Clasık elveda

• Konuyu başlatan DeletedUser57864
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ana bina basılı başlıyorduk sanki oyuna tt2 neyse usta haklısın kolay gelsin :)

DeletedUser58093

Ziyaretçi
Emin ne yedirdin millete bu hazımsızlık ne böyle :D

Ben kendimi tanıtıyım öncelikle w28 de normal bi klan üyesiydim. 15 20 kişi classice rakı klanıyla başladık. Amaç alarma destek olmak hemde classıc te biraz oynamış olmaktı. Neyse başladık abi mütlükler yapıldı pusulaya savaş açıldı vurmaya başladık falan filan. Baya bi pusula ile git gel savaştık. ilk başlardaki istatistiklerden hatırlarsınız zaten küçümsenmicek işler yaptığımızı. Pusula ile git gel savaşıyoruz felan alarmda ses seda yok biz 60 70 kişi 200 250 kişilik pusula ile 1v1 atıyoruz gibi artık. alarmda arada soldan 1 2 köy felan alıyo işte. Bi süre sonra rakı içinde tartışmalar ayrışmalar oluşmaya başladı. Yönetimdeki arkadaşlar ceza yedi bi süre girmedi felan derken pusulanında iyice toparlanıp oplara başlaması ve sayı üstünlüğünden doğal olarak gerilemeye başladık. Pusulanın oplarının %80 90 ını rakı klanı yemiştir arkadaşlar. Bi ara TR4BZ0NSP0R a op felan yaptılar günün savunmacısı felan oldu onu %10 %20 ye katıyorum :D zaten haftalarca övündüler :).. neyse. Tabi biz bu süre zarfında hep şikayetciyiz alarmın hala aktif bişeyler yapamamasından. Hadi tamam diyoruz saldırı yapmıyosunuz bari savunma gönderin biraz oda yok. alarm artık tamamen toparlanmış çiftlikleri fullenmiş ama ne zaman savunma istesek yok savunmaları hep 10 20 köyden oluşan sınırlarında :D 300 kişi 20 köyü savunuyolarmış hep :d

Öyle böyle pusula mağlup edildi. Ama ben hiçbir yerde görmedim alarmdakilerin rakı ile birlikte zafer kazandık rakıya teşekkürler tarzı şeyleri geçtim rakı kelimesi bile kullanılmadı kutlamalarda :D. Ulan biz hiçmi bişey yapmadık 1 aydır :D. neyse. tabi biz sürekli op yemekten baya yıpranmış haldeyiz neyimiz var neyimiz yok pusula tarafında. Bi anda amacı sadece tartışma çıkarmak olan bi tane karaktersiz insan çıkıp (cemören1994 daha öncede bir tartışmanın başlangıcını bu karaktersiz yapmıştı. konu büyümeden silinmişti falan. ayrıca kendisi şu oyunda tiksindiğim tek insan olabilir :)) yok rakı klanı pusulaya casus sokmuş bugün onları satan yarın bizi satar tarzı ithamlarda bulundu. Fio montana abimiz de bunun ne mal olduğunu bildiğinden, tekrar tartışma çıkartmaya çalıştığını bildiğinden üzerine sert bi şekilde gitti. Haklı iken haksız duruma düştük biraz. ve despi. başkan :) alalala sen kımın oyuncusunu tehtid ediyon laaan diye olaya girip, yüz yüze 5 dakika konuşulup halledilicek bi olayı büyüterek anında rakı ile mütlüğü sonlandırıyo tabiki :) bizde hala saf saf alarm için geldik nöoluyo la kafasındayız :D neyse 48 saat olayların tartışılması için felan saldırılmicak diye yazılar geliyo iyi bari konuşurlar hallederler sankı nolcak diyoruz tartışmadır felan diyoruz. hop akşamında savaş yapıştırılıyo :) la hanı 48 saat felan fılan dıyemeden toplanmaya başlanıyo arka taraftaki BOŞ köyler. Ertesi gün fio montana abimiz ve diğer yönetici arkadaşlar felan hesap silme kararı alıyolar. Hani şu savaşın çıkma sebebi olan fio montana evet hesap siliyo ama savaşın bittigi felan yok fırsat çıkmış topla toplaya bildigini :).

