Dünya Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sinirlenmenize gerek yok satın mod, ben heryerde her şekilde isteklerimi belirtebilirim diğer oyuncular gibi. yazılan postaları okuma zahmetine girerseniz zaten postların yüzde 60 şı öneri postu yani sadece ben öneride bulunmadım tekrardan sizlere hatırlatmak istiyorum iyi geceler lütfen cevap vermeyin bana, postaları okumak bu kadar zor olmamalı galiba herneyse iyi görevler bol kazançlı günler dilerim tekrardan
Sinirlenmiyorum ki, gayet sakin yazıyorum :) Üstelik düzgün bir Türkçe ile anlatmaya çalışıyorum. Tekrar söylüyorum: Bu bir ÖNERİ başlığı değil. Anlaması çok güç olmamalı bence :)

-AzraiL-

Yasaklı
Sinirlenmiyorum ki, gayet sakin yazıyorum :) Üstelik düzgün bir Türkçe ile anlatmaya çalışıyorum. Tekrar söylüyorum: Bu bir ÖNERİ başlığı değil. Anlaması çok güç olmamalı bence :)
Bu yorumun aynısını giderim öneri başlığında yazarım.o zaman değerlendirecek misiniz?
Bıktık sizin bu kötü dünya açma sevdanizdan.Hadi diğerleri neyse de yön seçme neden yok . Klan limiti 20 nedir.bu dünya nasıl kapanacak.tek klan savasa savaşa dünya mi biter

Tibelda

Emekli Görevli
Bu yorumun aynısını giderim öneri başlığında yazarım.o zaman değerlendirecek misiniz?
Bıktık sizin bu kötü dünya açma sevdanizdan.Hadi diğerleri neyse de yön seçme neden yok . Klan limiti 20 nedir.bu dünya nasıl kapanacak.tek klan savasa savaşa dünya mi biter

Bugüne kadar kaç dünya kazandın ? :rolleyes: Sadece muhalif olmak için yazmaktan vazgeç lütfen.

Son düzenleme:

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Kuzenlerinizi oyuna dahil etme, yüz klan birleşerek insanların oyun zevkini baltalamanızdan dolayıdır yön seçimi ve üye mevzusu... Sıkılmadınız aynı kişilerle dünyaya girmekten ama yeni oyuncular bıktı sizlerin bu kemikleşmiş ekiplerinizin birbirine peşkeş çekmesinden. Savaşıp eğlenerek daha çok vakit geçirmek yerine dünyayı kapatalımda nasıl kapanırsa kapansın hırsınız yüzünden yine 20 klan kurar bir şekilde dünyayı sonlandırırsınız merak etme. Ama en azından daha çok kişi birbirini tanıyacak, daha çok ekip ortaya çıkacak, en azından insanlar biraz daha fazla eğlenebilecek.

Metin

Yasaklı
Kuzenlerinizi oyuna dahil etme, yüz klan birleşerek insanların oyun zevkini baltalamanızdan dolayıdır yön seçimi ve üye mevzusu... Sıkılmadınız aynı kişilerle dünyaya girmekten ama yeni oyuncular bıktı sizlerin bu kemikleşmiş ekiplerinizin birbirine peşkeş çekmesinden. Savaşıp eğlenerek daha çok vakit geçirmek yerine dünyayı kapatalımda nasıl kapanırsa kapansın hırsınız yüzünden yine 20 klan kurar bir şekilde dünyayı sonlandırırsınız merak etme. Ama en azından daha çok kişi birbirini tanıyacak, daha çok ekip ortaya çıkacak, en azından insanlar biraz daha fazla eğlenebilecek.

Ağzına sağlık.

GENTLEMEN

Baltacı
Tek klan giriyoruzda helal olsun alın size 3 aylık premium abonelik bizden hediye mi diyorsunuz.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

Dünya özellikleri hakkında öneri toplamıyoruz. O kısmın açıklamasını da okumanızı öneririm.

-AzraiL-

Yasaklı
Kuzen derken Multiyi kastediyorsan o da sizin hatanız.Engelleyin sizde.Ona göre yeni yöntemler bulun.Net Multi olduğu belli olan hesaplari bile engelleyemiyorsunuz.

