Clasık elveda

• Konuyu başlatan DeletedUser57864
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53916

Ziyaretçi
C6 ışıkları mı yandı hayırdır. W33 açılsında dağıtmak için pre kasayım yada yine frenzye toz attırayımxd

DeletedUser

Ziyaretçi
Allah Allah kimle geliyosun :D

sende varsın listemde :D bebegim bi kaç tane ekibi birleştirmeye calısacam sürekli olarak kurulacak bi klan olmayacak zaten ilk ve son worldü oynayacaz bakalım o bi kac ekibibir arada tutabilirsem güzel işler basarırız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim bölgem de başlama tt2

sen benim ekipte degil misin la fşsallşfksalkflsaş :D

valla ben baslarım ama ilk hedefim zaten belli flksaşfksaşlfkaslşkflşas :d baska bi klana sözüm var onların bölgesinde baslamak adına flakslfksa :D

DeletedUser57691

Ziyaretçi
sen benim ekipte degil misin la fşsallşfksalkflsaş :D

valla ben baslarım ama ilk hedefim zaten belli flksaşfksaşlfkaslşkflşas :d baska bi klana sözüm var onların bölgesinde baslamak adına flakslfksa :D

valla yavrucum bizim bölgede basladıgında en son ne olmustu hatırla :D :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bi tanıdığım var despi "en fazla köyümüzü kaybederiz" jdjdjsjsnsnsjs bizde öyle kendo en fazla köyümüzü kaybederiz fndnsnns

DeletedUser49411

Ziyaretçi
Haklısın kemal :) sana karşı bi sorunum kalmadı artık c5 te yaşanılanlardan sonra. birde sibel ablanın kesin talimatı var .seninle sırt sırta olurum her zaman :D

Emir demiri kesermiş :)

Valla c5'te olanlara hala aklım ermedi ama neyse :)

DeletedUser49411

Ziyaretçi
Olsan çok şey değişirdi be abi :)

İyi ki yoksun, çok sinirlenirdin çok.

DeletedUser58112

Ziyaretçi
daha sinirlenemem askerde bütün sinirini alıyolar bende sinir falan kalmadı :)

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Gokhanim :) hayatim :) sen bi gelde. Gerisi kolay :) cok badireler atlattik. Cok ezildik. Eyvallah derkende yapacagimizi yaptik :) c5 te asil ekip dagilmis bi vaziyetteydi. Nasipse c6 da toparlanip saygili ve hos vakit gecirecek bi klan kuracaksin :) eski gunleri ozledim ekibi toplayacak olan sahista lutfen secici gecirgen modunda olsun. Top setakanda :)