Sonunda udw ye yakın olan arkadaşlar udw ye geçiyolar vuslat ekibi olarakta biz vuslat ı kuruyoruz. Çağatay geliyo napalım diye soruyo hesapmı silelim devammı edelim diye çoğunluk çağataya uyarız diyolar oynamak isteyen arkadaşlar da var çağatayda devam ediyoruz o zaman diyo. çağatay zaten alarm için worlde çağırmıştı bizi e doğal olarak bizde bi süre vuslat takıldıktan sonra alarma dahil oluyoruz.kadro aynı vuslat kadrosu ama. rakıdan, yeni başlayan arkadaşlarda bizi ve ekibi benimsiyolar hemen zaten ve 30 kişi kadar aktif bi şekilde ALARM! olarak devam ediyoruz. Bende artık bu zamanlarda yönetime yardımcı olmaya başlıyorum. Günün 24 saati oyuna bakabilen biriyim telefon olsun pc olsun.

Tabi yetki felan verilince bana ana bi baktım ortak alarm ARŞİV i :):) Sıkıntıdan dedim biraz bakıyım neler var neler yok. Bakmaz olaydım. rakının hainlik komplolarımı dersin sürekli bize şikayetlerimi dersin yok onların önlerini kapatmamızmı dersin türlü türlü rakı hakkında fikirler. Lan diyorum biz hep alarmı kardeş klan bildik aga bu nedir, bizim klanda herkes alarmın bi halt yapmadıgını bildigi halde bi kişide demedi alarm şöyle alarm böyle kardeş klan bildik hep :D Safız abi saf :D neyse devam ediyim :)

Pusulada bittiği için udw acemi ile birleşiyo herkes biliyo zaten sağ sol ittifakı oluşuyo. Yine tampon bölgeyi biz oluşturuyoruz tabi merkezde bulunduğumuzdan. Ama bu sefer alarmız düşüncesindeyiz tabi hani artık savunma felan atarlar heralde diyoruz :D Saflık işte. 2 gün saldırmama falan filan yazıları geliyo bize. Acemiyiz tayfasına saldırı serbest deniliyo. Denildikten 1 2 saat sonra bi bakıyoruz abi mor udw klanından, anlaşmalı oldugumuz 2 gun saldırılmicak denilen udw klanında misi yiyoruz haşırt diye. doğal olarak bizde bölgesel olarak içimizdekileri ayıklamaya başlıyoruz. saldırı tarihine kadar ekip olarak bişeyler yapıyoruz kendi hattımızda. öncekine nazaran daha temiz bi sınır hattı oluşturuyoruz.

Araya barış günü geliyo o arada sınır köy listesini ben çıkarıp veriyorum destek gerekli en hızlı şekilde diye, udw sınırının ortasını komple biz oluşturuyoruz zaten 30 tane felan köy çıkarıyorum. destekler gelmeye başlıyo abi bi bakıyoruz 100 mızrak 100 kılıç 200 300 2 ağır atlı :)) , neyse 3 5 yolluyolar bi bakıyoruz sınır köylerde 3k 4k savunma olmuş :D bide udw nın sınır köylere bakıyoruz hepsi +20k :D ulan diyoruz bunda bi terslik var :D. 1 aydır kimseden op felan yememiş alarm klanında niye savunma yok acaba. udw acemilerle hep savaşıyodu çünkü onlarda bu kadar savunma çıkıyoda bizde nasıl çıkmıyo felan diyoruz. Pusula bitince çoğu savunmacı saldırı köyü yaptı deniliyo iyi diyoruz güzel kami atarlar iş görür diyoruz. Neyse zarla zorla biraz daha en sıkıntılı köylere destek istiyoruz falan.

Savaş başlıyo abi köy alıyoruz veriyoruz, udw köy alıyo bi bakıyoruz köy 10k 20k savunma dolmuş biz alıyoruz destek istiyoruz 100 200 mızrak geliyo :D kendı savunmalarımızla dolduruyoruz bi yere kadar. Artık sonlara doru bizim ekipten kimse köy almak istemiyodu köyü tutamicakları için çünkü yok abi 1000 tane köyden 10 20 köye savunma çıkmıyo :d bi süre sonra udw güzel bi op yaptı kami opu mis opu karışık falan ben o gün yediğim kamileri sayamadım bile.