Diğer konu klan limitini 20 yapıyorsanız dünya kapama koşullarını da düşürmek zorundasınız.

20 kişilik 10 klan birbirleriyle müttefik oluyor.karsi tarafta da aynı şekilde diğer klanlar müttefik olup savaşıyor.Ayni şey olmuyor mu?

Kemikleşmiş ekip diyorsun da o adamlar 10 yıldır bu oyunu oynuyor premium aliyor.En çok parayı onlar harcıyor.O yüzden de tanıdıkları oyuncu fazla.Yeni oyuncularla aralarında tabi fark olacak.Bu kadar düşman olmanın da manası yok .O kadar düşünüyorsanız kapatın bakalım premium u .herkes eşit olsun

Kuzen derken Multiyi kastediyorsan o da sizin hatanız.Engelleyin sizde.Ona göre yeni yöntemler bulun.Net Multi olduğu belli olan hesaplari bile engelleyemiyorsunuz.

Diğer konu klan limitini 20 yapıyorsanız dünya kapama koşullarını da düşürmek zorundasınız.

20 kişilik 10 klan birbirleriyle müttefik oluyor.karsi tarafta da aynı şekilde diğer klanlar müttefik olup savaşıyor.Ayni şey olmuyor mu?

Kemikleşmiş ekip diyorsun da o adamlar 10 yıldır bu oyunu oynuyor premium aliyor.En çok parayı onlar harcıyor.O yüzden de tanıdıkları oyuncu fazla.Yeni oyuncularla aralarında tabi fark olacak.Bu kadar düşman olmanın da manası yok .O kadar düşünüyorsanız kapatın bakalım premium u .herkes eşit olsun
Yazdığın konuların 1 kısmına katılmakla birlikte 1 kısmına katılmıyorum.Multi olayında haklısın multi olaylarını engellemek adına herhangi birşey yapılmıyor. Ama bazı kemikleşmiş ekiplerde her w ye girip orada gerek bu şekilde güçlenip hemde multilerin arkasında palazlanıp birde üstüne 1000 kişi sülalece girip ve diğer klanlara bolca truva ile durum işin içinden çıkalamaz bir hal alıyor o sebepten tüm bu yapılan işlemlerin (pre olayları vs.) illegatenin aracı oluyor.O sebepten düzeltilmesi gereken oyunun işleyiş tarzı birçok onlıne oyunda bununla ilgili belli düzeltmeler yapılıyor bu tür açıklar için bu oyunun sorunu bunu yapabilecek etkili bir mekanizmasının olmayışı.

DeletedUser69958

Ziyaretçi

Multi konusunda sizlerin varsayımı ile gerçekler bir olmuyor, multi konusunda gereken yapılıyor. Bunlar veri gizliliği sebebiyle kimseye söylenmiyor, söylenmeyecek, tartışılmayacak.

Müttefik olma ? Zorlayan mı var diyeceğim ama evet sizin dünyayı kapatma hırsınız. Bu bir oyun, eğlenin, tadını çıkarın. Bu özellikler sayesinde daha çok kişi tanışıyor, yeni ekipler doğuyor. Yeni oyuncuların şansı oluyor. (Bunu zaten detaylı önceki yanıtımda ilettim)

Premium istiyorsan beş kuruş ödemeden kazanmanın üç yolu, zaten birçoğunuz bunları yapıyor;

1) Premium Değişim Sistemi

2) Forumdaki yarışmalar

3) Facebook sayfamızdaki yarışmalar

Bahaneye gerek yok, hala bahane üreteceğim hırsımı değil sizi suçlayacağım diyorsanız buyrun, Ağlama Duvarı! Mızıkçıların Mekanı!

Roqi

Acemi

Fark illa olacak yeni oyuncu ile eski oyuncu arasında ama eski klan savaşlarında ne kadar çok düşman o kadar onur kavramı vardı. Herkes birbirine dalardı kimse savaşmaktan çekinmezdi. Artık öyle bir hal aldı ki herkes dur şunu bünyeme katayım bunu katayım güçlü olayım savaşmadan harita kaparız mantığında. Dünya kapayınca bir şey olmuyor aslında iki üç yerde adınız geçecek unutulup gidecek sonra, mühim olan oyundan zevk almak savaşmak arkadaşlarınla. Bizim TR serverda bu mantık yok, en büyük sorun o. Ben eski worldlerde savaşmadan dünya kapayan klanlar gördüm.
Haliyle oyun yöneticileri bunun önüne geçmek için elinden geleni yapacaklar iyide yapıyorlar...

