Dünya Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Noel-Dayi

Mızrakçı
Her oyuncuya arzu ettiği yaklaşım ile cevap verebiliriz. Bundan hoşlanmadığını belirten bir oyuncuya samimi bir yaklaşım yerine - ki kahve ağzı değimi ile her ne kadar aşağılayıcı bir ifade kullanmaya çalışmış olsanız dahi - arzu ettiği kurumsal yanıtları verebiliriz. Bunda hiçbir sakınca yoktur. Bu ağızdan hoşlanmadığınızı belirttiğiniz için teşekkür ederiz. Bundan sonra takımımız tarafından sizin sorularınıza daha kurumsal bir şekilde yanıt verilecektir.
Talk dirty to me :p

Se4LyC

Acemi
Işınlanma nesnesi envanterde bulunmalı. Ön kayıt olup olmaksızın.
Klan limiti 25 en azından yükseltimeli.
Fake limiti ortadan kaldırılamalı.
Oyun Hızı 1.2 Yükseltilebilir.

Centurion*

Okçu
@Mr.Storm
@Strafe
bir sürü alt klan olan klanlar var ne diye milleti yoruyorsunuz ki yapın işte üye sayısınız 40-50-60 da bari hiç değilse zevk alsınlar bu şekilde önüne geçilmiyor işte olan oluyor 40 50 yi beğenmiyorduk 100 istiyorduk siz düşürüyorsunuz...

SMMberk

Mızrakçı
Ne güzel seviniyordum pre kasıcaz premiz kalmadı diye 10k kasarsak şükür etmek gerekicek şimdi./

Oldumu şimdi bu kendini genç hisseden Yöneticiler :)

Kalan*

Mızrakçı
Öneri sormuşsunuz önerilerimi sıralayım
1. Açılan normal w lerde pre kasma muhabbeti son bulmalı
2.pre fiyatlarını ucuzlatılmalı yukarıdaki maddeye göre
3. Belirli görevler vererek oyunculara günlük pre hediyeleri verilebilir(örneğin günün saldırganı veya savunmacısı gibi)
4. Oyun hızlarını keyfinize göre değil belirli son sayısına göre tek veya çift olarak ayarlanabilir tek w ler yavaş, çift w ler hızlı olabilir buna göre girecek klanlar hazırlık yapalir
5.Eski w leri özleyenler için fenerli w ler açılabilmeli
Daha sayabilirim maddeler halinde sizlere ama gerek yok çünkü sizler için bir önemi olmayacak sayın modlar sizler sadece Almanya'ya bağlı bir şirketin pazarlama görevini üstlenip buradaki seslere kulak tıkayan birer görevlisini yani sizler için şirketinizin politikaları önemli oyuncuların düşünceleri değil bu oyunu sizler mod olmadan oynayan kişilerdenim belki de kimler geldi kimler geçti değişmeyen tek şey şirket politikanız yani diyeceğim şu
Forumda böyle w için neler öneriyorsunuz falan diye laf cambazlığı yapmanıza gerek yok
Hollanda da şöyleymiş, İngiltere de böyle yok başka ülkede böyle diye örnekler vererek sadece kendinizi tatmin ederseniz
Bu oyunu oynayan oyunculara birazcık saygı duymuş olsanız zaten herneyse iyi geceler bunları ne diye yazıyorum bilmiyorum umurunuzda olacağını düşünmüyorum zaten hadi bol kazançlı günler dilerim sizlere

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Öneri sormuşsunuz önerilerimi sıralayım
1. Açılan normal w lerde pre kasma muhabbeti son bulmalı
2.pre fiyatlarını ucuzlatılmalı yukarıdaki maddeye göre
3. Belirli görevler vererek oyunculara günlük pre hediyeleri verilebilir(örneğin günün saldırganı veya savunmacısı gibi)
4. Oyun hızlarını keyfinize göre değil belirli son sayısına göre tek veya çift olarak ayarlanabilir tek w ler yavaş, çift w ler hızlı olabilir buna göre girecek klanlar hazırlık yapalir
5.Eski w leri özleyenler için fenerli w ler açılabilmeli
Daha sayabilirim maddeler halinde sizlere ama gerek yok çünkü sizler için bir önemi olmayacak sayın modlar sizler sadece Almanya'ya bağlı bir şirketin pazarlama görevini üstlenip buradaki seslere kulak tıkayan birer görevlisini yani sizler için şirketinizin politikaları önemli oyuncuların düşünceleri değil bu oyunu sizler mod olmadan oynayan kişilerdenim belki de kimler geldi kimler geçti değişmeyen tek şey şirket politikanız yani diyeceğim şu
Forumda böyle w için neler öneriyorsunuz falan diye laf cambazlığı yapmanıza gerek yok
Hollanda da şöyleymiş, İngiltere de böyle yok başka ülkede böyle diye örnekler vererek sadece kendinizi tatmin ederseniz
Bu oyunu oynayan oyunculara birazcık saygı duymuş olsanız zaten herneyse iyi geceler bunları ne diye yazıyorum bilmiyorum umurunuzda olacağını düşünmüyorum zaten hadi bol kazançlı günler dilerim sizlere

Görüşleriniz için teşekkür ederiz ancak keşke daha önce okusaydınız. Bu bir öneri başlığı değildir. Bunu ilk postu okursanız görebilirsiniz.

ave251

Acemi
tamam başlık amacı belli de mis mesafesi de tam bi fiyasko bari onu ilerleyen dünyalarda biraz daha yüksek tutulsa

Kalan*

Mızrakçı
Görüşleriniz için teşekkür ederiz ancak keşke daha önce okusaydınız. Bu bir öneri başlığı değildir. Bunu ilk postu okursanız görebilirsiniz.
Ben teşekkür ediyorum cevap verdiğiniz için tüm postaları okudum ve oyuncuların isteklerini görmezden geldiğinizi umarım anlamıştırsınız iyi geceler tekrardan

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ben teşekkür ediyorum cevap verdiğiniz için tüm postaları okudum ve oyuncuların isteklerini görmezden geldiğinizi umarım anlamıştırsınız iyi geceler tekrardan

Sanırım hala anlamamazlıktan geliyorsunuz ya da böylesi daha kolayınıza geliyor. Bu bir "Öneri ya da İstek" toplama postu değildir. Bu yüzden de buradan bir istek almıyor ya da değerlendirmiyoruz. Burası sadece bir tartışma başlığıdır ve istediğiniz kadar tartışabilirsiniz. Anlatmamız gerçekten bu kadar zor mu?

Kalan*

Mızrakçı
Sanırım hala anlamamazlıktan geliyorsunuz ya da böylesi daha kolayınıza geliyor. Bu bir "Öneri ya da İstek" toplama postu değildir. Bu yüzden de buradan bir istek almıyor ya da değerlendirmiyoruz. Burası sadece bir tartışma başlığıdır ve istediğiniz kadar tartışabilirsiniz. Anlatmamız gerçekten bu kadar zor mu?
Sinirlenmenize gerek yok satın mod, ben heryerde her şekilde isteklerimi belirtebilirim diğer oyuncular gibi. yazılan postaları okuma zahmetine girerseniz zaten postların yüzde 60 şı öneri postu yani sadece ben öneride bulunmadım tekrardan sizlere hatırlatmak istiyorum iyi geceler lütfen cevap vermeyin bana, postaları okumak bu kadar zor olmamalı galiba herneyse iyi görevler bol kazançlı günler dilerim tekrardan

DeletedUser69808

Ziyaretçi
Şu pre ile maden çekilmeyen dünyalar açılması dileği ile klasik ve casual dışında.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.