Hakkını vermem gereken arkadaşlar var op gününlerinde sabahlara kadar bizlerle beraber ara yaptılar savunmaya çalıştılar. Destek istediğimizde anında elindekileri yollayan arkadaşlar vardı ben burda tüm alarm klanını kesinlikle zan altında bırakmak istemiyorum. Benim şikayetim arkada bi halta yaramayan pasifler ve bunlara göz yumanlara. biz orda op yerken arkada rahat rahat daha oyun boyu 1 saldırı bile almamış heriflerin ahkam kesmesi world kapatıcaz biz tavırları falan bende lan ben neden uğraşıyorumki bunlar için bu kadar düşüncesi oluşturmaya başladı. her dakika saldırı geliyo gün boyu artık film dizi felan izlerken gaipten dong dong saldırı sesleri duymaya başlamıştım :D. Hani normalde bu bende 1 gram tedirginlik oluşturmaz ulan savaş oyunu oynuyoruz burda tabiki saldırı olucak w28 dede yaşadık bunları, merkez bölgeye sonuçta. benim tedirginliğim dibimde 10larca düşman köy varken benim köyümde 5 6 k asker olmasıydı görmesinler diye 2k casus basıyodum :D. tüm ekip arkadaşlarımın sıkıntısıda buydu genel olarak rakıda da olduğu gibi alarmdan olması gereken desteği (saldırı olsun savunma olsun) alamıyoduk. arkadaş içimizde kırmızı köy var içinde 20k asker var diye gidipte 1 kişi kamilerine kıyıp yıkmadı köyü. her gün birisi rezliyo ne zaman alıcaksın köyü diyorum savunmayı görüyo rez kaldırıyo. köyü görüp rezi atmasını 1 gun rez tutmasını biliyosunuz ama :D. ulan biz içimizde tehlike oluşturucak köyleri temizleyelim diye 1k 2k asker ne var ne yok köyü yıkalım diye atıyoruz.(ben oyun boyu full olarak 1 yada 2 saat gördüm kamilerimi) Beyfendiler full kamileri zarar görmesin diye atmaya çekiniyo :D biz ekip olarak kami boş durmasın diyip sürekli salladık udw ye ama yok alarmdaki bazı arkadaşların güzel kamilerinde 1 2 asker ölür mazallah :). tekrar söylüyorum alarmdaki uğraşan çabalayan arkadaşlara değil kesinlikle bu laflarım.

Biliyorum destan yazdım ama bunları artık bi yere yazmam lazım :D

Bu süre zarfında savaşı kazanmayı isteyen, çabalayan, uykusuz kalan Emin (Feryat**) kadar çok az kişi vardır alarm da. Op yiyen köylerin sahipleri yatarken adam uyanık kalıp tek tek hepsıne ara yapmakla uğraşıyodu. w28 de de birlikte oynadık ama o zaman aramızda nerdeyse 1 kıta olduğundan öyle pek muhabbetimiz yoktu. buraya gelince kendisini tanıma fırsatım oldu. Emin kesinlikle bu oyunu layıkıyla oynayan, oynamaktan zevk alan birisi, tüm ekibi sonuna kadar savunan, geliştirmeye çalışan birisi. Alarmdaki çoğu fazlalıktan çok iş yapmıştır, yaptırmıştır kesinlikle. uzun zamandır oynuyomuş emin kime zamanında ne yaptı bilmem ama herkesin bi kuyruk acısı olduğu bariz belli burda bi insanı günah keçisine çevirmeye çalışmışsınız. illaki vardır emininde hataları :D yoktur diyemem. ama kuyruk acınızı alında az ötede oynayın bi zahmet arkadaşlarım abilerim :).

