Dünya Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Classicte sa varken gece 4 de arkadan vuracak kadar neyse gereksizler var. Tapates misin nesin birader sen kimsin derdin ne olum seni tanımam etmem seni bos bos muhabbet yapma her şeye maydonoz olma haddini bil işine bak. Ben senle muhattap oluyor muyum hayır sende olma bilader bak işine.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Classicte sa varken gece 4 de arkadan vuracak kadar neyse gereksizler var. Tapates misin nesin birader sen kimsin derdin ne olum seni tanımam etmem seni bos bos muhabbet yapma her şeye maydonoz olma haddini bil işine bak. Ben senle muhattap oluyor muyum hayır sende olma bilader bak işine.
@Estergom arkadan vurmuşlar şey bunların size yaptığı değil mi ? bu arada etme bulma dünyası

20 Kişilik klanlar olması doğrultusunda çoğu oyuncu oynamak istemiyor ve çoğu oyuncu oyunu bırakıyor. Bunun düzeltilmesini istiyoruz ve böylelikle oyuna küsen arkadaşlarında oyuna tekrardan getirip kazandırmak istiyoruz. Bu konuyla ilgili bir şeylerle yapılmalı... İyi Çalışmalar ve herkese iyi oyunlar.

generals klanı tek klandıda benim mi haberim yok?

4halilaslan

Acemi
Merhaba sevgili yöneticiler ve arkadaşlar öncelikle bu dünyada mantık çerçevesinde Işınlanma ve oyun hızın biraz yükseltilmesi oyun zevki ve gidişat çok güzel ve çekici yapacaktir bunu dikkat almanız canı gönülden rica ederim

Nuri66

Yasaklı
@Tibelda

Benim tek önerim klan lımıtı felan 10 numara 5 yıldız savunma konusunda savunma atarken baska klana gıdıp savunma konusunda mesela adam gıttıgi klanda 48 dursun kı ole sav atılabılsın madem klandan cıkınca sav gıdıo en guzel ozellık bu olur adam tutusunca gıdıo baska klandan sav alıp mıslerı kesıo kendı klanına gecior bu bana hıcte mantıklı gelmıor bunun ıcın adam bır klanda 48 saaat dursun sav o adama ondan sonra atılabılsın

Nuri66

Yasaklı
@Tibelda

Benim tek önerim klan lımıtı felan 10 numara 5 yıldız savunma konusunda savunma atarken baska klana gıdıp savunma konusunda mesela adam gıttıgi klanda 48 dursun kı ole sav atılabılsın madem klandan cıkınca sav gıdıo en guzel ozellık bu olur adam tutusunca gıdıo baska klandan sav alıp mıslerı kesıo kendı klanına gecior bu bana hıcte mantıklı gelmıor bunun ıcın adam bır klanda 48 saaat dursun sav o adama ondan sonra atılabılsın
@Mr.Storm bunu sana w63 te basını agrıtmıstım mantıklı olması budur bu işin madem onune gececeksınız bazı seylerın

Tibelda

Emekli Görevli
63 u ole sanıyorduk bız ole degılmıs oyun bası adam 4 mıs salladım baska klana gıttı mıslerı kestırdı tutusup bence en onemlı konu bu bunun artık onune gecılmelı

Destek kuralı destek almak için değil destek atmak için geçerli bir kuraldır. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.