YALNIZBARON

Yasaklı
1-) Her zaman klanlarının fazla olmasından yanayım , bu oyun bir strateji oyunu , adam dünyaya giriyor bir kıtayı komple kapatıyor sağında solunda önünde arkasında 1 klanlık 3-4 tane klan var savaş ilanı veriyor gülücüklerle kazanıyor. Sonra büyük savaşa hazır olmak için beraber getirdiği hesapları topluyor 50 kişiye düşüp dünyayı kapatıyor.

2-) Demek ki büyük klan olmanın hiç bir gerekliliği yok hiç bir ekip kemik kadro gereksinimi yok , birlikte girilen 800 kişinin 750 si oyunu bırakıyorsa bir şekilde burada demek ki klan kapasitesi olayı sorun değil.

3-) Şöyle bir dünya hayal edelim ;

Klan Limiti : 15
Rezervasyon Paylaşımı : İnaktif
Forum Paylaşımı : İnaktif
Işınlan : İnaktif
Profil Arkadaş Daveti : İnaktif
Klan Kapatma : İnaktif

Böyle 100 klan olduğunu her kıtada 25 klan olduğunu düşünürsek , devasa bir diplomasi olayı olabilir , insanlar dünya kapattığında tamamen emek harcayarak kapatmış olur ;

Örneğin A klanı dünyayı kapatmak için en az 50 klan yenmiş olur. Bunu da gurur duyarak anlatır .

Gir öyle 1500 kişi bir dünyaya , kapat bir kıtayı karşındaki adam da 1500 kişi girsin kapatsın dünyayı sonra gel oyun oynadım kazandım de.

Evet beyler bende girdim kalabalık klan şeklinde 62 ve 57. Dünya'ya ama biz kalabalık whatsapp grublarından girmedik , yine tek klanlık kadroyduk insanları haritadan davetledik kimseye yem olmasınlar diye . Yine de onlara da eğlenceli bir savaş alanı oluşturmaya çalıştık.

Ben bu konuda yönetimin doğru olduğunu düşünüyorum , bunları yazarken .net sunucusunda oynadığım zamanlarda aldığım keyiften ötürü aldım eleştirilere kapalıdır yorumum kimseyle düşünce tartışmak için yazmadım sadece kendi düşüncelerim bunlardır.

-AzraiL-

Yasaklı
Multi konusunda sizlerin varsayımı ile gerçekler bir olmuyor, multi konusunda gereken yapılıyor. Bunlarda veri gizliliği sebebiyle kimseye söylenmiyor, söylenmeyecek, tartışılmayacak.

Müttefik olma ? Zorlayan mı var diyeceğim ama evet sizin dünyayı kapatma hırsınız. Bu bir oyun, eğlenin, tadını çıkarın. Bu özellikler sayesinde daha çok kişi tanışıyor, yeni ekipler doğuyor. Yeni oyuncuların şansı oluyor. (Bunu zaten detaylı önceki yanıtımda ilettim)

Premium istiyorsan beş kuruş ödemeden kazanmanın üç yolu, zaten birçoğunuz bunları yapıyor;

1) Premium Değişim Sistemi

2) Forumdaki yarışmalar

3) Facebook sayfamızdaki yarışmalar

Bahaneye gerek yok, hala bahane üreteceğim hırsımı değil sizi suçlayacağım diyorsanız buyrun, Ağlama Duvarı! Mızıkçıların Mekanı!
Çok şey söylerim de yine anlamayacaksınız.Neyse aynen devam.

Pre alacak gücüm var.kasmama gerek yok.Ama almaya değmez.

-AzraiL-

Yasaklı
1-) Her zaman klanlarının fazla olmasından yanayım , bu oyun bir strateji oyunu , adam dünyaya giriyor bir kıtayı komple kapatıyor sağında solunda önünde arkasında 1 klanlık 3-4 tane klan var savaş ilanı veriyor gülücüklerle kazanıyor. Sonra büyük savaşa hazır olmak için beraber getirdiği hesapları topluyor 50 kişiye düşüp dünyayı kapatıyor.