neyse ben en son bırakma kısmına geçiyim artık. 2 gece önce emin bana 20 en sıkıntılı köyü çıkarda destek istiyelım destek atsınlar dedi. bende sıkıntılı 20 köyü yazdım. iyi biraz rahatlarızda iç köylerimizde hiç olmazsa ara yapıcak asker kalır diyoruz. neyse sabah oldu udw başladı yine kamilemeye bizim sınırdakileri. tek tek düşüyo köyler çünkü bi önceki opta o kadar kami yedik ki köyler pert resmen. udw hunharca başladı bizim sınır köyleri kamilemeye udw nın nerdeyse ortasındakı köyde 12k asker vardı arkadaşlar :) 12k 2 kaminin rahatça indiriceği 12k :D defalarca o köylere destek istedik gün içerisinde misleniyo dedik. yusufune arkadaşımız adam iş yerinde iken telefondan ara yapmaya savunma çekmeye çalışarak köyü nerdeyse geceye kadar tuttu. adamlara diyoruz köyler düşüyo alooo. takan yok :D. en son despi. ye yazdım aloo başgan köyler misleniyo kamileniyo destek ne zaman gelicek diye. bana dediği şey ''3 saat içinde sirkü çekicem . Düşen köyleri yazda listeden çıkartiyim'' :D:D. Aga orda sınır hattının adını koymuşlar. Bu rahatlık :D:D 3 saat geçti 4 saat geçti herhangi bi destek yok tabi, Bi ara delilikle bikaç muhabbet oldu olayı o kadar iyi açıkladı ki bişey diyemedim adama :D ''yıne yıkıma gelelım nede olsa alarm sizi kendılerınden görup destek atmıyor :D bızımkılerede moral oluyor :D'' olay gerçektende biraz böyleydi. Artık tüm ekip şikayetçi durumdan ulan kendimizi niye yoruyoruzki bizi takmayan insanlar için diyolar. Zaten hepimizin final haftası sınavlara çalışmamız lazım. Biz iyiden iyiye e madem alarma biz engel oluyoz buyursunlar sınır kendileri olsunlar diye müsade verelim dedik :). hesap silme kararı almaya başladık. Emin(Feryat**) whatsapp grubunda olayı görür görmez yok lan ne bırakması sonuna kadar savaşıcaz bırakmıyoz diye çabalasada artık kararı vermişti ekibin çoğunluğu. e emininde savaş ve oyun hevesini sömürdük doğal olarak :D ve sonuç olarak kendimizi daha fazla alarm klanı için yormama kararı alıp hesap sile aldık.

Olaylar server başından beri merkezde olup sürekli olayların kıyısından köşesinden bi tarafından gözlemlediğim kadarıyla ve benim açımdan böyledir Arkadaşlarım, Abilerim. Bunlar nasılsa artık bıraktığımdan bari içimdeki herşeyide dökiyimde rahatliyim mantığıyla yazdığım şeyler baya uzun oldu. artık okuyanlara teşekkürler :D.

Son olarakta biz ekip olarak elimizden geleni yaptık, olabilicek en iyi şekilde savaşımızı verdik zaten istatistikler gösteriyo herşeyi. sınır bolgesindeki rakip arkadaşlar biliyolar nasıl saldırı yaptığımızı savunma yaptığımızı. Hadi Allah a emanet bizden bu kadar :).

müktedir r

Baltacı
''60-70 kişi 200-250 kişiyle 1v1 atıyoruz gibi artık''tan sonrasını okumadım kaçırdığım bir şey varsa belirtirseniz sevinirim, sucuklu yumurta yapıyorum gelen varsa mesaj atsın :cool:

DeletedUser46266

Ziyaretçi
ilk önce kendimi tanıtayım deyip kendini tanıtmamış sadece w28 de normal üyeymiş onu öğrendik.

DeletedUser53831

Ziyaretçi
ilk önce kendimi tanıtayım deyip kendini tanıtmamış sadece w28 de normal üyeymiş onu öğrendik.

kütün nosunumu yazsın adam :D önceden hangi w de oynadığını yazmış detayda vermiş yönetici deilim demiş daha ne desin :D sen oyunda kendini nasıl tanıtıosun

w9 hsnysmnzynp
w15 w17 Bysimyacii

böle :D

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Agzi olan degil, klavyesi olan konusuyor. Hep ozgur yuzunden... Her zaman derim, merkez de oyun oynayanlar ile hic bir sekilde dost olmayacaksin.

