadece arguman ıstedın dıye ve ıthamların ıcın gonderdım

AntenTR

Milis
Arkadaşlar bir şey sorucam ama kızmayın. 4 aydır 2v1 atıyoruz ve siz hala ağlıyor musunuz?
pusula eskı barbarda starla barbarın bırlesımınden olusuyor dıkkatını cekerım su 2 v 1 aglamasını bence senın bırakman gerek. hanı duzgun ve temız bır oyundan baska benım bır talebım olmadı olmaz aglamakda tarzım degıl.

Deleted User - 1638750

Ziyaretçi
Ekran Alıntısı.PNG

geçen op ne güzel geldiniz antenbey
aldığınızdan fazla verdiniz maşallah

Deleted User - 1638750

Ziyaretçi
bu fazla oldu bu mesaj nasıl siliniyor sayın admin

RAKI BALBOA

Mızrakçı
Beyler bence yeterli yüklenmeyin daha fazla. En azından adamlar tebrik ediyor. Diğerleri gibi fake hesaplarla gelip boş yapmıyolar..

Sağda solda konuşupda karşımızda konusamayanlarıda bekleriz sahneye..

12568 adlı eklentiyi görüntüle

geçen op ne güzel geldiniz antenbey
aldığınızdan fazla verdiniz maşallah

Ben yönetici değilim bana hesap verdiler oynuyorum ama bunun aynısını ben de bu opta yapabilirdim. Bunu neden bu kadar abarttınız. Köy kaybedecekleri klandan çıkar düşen köyleri topla. Büyük ihtimalle siz de böyle yaptınız. İşinize bakın hocam.

Ayrıca güzel optu gerçekten. Fakeler biraz daha güzel ayarlansa çok daha tatlı olabilirdi. Tebrik ederim. Klanların pasif oyuncuları ayıklayıp sağlan 30 oyuncuyla oynaması lazım artık

beschaffer

Acemi
Ben yönetici değilim bana hesap verdiler oynuyorum ama bunun aynısını ben de bu opta yapabilirdim. Bunu neden bu kadar abarttınız. Köy kaybedecekleri klandan çıkar düşen köyleri topla. Büyük ihtimalle siz de böyle yaptınız. İşinize bakın hocam.

Ayrıca güzel optu gerçekten. Fakeler biraz daha güzel ayarlansa çok daha tatlı olabilirdi. Tebrik ederim. Klanların pasif oyuncuları ayıklayıp sağlan 30 oyuncuyla oynaması lazım artık

Sağol kardeşim idare et bir dahakine daha fazla köy alırız teşekkür ederiz

Ayrıca ben söylediklerimin arkasındayım hiçbir zaman düzgün bir oyun oynayan klan olduğunuzu da düşünmüyorum. Bunu son opumuz da gördük. Oyuncularınıza ceza aldırıp destekleri bir yere kaydırmanız, içimizden oyuncuları çekmeniz örnek sayılabilir.

Geçen mantığını çok eleştirdiğiniz, opun aynısını yapmanız da kendinizle nasıl çeliştiğinizi gösterir bence. Pratik olarak farklılık gösterebilir ancak aynı op taktiğini uyguladınız. Doğru olan da bu. Bu kadar sürelerin uzun olduğu dünya da yapılacak da bu.

Ayrıca taktiğinizi de beğendim direkt olarak zayıf tarafa ve sadece bir klana yüklenmek en mantıklısı.

HAŞ yöneticilerin yerinde olsam bu oplarınızın devam etmesini dilerim, NWA ile araları nasıl bilmiyorum ama bu oplar size elbette savunmanızı dağıtmanızı hareket ettirmenize neden olacak. HAŞ'ın NWA'dan önemli yerlere savunma kaydırıp arkaları mis arasına ya da arkaya mis takma ile korumaya gitmeli.

İttifak için (NWA ve HaŞ) Oplarda ne olursa olsun ortak aynı bir önceki gibi olmalı. Daha çok köye gidilmeli. Mis süreleri iç bölgelere azaltılmalı. İyi oyuncu kalitesine, çok preye sahip rakibe karşı yapılacak tek şey birlik olmak. Aynı mücadelede kesmeden saldırıya devam etmektir. Saldıır üstünlüğünü alan kazanır.

İyi oyunlar uzun zaman sonra ilk defa oyundan keyif aldım. Teşekkürler.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Ayrıca ben söylediklerimin arkasındayım hiçbir zaman düzgün bir oyun oynayan klan olduğunuzu da düşünmüyorum. Bunu son opumuz da gördük. Oyuncularınıza ceza aldırıp destekleri bir yere kaydırmanız, içimizden oyuncuları çekmeniz örnek sayılabilir.

Geçen mantığını çok eleştirdiğiniz, opun aynısını yapmanız da kendinizle nasıl çeliştiğinizi gösterir bence. Pratik olarak farklılık gösterebilir ancak aynı op taktiğini uyguladınız. Doğru olan da bu. Bu kadar sürelerin uzun olduğu dünya da yapılacak da bu.

Ayrıca taktiğinizi de beğendim direkt olarak zayıf tarafa ve sadece bir klana yüklenmek en mantıklısı.

HAŞ yöneticilerin yerinde olsam bu oplarınızın devam etmesini dilerim, NWA ile araları nasıl bilmiyorum ama bu oplar size elbette savunmanızı dağıtmanızı hareket ettirmenize neden olacak. HAŞ'ın NWA'dan önemli yerlere savunma kaydırıp arkaları mis arasına ya da arkaya mis takma ile korumaya gitmeli.

İttifak için (NWA ve HaŞ) Oplarda ne olursa olsun ortak aynı bir önceki gibi olmalı. Daha çok köye gidilmeli. Mis süreleri iç bölgelere azaltılmalı. İyi oyuncu kalitesine, çok preye sahip rakibe karşı yapılacak tek şey birlik olmak. Aynı mücadelede kesmeden saldırıya devam etmektir. Saldıır üstünlüğünü alan kazanır.

İyi oyunlar uzun zaman sonra ilk defa oyundan keyif aldım. Teşekkürler.

Sur 20 de sınırda köy verdi bizim klandaki hesap sizin pakta. Bakıcısı da sizdeydi. İçimizden oyuncu çekmek diye ağlarken önce kendine bakacaksın.

14.04.2020 Nwa - Haş Op'u;

t7suCQ.jpg

30.04.2020 Pusula Op'u;

XGI3Eo.jpg