Clasık elveda

• Konuyu başlatan DeletedUser57864
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57864

Ziyaretçi
öncelıkle udw klanı'nı tebrık ederım benden koy alamadılar ama ekıbımı cok yıprattılar ve savasta alarım klanları 1 asker dahıl destek atmadı ekıbıme 5 gundur aralıksız operasyon yıyoruz tum ekıbımın fınal haftası bu sebepten oturu hesap sıle alıyoruz ben ne kadar devam edelım desemde 10 kısı 200 kısıyle basa cıkamayız sonuna kadar gıtmek ısterdım ama ekıbımın ara yapcak askerı bıle kalmadı 12 yıldır bu oyunu oynuyorum alarım kadar kendını öven ama hıc oynamayı bılmeyen sadece kendı ekıbını desteklıyen 1 klan daha gormedım udw klanını sevmem ama bu wordu udw hakedıyor umarım udw wordu kapatır buraya bız word kapamak ıcın gelmedık sohbet muhabetıne geldık Vuslat ekıbı olarak bunu en basta soylemıstık zaten 10 kısı ıle word kapatamayız sonuc olarak. bugun 2 gunluk ban yememın ardından ıyıce oyundan soğuduk baska wordlerde gorusmek uzere kımse kaçtı ws dıye dusunmesın çünkü 10 kısı 6 7 klanlık udw ıle savasamazdık ama sonuna kadar gıderdık ekıbım alarım ıçın boşa emek harcamak ıstemedı bu yuzden hesap sıle alıyoruz UDW klanına başarılar dılıyorum.

10 kısılık ekıp ıle neler yaptığımızı herkes gordu ama Alarım ıcın savaşmaya değmez.

HESAP SIL :)

FERYAT**
tiger39
spymax
XiNTiKAMX
merteal
ysfyldz
yusufune
Lord GolDEren
D3N1SL4W
Anarşist*

DeletedUser52961

Ziyaretçi
12 yıl iyiymiş tuttum bunu thumbup
Akşam akşam güldürdün beni , sende gül emi :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
emin bu yazıyı klan forumunda yazsaydın keşke. her neyse, silmek istiyorsanız silin de, zaten 2-3 hafta önce silecektiniz, bizim yönetim forumunda emir başlık açtı. dedi ki vuslat ekibi hesap silecek, bize gelsinler mi vs vs diye. biz de oynamak istiyorlarsa gelsinler dedik. geldiniz. o zaman gelmesinler deyip alarm ve udw olarak köyleri zaten toplayabilirdik ama oyunu oynamak isteyen kişilere kapımız açık. bende de dünya savunma yok zaten, savaştayız ve rakibimiz dengeli savaşları nedeniyle barbar toplayıp geliştirerek anca savunma basmış:) bu son derece normal, biz vura vura düşman köyü alırken, udw ve acemiler birbirlerinden köy alamadıkları için barbar köy alıp büyütmeyi tercih etmiş.

her neyse, uzatmaya gerek yok:) reel hayatında başarılar sana.

DeletedUser58970

Ziyaretçi
kankam nereye :D daha dur cezan kalksın 1 op yapıcaktım sana siz oynayın ben tatile cıkarım tekrar :)

DeletedUser57864

Ziyaretçi
10 11 yıl oldu oynayalı 12 yanls basmısım :) evet alarım ıcın oynadık udw savasında yardm edelım dıye ama 1 koy dahı desteklenmedı :) değmezmıs ondan sıle aldık wordu udw alıcak artık su saaten sonra despı ye savunma lazım dedım adam gıt bul dıyor dun destek sıtedm sırku cek dedım hala cekcek kendı 1 koyume istedıysem adam değılım hep ekıbıme ıstedım tum koyler m bos hepsı ekıbımde destekteydı arayla oynadm ben .

DeletedUser57864

Ziyaretçi
kankam nereye :D daha dur cezan kalksın 1 op yapıcaktım sana siz oynayın ben tatile cıkarım tekrar :)

senle savasmak zevklı benden koy alamadın 2koyynu aldm ama durumu bılıyon okan sen bıle fark ettın alarım bızı kendınden saymadı destek atmadı ne dıye onlar ıcın savaşayım

DeletedUser58970

Ziyaretçi
:D :D :D c6 da görmıyım senı :D gider ayak köylerı bna verde kankamın köyu dıeyım :D:D

DeletedUser56621

Ziyaretçi
Vay be kısmet değilmiş demek benim köylerimi alıp foruma koyman :bored

müktedir r

Baltacı
her şeyi geçtim alarım ne hocam , bizim klan forumunda da bizim ekip bizim ekip diyip duruyorsun zaten... destek istedin de atmadık mı diyeceğim de bizim ekibe destek lazım demeyi yediremedin sanırım egona, hayatta başarılar iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır lütfen ''Alarm klanlarından başka klan görmemiş birisi olarak konuşuyorum kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş kendi içimizde bu kadar övünmemiz sergilenen şeyler sonucunda gayet normal mesela senin övünmen normal değil ^^''

DeletedUser51239

Ziyaretçi
adamlar iç catismasinda bile udw laf çarpmaya çalışıyor ya helal olsun crying

DeletedUser

Ziyaretçi
Vuslat ekibi bence basta 1.yanlış yaptı oda;

Alarm ın dünyayı kapatma amacına aleni bi şekilde destek vermesıydı ( bu benım yorumum degıl sadece, gidin pusulaya sorun onlarda Vuslata bu yuzden gonul kırgınlıgının oldugunu dusunuyorum ) Ne vuslat nede alarm suan kı konumunda olabılırdı..

DeletedUser57864

Ziyaretçi
bu worde cağatay ın alarım ıcın gıdıyoruz demesıyle geldık yardım amaclı ama hata yaptık bırdaha kımse ıcın bı worde gıtmıcez bunu öğrendık

DeletedUser56621

Ziyaretçi
bu worde cağatay ın alarım ıcın gıdıyoruz demesıyle geldık yardım amaclı ama hata yaptık bırdaha kımse ıcın bı worde gıtmıcez bunu öğrendık

Adam haklı w28 de sirküler çekilen mesaj benim posta kutumda bile duruyor hala w28 in son anlarında VUSLATtaydım ordan biliyorum :)

DeletedUser57864

Ziyaretçi
Koylerı barbara dusurdum 2 gun saldırı kapalo ceza vardı beklemeyın dıye barbar yaptm

Bilmedenoldu*

Yasaklı

neye yardım amaçlı :))))) world başında sizin yönetim forumunda, güvenilir bölümde alarmla olası bir savaşta üstün oluruz zaten yeaaa falan lafları ediliyordu zaten, bizzat ben gördüm. sen ne yardımından bahsediyorsun. he çağatay gelin classic e alarm orada, yardımcı oluruz hem de oynarız biraz demiş olabilir, çağatay a bir şey dediğim yok da, senin kadar garip bir insan görmedim ben :)

yardım amaçlıymış, sen yok sizin klanda 50 adamım var, çekerim onları vs vs demedin mi zamanında, nerde 50 adamın, bu nasıl yardım:)))) anca boş atıp dolu tutmaya çalışıyorsun.

benim kızdığım nokta yine emir. burada da emir. emir gelsinler mi bize dedi, biz de oynamak istiyorlarsa gelsin dedik.