DeletedUser47511

Ziyaretçi
spymax bu durumda olsan valla demir madenine dokunmazdım :D yazdıklarının hepsini okudum hatta şimdiye kadar yazılanların hepsini okudum ama gerçekten de RAKI klanına ayıp yapıldı.Hani diyordunuz ya UDW yan çizdi, pusula savaşı zamanı bi kendınıze baksaydınız :D

pusula-alarm rakı savaşı oluyordu rakı önde çarpışıyordu gayet de güzel savaş oluyordu ama forumda nedense pusula-alarm başlığı çok popülerdi :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Agzi olan degil, klavyesi olan konusuyor. Hep ozgur yuzunden... Her zaman derim, merkez de oyun oynayanlar ile hic bir sekilde dost olmayacaksin.

abi dost olmayacaksın. hep derim, her zaman dedim. varsın her dünyada yalnız kalalım ama hatır gönülle, şunla bunla diplomasi yapıyoruz. sonra hep bi' sıkıntı oluyo. vurup geçeceksin. sanki biz tungadan sonra pusulaya değil de rakıya dalsak bizim için kötü olacaktı. çok çok çok daha iyi olacaktı hatta. merkezi ele geçirecektik. ama işte diplomasi, yapacak bir şey yok. ufacıcık sınır hattından yürüdük pusulaya. normalde merkezi alıp öyle de yürüyebilirdik. merkezi alsak yok şöyle oldu, şunun sayesinde kazandınız vs vs de diyemezlerdi.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
bir de kimse de demiyor ki pusula'yla rakı aktif savaşa tam anlamıyla başlamamışken, rahat rahat köy geliştirirken, bütün köyleri 3-4k olurken, alarm 2 klanıyla 5 klanlık tunga ile savaşıyordu. bizim köylerimiz savaş nedeniyle 2k iken, rakı ve pusulanın köyler 3-4 k olmuştu zaten.

pusula yukarıdan rakıya vuruyor, rakı bizden destek istiyor. diyorlar ki dayanamıyoruz, destek gerekiyor bize destek atın. arkadaşım oyunun başında herkesin tek köyü var neredeyse, bizim klan savunma başlayan bir klan değil. toplama klan hiç değil. o yüzden özellikle oyunun başında savunma noktasında sıkıntı yaşayabiliyoruz. rakı nın desteklenmesi olayı yönetimde konuşuldu. ben dedim ki orada, abi rakı bizden savunma beklemesin, biz kendimizi zor savunuyoruz. (bunu dediğimde pusula'ya ilk opu yapmıştık, bölgedeki oyuncular 6 köye gidip hepsini almıştı)

ama ekledim, biz pusulaya yaptığımız oplarla rakıyı rahatlatırız. he yaptığımız oplar sonrasında rakı ne kadar rahatlar bilemem dedim. biz opumuzu yaparız, saldırırız, bu şekilde rakı rahatlar dedim. rahatladı mı, rahatladı... bizim oplar sonrasında pusula silince rakı hoppaaa birden artistliğe başladı.

yav güzel kardeşlerim, biz pusula ya saldırmayıp merkezi alsak, ki bunu rahat yapardık. ki bu rakı klanı oyun başında bizimle olası bir savaşta üstün olacaklarını falan iddia ediyordu. 'siz kafanıza takmayın yeaa, alarm ile olası bir savaşta üstün oluruz, bunu onlar da biliyor yeaaa' sözü kimin sözüydü, altına da evet falan diyordunuz, haklısınız diyorsunuz. hatta onun peşine fio montana erkan 'alarm ile diplomasiyi hızlıca halledin bak' diyordu bu sözü edenlere. çünkü fio montana erkan bizi tanıyor, öyle bizi tanımayan adamların boş beleş konuşmalarına 'evet' bile demiyor.

her neyse, bu laflar edildi. bizzat ben gördüm. yönetimden kimseye de bir şey demedim.

