Dünya savaşı analiz&istatistik

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
yanlış anlamazsanız bişey soracağım bu köyde niye bu kadar savunma var yada şöyle söyleyeyim tüm köylerde bu kadar savunma var mı belirli köylere savunma yığarak sınırdaki köyleri korumak mümkün müdür bence değil :D bu dünya da olmayıp Pusula destekçisi olarak soruyorum tabi ki Pusulanın stratejisini sorgulamak da haddim değil ama bana mantıksız geldi o_O

köy sınırda değil içeride ondan bu savunma. adamlar sadece 299 şah atmıştı heyecandan orduyu unutup asflfsalm

AntenTR

Milis
Onurlu :) Haysiyetli :) Şerefli :) oyuncular bi gelsenize @karaemmi @Sancakreis @*lucifer5591 @Th0mas Shelby

Savunamayacağınız oyunculara neden bilerek ceza yedirdiniz?

ben buna cvp vereyım :)

öncelikle güzel op yaptınız tebrik ederim keske siz hep boyle guzel op yaparak koy alın ben cok sukur tebrık etmesınıde bılırım.

baska klanlan oyuncularının hesabına gırmek sonra kendımızle beraber ceza aldırıp barbara dusurmek bıze gore bısey deıl kendı oyuncularımızı sıkayet etmıyoruz .

ıyı op yapıp koy almıssınızdır eyw tebrık ederım lakın kendı yaptıklarınızla karıstırmazsanız sevınırım :) aranızda benı eskıden tanıyanlarda var yapsaydıkda yaptım der arkasındada dururum. forumda lak lak yapıp bos konusmayı sevmıyorum o yuzden sıze bol sohbetler

sim1907

Mızrakçı

öncelikle güzel op yaptınız tebrik ederim keske siz hep boyle guzel op yaparak koy alın ben cok sukur tebrık etmesınıde bılırım.

baska klanlan oyuncularının hesabına gırmek sonra kendımızle beraber ceza aldırıp barbara dusurmek bıze gore bısey deıl kendı oyuncularımızı sıkayet etmıyoruz .

ıyı op yapıp koy almıssınızdır eyw tebrık ederım lakın kendı yaptıklarınızla karıstırmazsanız sevınırım :) aranızda benı eskıden tanıyanlarda var yapsaydıkda yaptım der arkasındada dururum. forumda lak lak yapıp bos konusmayı sevmıyorum o yuzden sıze bol sohbetler
E direk boş konusmussun :S

Seni bilmem ama bizi eskiden beri tanıyanlar asla savaştan kaçmadığımızı, op yerken asla bilerek ceza yedirmeyeceğimizi çok iyi bilirler.

Bize suçlama yapıp, 1 hafta geçmeden op yiyen 2-3 hesabın aynı bölgede ceza yemesi tesadüf dimi?

Buraya yazmadan önce savunma yapabileceğin sağlam argümanın olsun öyle yaz buraya. Bize karşı bomboş yazıp kendinizi küçük düşürmeyin.