Dünya savaşı analiz&istatistik

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 1638750

Ziyaretçi
Ayrıca ben söylediklerimin arkasındayım hiçbir zaman düzgün bir oyun oynayan klan olduğunuzu da düşünmüyorum. Bunu son opumuz da gördük. Oyuncularınıza ceza aldırıp destekleri bir yere kaydırmanız, içimizden oyuncuları çekmeniz örnek sayılabilir.

Geçen mantığını çok eleştirdiğiniz, opun aynısını yapmanız da kendinizle nasıl çeliştiğinizi gösterir bence. Pratik olarak farklılık gösterebilir ancak aynı op taktiğini uyguladınız. Doğru olan da bu. Bu kadar sürelerin uzun olduğu dünya da yapılacak da bu.

Ayrıca taktiğinizi de beğendim direkt olarak zayıf tarafa ve sadece bir klana yüklenmek en mantıklısı.

HAŞ yöneticilerin yerinde olsam bu oplarınızın devam etmesini dilerim, NWA ile araları nasıl bilmiyorum ama bu oplar size elbette savunmanızı dağıtmanızı hareket ettirmenize neden olacak. HAŞ'ın NWA'dan önemli yerlere savunma kaydırıp arkaları mis arasına ya da arkaya mis takma ile korumaya gitmeli.

İttifak için (NWA ve HaŞ) Oplarda ne olursa olsun ortak aynı bir önceki gibi olmalı. Daha çok köye gidilmeli. Mis süreleri iç bölgelere azaltılmalı. İyi oyuncu kalitesine, çok preye sahip rakibe karşı yapılacak tek şey birlik olmak. Aynı mücadelede kesmeden saldırıya devam etmektir. Saldıır üstünlüğünü alan kazanır.

İyi oyunlar uzun zaman sonra ilk defa oyundan keyif aldım. Teşekkürler.

bu kadar yazacak ne buldun cok merak ediyorum ama okumayacağım

cık klandan vs gel ilk köyü veren hesap siler

Duvara çentik atıyor musunuz?

ISsV1d.jpg

egElif.

Baltacı
Pirinç veya çeltik, buğdaygiller familyasından mısır ve buğdaydan sonra en fazla ekimi yapılan otsu bir bitki türü.

Bunu niye ciddiye alıyorsunuz ki adam daha çentik atmayı bilmiyor. Çeltik demiş bir kere o. Siz olayı yanlış anlamışsınız...

@Deadknight abi ben seni ne zaman çağırdım da 4- 5 aydan fazla uğraştırdım ki?

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Yalnız haş dağılalı günler oldu ama nwa hala kaosun elçiliğini yapıyor. Adam bir hareket eder, tepki gösterir. Yok. Savunma basın siz.

Deadknight

Yasaklı
Pirinç veya çeltik, buğdaygiller familyasından mısır ve buğdaydan sonra en fazla ekimi yapılan otsu bir bitki türü.

Bunu niye ciddiye alıyorsunuz ki adam daha çentik atmayı bilmiyor. Çeltik demiş bir kere o. Siz olayı yanlış anlamışsınız...

@Deadknight abi ben seni ne zaman çağırdım da 4- 5 aydan fazla uğraştırdım ki?

Senin olduğun dünyalarda biz birşey anlayamıyoruz :p

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Pusula yine her zamanki gibi formunda ancak sayısal olarak savaş hala bitmemiş durumda nwa doğru hamlelerle sahip olduğu kaliteli kadrosuyla ömrünü biraz daha uzatabilir