hatta birçok oyuncumuz, rakı ile neden müt olunduğunu da sordu. dediler ki ortaya gidemiyoruz, 10 saate mis atıyoruz, zaten tek köyümüz var vs vs. rakı ile savaşsak hızlıca toplardık onları. ama savaşamazdık çünkü birkaç isim vardı rakı'da, sevdiğimiz, saydığımız. şimdi noldu, rakı klanından kalan vuslat ekibi hesap sildi. köyleri udw ile yarışa toplamaya çalışıyoruz. ulan bu adamlardaki desteklerin haddi hesabı yok. sanki bütün klan bu adamları destekleyeceğiz biz, onu da anlamadım. ve bu adamlar diyor ki, alarm a destek olsun diye geldik yeaa, hadi canım yalanlarını.....

her neyse bu konuda çok sinirliyim. keşke diplomasi yapmasaydık.

ayrıca onun sayesinde yendi, bunun sayesinde yendi diyenlerle başka dünyalarda da karşılaşabiliriz, tabii ki bu oyunu bir daha oynarsak...

he bu sefer tam kadro olun bir zahmet de, tam kadro değildik yeaaa demeyin yine.

hadi eyvallah.

DeletedUser58404

Ziyaretçi
Arkadaşlar Dostlar gereksiz sohbetler yapmayın oyunu bırakan oyuncualrın tebriklerini teşekkür ederim gerçekten bize tampon olarak sauvnuyorlardı ama dayanamadılar. bende onları tebrik ederim. 2.ci olarak alarm oyuncuları kurucularını ve oynıyan arkadşalarda bize karşı güzel savşa veriyoruz ama tampon bölgeler 1-2 gune kalkacak bakalım neler olacak hıc kımse burda alarm oyuncularına uygunsuz kelimeler kullanmasın alarm-vuslat olayı kendılerı alarındaki bir olaydır teşşekürler

ah mustafam ah :D
hiç değişmemişsin
hep aynısın

neyse hakkında hayırlısı ne deyim
tebrikler alarm ı yendiniz bakalım
kendo yu nasıl halletcen :d 280 kişiden 75 kişiyi nasıl düşüreceksiniz :D

DeletedUser46610

Ziyaretçi
ah mustafam ah :D
hiç değişmemişsin
hep aynısın

neyse hakkında hayırlısı ne deyim
tebrikler alarm ı yendiniz bakalım
kendo yu nasıl halletcen :d 280 kişiden 75 kişiyi nasıl düşüreceksiniz :D

höh ne ara yendi :) bizim niye haberimiz yok.

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Seffaf olarak yorumlara bakiyorum. Herkes birbirine laf atiyor herkes alarm bunu yapti raki sunu yapti. Dikkat ettim de konusanlarlarin cogu alarm klanindan. Fio montana lafi da gecmis ama bu adam sizi kaale alip cevap bile yazmamis :) bir olay varsa her iki taraftan da dinlemek gerek ancak konusan tek taraf. Demek ki neymis. İsi yapan baskasi. Show yapan baskasi ;) :D c6 da gorusuruz kizlar. :*

DeletedUser

Ziyaretçi
spymax bu durumda olsan valla demir madenine dokunmazdım :D yazdıklarının hepsini okudum hatta şimdiye kadar yazılanların hepsini okudum ama gerçekten de RAKI klanına ayıp yapıldı.Hani diyordunuz ya UDW yan çizdi, pusula savaşı zamanı bi kendınıze baksaydınız :D

pusula-alarm rakı savaşı oluyordu rakı önde çarpışıyordu gayet de güzel savaş oluyordu ama forumda nedense pusula-alarm başlığı çok popülerdi :D

bu cocugun dedıklerını bos gecmeyın

DeletedUser

Ziyaretçi
1 ay önce foruma yazdım. Rakı klanının amacı Alarm'a yardım olmaktı. Ben hala daha bunun arkasındayım :)

Alarm'lı yöneticilerin bunu bilmemesi normal çünkü girenler Alarm'lı yöneticilerden habersiz onlara yardımcı olmak için girdi.
İsteyene özelden skype konuşmalarını yollarım.

Yollar mısın ?