2-) Demek ki büyük klan olmanın hiç bir gerekliliği yok hiç bir ekip kemik kadro gereksinimi yok , birlikte girilen 800 kişinin 750 si oyunu bırakıyorsa bir şekilde burada demek ki klan kapasitesi olayı sorun değil.

Klan Limiti : 15

Böyle 100 klan olduğunu her kıtada 25 klan olduğunu düşünürsek , devasa bir diplomasi olayı olabilir , insanlar dünya kapattığında tamamen emek harcayarak kapatmış olur ;

Örneğin A klanı dünyayı kapatmak için en az 50 klan yenmiş olur. Bunu da gurur duyarak anlatır .

Gir öyle 1500 kişi bir dünyaya , kapat bir kıtayı karşındaki adam da 1500 kişi girsin kapatsın dünyayı sonra gel oyun oynadım kazandım de.

Evet beyler bende girdim kalabalık klan şeklinde 62 ve 57. Dünya'ya ama biz kalabalık whatsapp grublarından girmedik , yine tek klanlık kadroyduk insanları haritadan davetledik kimseye yem olmasınlar diye . Yine de onlara da eğlenceli bir savaş alanı oluşturmaya çalıştık.

Ben bu konuda yönetimin doğru olduğunu düşünüyorum , bunları yazarken .net sunucusunda oynadığım zamanlarda aldığım keyiften ötürü aldım eleştirilere kapalıdır yorumum kimseyle düşünce tartışmak için yazmadım sadece kendi düşüncelerim bunlardır.

Çoğuna katılıyorum ama 15 kişilik de klan olmaz.zevki çıkmaz.hiçbir ekipte girmez.
asiret klanı olmasin diyorsaniz alın size özellikler.

Klan Limiti : 100
Klan değiştirme: inaktif
Klan dışına destek : inaktif

YALNIZBARON

Yasaklı
Çoğuna katılıyorum ama 15 kişilik de klan olmaz.zevki çıkmaz.hiçbir ekipte girmez.
asiret klanı olmasin diyorsaniz alın size özellikler.

Klan Limiti : 100
Klan değiştirme: inaktif
Klan dışına destek : inaktif

Klan limiti 100 olması sıkıntı olur şöyle düşünelim , büyük bir klanın ancak 4-5 yıl oynarsan öyle bir çevre edinirsin , yeni bir başlayacak kişinin 100 kişilik bir ekip kurması çok sıkıntı olur , ama bi mahalleden 15 arkadaş bir sınıftan 15 arkadaş bir gruptan 15 arkadaş rahatça toplanıp oynanabilir.

100 Kişilik klandan , 5 kişilik ekip çıkması daha farklı sonuçlar getirmez mi ?

Bende senin yukarıda belirttiğin kapatma koşulu fikrini savunuyorum , küçük klanlara bölüneceksek 20 şer kişilik buna göre kapatmalar getirilmeli.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Gerçekten ne kadar yazarsak yazalım kendi hırsınız yüzünden anlamamak için inat ediyorsunuz :)

Her yıl trafik kazalarında 1.2 milyon kişi ölüyor. Sen bir araç aldığında mesela BMW bayiine diyebiliyor musun; "Kardeşim kazalarda her sene 1 milyon kişi ölüyor. Al bak benim arabam 70 üzerinde gitmesin, 12 tane airbag olsun, ben 70i geçmek istersem polise bildirsin bana otomatik ceza gelsin". Aldığın arabayı 1 trilyon para ödediğin halde istediğin gibi yaptıramazken- ısrarla bazı özellikler birbirine bağlıdır ve bu seçilebilecek bir ayar değildir derken - hala hayal kurup olmayınca da "siz hiçbir şey yapmıyorsunuz" demek hangi egonun tatmini?

Sonuç basit, sen-ben-o 70 üzerinde gitmeyecek. 1 milyon kişi ölmeyecek. Ama insan her daim böyle. Kendi hırsı uğruna başkasının dünyasını yok etme isteğini engellemez.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.