Clasık elveda

• Konuyu başlatan DeletedUser57864
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Vurur yüze ifadesi , geldik mi sona bi tanesi tr2

DeletedUser57864

Ziyaretçi
La nereye gidiyon ne güzel vuruyorduk tamda nickine uygun hareketler sergiliyorsun :D FERYAT FİGAN AĞLAMA NE OLURSUN :D :D :D

gereklı acıklamalar yapıldı emir ben devam etmek ıstedım ama ekıp yoksa bende yokum senın gibi oturup aynı sofrada yemek yedığım adamı sırtından vurmadımm en azından nurı abıye yaptığın haınlığı unutmadık neyse

DeletedUser52610

Ziyaretçi
gereklı acıklamalar yapıldı emir ben devam etmek ıstedım ama ekıp yoksa bende yokum senın gibi oturup aynı sofrada yemek yedığım adamı sırtından vurmadımm en azından nurı abıye yaptığın haınlığı unutmadık neyse

Ben kimseyle aynı masaya oturup yemek yemedim :D hatırlarmısın bilmiyorum da kankalarınla klanda olmamı istemdiniz sonuç olarak çıktım ve dağıldınız orda da bu şekilde hesap silerek kaçtın burda da aynı muhabbet neyse c6ya gelirken adam olursun belki :D

DeletedUser58069

Ziyaretçi
bidaki classicte su kanka olanlar birbirini tanıyanlar aynı klanda toplansın da su tartısmalar bitsin artı :D yok aynı sofra yok aynı masada rakı falan filan. klanlar tarihini koca dunyayı karıstırdık hepimiz :D mumkunse c6 d yanyana gelin . ve birbirinizi yiyin :D

DeletedUser53904

Ziyaretçi
tam nickinin hakkını veriyon ha anca feryat :D senin olayın bu sen 3 5 köy toplarsın iş ciddiye bindi kaç ama lafları standarttır ha bırakmasam varya siz görürdünüz her yerde aynı muhabbet sen anca bos köy toplarsın baskada birşey yapamazsın tabi ki oyunda bu yoksa iyi ağlıyorsun :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Forumu ne hale getirdiniz ipini koparan ağlıyor diyor skfjdk bu ağlama kelimesini kim bulmui bi klavye delikanlısı bir ağlama bu ikisi favorim skfjks

DeletedUser56305

Ziyaretçi
iyi olmuş zaten feryatxx boyle oyuncu atıp koy alarak bi yere gelemiyeceğinizi bir kez daha gormussunuzdur tebrikler udw klanları bunlara dersini vermişssiniz.

DeletedUser49411

Ziyaretçi
Seffaf olarak yorumlara bakiyorum. Herkes birbirine laf atiyor herkes alarm bunu yapti raki sunu yapti. Dikkat ettim de konusanlarlarin cogu alarm klanindan. Fio montana lafi da gecmis ama bu adam sizi kaale alip cevap bile yazmamis :) bir olay varsa her iki taraftan da dinlemek gerek ancak konusan tek taraf. Demek ki neymis. İsi yapan baskasi. Show yapan baskasi ;) :D c6 da gorusuruz kizlar. :*

İlk defa sana katılıyorum. Ahkam kesenleri, c6'da göreceğiz. :) c6'da da ahkam kesebilecekler mi?

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Klasik 6 ya pusula bomba bı ekıp ıle gelır heralde dıye dusunuyorum :D

DeletedUser58069

Ziyaretçi
İlk defa sana katılıyorum. Ahkam kesenleri, c6'da göreceğiz. :) c6'da da ahkam kesebilecekler mi?

Haklısın kemal :) sana karşı bi sorunum kalmadı artık c5 te yaşanılanlardan sonra. birde sibel ablanın kesin talimatı var .seninle sırt sırta olurum her zaman :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
c6 mevzusu açılmış. askerdeyim ancak askere gitmeden önce eğer ikna edebilirsem REST ekibini sokmak istiyorum demiştim. Mayıs a kadar açılmazsa mehmet abi ve serhat abiyle konuşarak ekibi toplayıp sokabilirim. Ama restin girme gibi birşey söz konusu olmazsa rest dahil birçok arkadaşımla başlamak istiyorum klasiğe. :)

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Oo c6 ya bizde gelebiliriz tt2 bakalım c6 nasıl olcak

DeletedUser58069

Ziyaretçi
mümkünse su aynı sofradan yiyen kankalar c6 da aynı klanlarda bulunsunlar :D sonra ayrı gayrı oluyo serverin çişi cıkıyo :D cunku bu oyun sevdiklerinizle güzel olur . ustun gelirseniz dunya kapatırsınız . baktınız olmuyor. efendi gibi hesap siler gideriz. tebrik de ederiz. başkalarının himayesine girerek yada guclu bi klanı müttefik yapmak icin yalakalık yapmanın lüzumu yok. :) umarım laflarım ilgili mercilere gitmiştir :)