DeletedUser

Ziyaretçi
bir de kimse de demiyor ki pusula'yla rakı aktif savaşa tam anlamıyla başlamamışken, rahat rahat köy geliştirirken, bütün köyleri 3-4k olurken, alarm 2 klanıyla 5 klanlık tunga ile savaşıyordu. bizim köylerimiz savaş nedeniyle 2k iken, rakı ve pusulanın köyler 3-4 k olmuştu zaten.

pusula yukarıdan rakıya vuruyor, rakı bizden destek istiyor. diyorlar ki dayanamıyoruz, destek gerekiyor bize destek atın. arkadaşım oyunun başında herkesin tek köyü var neredeyse, bizim klan savunma başlayan bir klan değil. toplama klan hiç değil. o yüzden özellikle oyunun başında savunma noktasında sıkıntı yaşayabiliyoruz. rakı nın desteklenmesi olayı yönetimde konuşuldu. ben dedim ki orada, abi rakı bizden savunma beklemesin, biz kendimizi zor savunuyoruz. (bunu dediğimde pusula'ya ilk opu yapmıştık, bölgedeki oyuncular 6 köye gidip hepsini almıştı)

ama ekledim, biz pusulaya yaptığımız oplarla rakıyı rahatlatırız. he yaptığımız oplar sonrasında rakı ne kadar rahatlar bilemem dedim. biz opumuzu yaparız, saldırırız, bu şekilde rakı rahatlar dedim. rahatladı mı, rahatladı... bizim oplar sonrasında pusula silince rakı hoppaaa birden artistliğe başladı.

yav güzel kardeşlerim, biz pusula ya saldırmayıp merkezi alsak, ki bunu rahat yapardık. ki bu rakı klanı oyun başında bizimle olası bir savaşta üstün olacaklarını falan iddia ediyordu. 'siz kafanıza takmayın yeaa, alarm ile olası bir savaşta üstün oluruz, bunu onlar da biliyor yeaaa' sözü kimin sözüydü, altına da evet falan diyordunuz, haklısınız diyorsunuz. hatta onun peşine fio montana erkan 'alarm ile diplomasiyi hızlıca halledin bak' diyordu bu sözü edenlere. çünkü fio montana erkan bizi tanıyor, öyle bizi tanımayan adamların boş beleş konuşmalarına 'evet' bile demiyor.

her neyse, bu laflar edildi. bizzat ben gördüm. yönetimden kimseye de bir şey demedim.

hatta birçok oyuncumuz, rakı ile neden müt olunduğunu da sordu. dediler ki ortaya gidemiyoruz, 10 saate mis atıyoruz, zaten tek köyümüz var vs vs. rakı ile savaşsak hızlıca toplardık onları. ama savaşamazdık çünkü birkaç isim vardı rakı'da, sevdiğimiz, saydığımız. şimdi noldu, rakı klanından kalan vuslat ekibi hesap sildi. köyleri udw ile yarışa toplamaya çalışıyoruz. ulan bu adamlardaki desteklerin haddi hesabı yok. sanki bütün klan bu adamları destekleyeceğiz biz, onu da anlamadım. ve bu adamlar diyor ki, alarm a destek olsun diye geldik yeaa, hadi canım yalanlarını.....

her neyse bu konuda çok sinirliyim. keşke diplomasi yapmasaydık.

ayrıca onun sayesinde yendi, bunun sayesinde yendi diyenlerle başka dünyalarda da karşılaşabiliriz, tabii ki bu oyunu bir daha oynarsak...

he bu sefer tam kadro olun bir zahmet de, tam kadro değildik yeaaa demeyin yine.

hadi eyvallah.

Rakı klanı oyunun basında mı savunma istedi tek köyler varken mi savunma istedi sizden ? Oyunun basında Pusula rakıyada op yapmadı hep Rakı vuruyordu istatislikleri hatırla derim. Rakı konusu acılıp acılıp duruyor konusmak istemiyorum ama rakı yönetimi en büyük hatayı size güvenerek yaptı o kadar savaşlar verdi uykusuz kaldı emek harcadı ekip ama siz burda gelin hiçbir şey yapmamıs gibi konusun yok öyle iş. Ayrıca nasıl topluyordunuz hızlıca rakıyı ben anlamadım onuda kendinizi dev aynasında görmeyi bırakın

DeletedUser52610

Ziyaretçi
La nereye gidiyon ne güzel vuruyorduk tamda nickine uygun hareketler sergiliyorsun :D FERYAT FİGAN AĞLAMA NE OLURSUN :D :D :D