Dünya Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

honey badger

Okçu
Yok mu bi tane presiz dünya ya 64 dünya olmuş genelde 50 dünyada bir en azından fakir eğlendirelim diye açılıyordu en azından .net ve .co.uk da gördüğüm kadarıyla almanyadakiler her dünyanın yanına presizini açıyorlar direk zaten torpilliler o konuda oyunun memleketi diye sanırım

YALNIZBARON

Yasaklı
Yok mu bi tane presiz dünya ya 64 dünya olmuş genelde 50 dünyada bir en azından fakir eğlendirelim diye açılıyordu en azından .net ve .co.uk da gördüğüm kadarıyla almanyadakiler her dünyanın yanına presizini açıyorlar direk zaten torpilliler o konuda oyunun memleketi diye sanırım

Classic var işte

honey badger

Okçu
Ukda w54 te içimde kaldı presizdi yanlış diplomasiye oyun verdim adfhj neyse w100 e yeniden deniycem şansımı öncesinde yapılmayacak gibi görünüyor :)

honey badger

Okçu
Ben saldırdıklarımın profiline bakmıyorum savaş puanına bakıyorum genelde ama yinede sen bilirsin
ben kaç hediye köy aldıklarına bakıyorum çok alanlara güzel destek geliyor tavsiye ederim :p ama bu oyunu oynamak için uykusuz kaldığımız oluyorsa profilimde klanımın ismini görmek isterim tabi doğal olarak en azından oyuna ara verdiğimde şöyle bir bakıp bu dünyayı da nasıl kapattık ama demek için :)

veeSSelam

Yasaklı
tek önerim var mr. storm un tiye alır gibi cevaplar yazmaması
şirket adına konuşuyorum diyip kurumsallıkla bağdaşmayan cümleler kurmaması
gerisi de keyfinize göre istediğiniz ayarları yapın isteyenler girer isteyenlerde bırakır gider çoğu efsana oyuncu klan şuan yok yenileri de eklenir bu kervana
kalan sağlar innogamesin.

lakin klanlar türkiyenin en büyük sıkıntısı mr storm dur net.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
tek önerim var mr. storm un tiye alır gibi cevaplar yazmaması
şirket adına konuşuyorum diyip kurumsallıkla bağdaşmayan cümleler kurmaması
gerisi de keyfinize göre istediğiniz ayarları yapın isteyenler girer isteyenlerde bırakır gider çoğu efsana oyuncu klan şuan yok yenileri de eklenir bu kervana
kalan sağlar innogamesin.

lakin klanlar türkiyenin en büyük sıkıntısı mr storm dur net.

Teşekkürler :)

veeSSelam

Yasaklı
rica ederim not al nickimi ıp mi banlarsın
azar çekmediğin için de ben teşekkür ederim

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
rica ederim not al nickimi ıp mi banlarsın
azar çekmediğin için de ben teşekkür ederim

Şimdiye kadar bana işe yaramazsın dediği için kimseyi banlamadım ve bunun için uzaklaştırmam. Herkes kendi psikolojisini kurallar çerçevesinde, hakaret olmadığı sürece ister ağır eleştiri ile ister gülücüklerle ifade etmekte özgürdür. Forum platformu bunun için var. "Seni seviyorum" diyen biri ile "senden nefret ediyorum" diyen birinin birbirinden hiçbir farkı yoktur.

veeSSelam

Yasaklı
gözlerim yaşardı olması gereken kurumsal cevaplar.
lafımı geri alıyorum başlıktaki yorumlarını da okumadım say :)

kanka olalım mı mr storm bi kaç oyuncu var banlarız beraber :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Şimdiye kadar bana işe yaramazsın dediği için kimseyi banlamadım ve bunun için uzaklaştırmam. Herkes kendi psikolojisini kurallar çerçevesinde, hakaret olmadığı sürece ister ağır eleştiri ile ister gülücüklerle ifade etmekte özgürdür. Forum platformu bunun için var. "Seni seviyorum" diyen biri ile "senden nefret ediyorum" diyen birinin birbirinden hiçbir farkı yoktur.
Bu arada kesinlikle katılıyorum hiç bir mod düşüncenizi söylediğiniz için sizi banlamaz tabii düşünceniz hakaret içermiyorsa eğer eleştirilerle ban olsa ben şuan yazamaz olurdum.

veeSSelam

Yasaklı
Bu yanıtı InnoGames GmbH olarak veriyoruz. Yanıtları şahsi olarak algılayarak ilerleme sağlamayazsınız çünkü ben sorularınızı şahsi olarak algılamıyorum. Şirketimizin bazı politikaları vardır ve bahsedilen hız olmamasını tercih ettiğimiz bir ayardır. Zaman zaman uygulanabilmektedir ancak bu bir devamlılık arz etmemektedir.
Bu arada kesinlikle katılıyorum hiç bir mod düşüncenizi söylediğiniz için sizi banlamaz tabii düşünceniz hakaret içermiyorsa eğer eleştirilerle ban olsa ben şuan yazamaz olurdum.
:) ben kahve ağzıyla konuşmasını eleştirmiştim sadece
ondada pes ettim

ByRevolution

Yasaklı
'' Acaba daha nasıl kötü bir dünya yaparız? '' gibi şeyleri kendilerine soruyorlar. Her geçen dünya öncekinden daha kötü olmaya başladı. Oynayacak oyunculara iyi oyunlar dilerim.

Yakında misyonerin sadakatını da düşürürler. 30 menzil sınırı 10 a düşürürler. Hızı da 0.1 yaparlar. Buda işin nirvanası olur.
Dünyaları artık torunlarımızla kapatırız ;):)

ByRevolution

Yasaklı
'' Acaba daha nasıl kötü bir dünya yaparız? '' gibi şeyleri kendilerine soruyorlar. Her geçen dünya öncekinden daha kötü olmaya başladı. Oynayacak oyunculara iyi oyunlar dilerim.

Yakında misyonerin sadakatını da düşürürler. 30 menzil sınırı 10 a düşürürler. Hızı da 0.1 yaparlar. Buda işin nirvanası olur.
Dünyaları artık torunlarımızla kapatırız ;):)
Eklemeyi unuttum. Klan limiti de 5 olur :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.