ceset klanları diplomasi bilgilendirme

• Konuyu başlatan jamiryuuu
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Utanmasanız oturup ağlayacaksınız he,şu gelen postlara bak.

Bir sürü gülen yüz ifadesi var ama bence sevinçli değilsiniz hatta endişelisiniz bunu size yaptıran gerçekten gülme değil içinde bulunduğunuz durum ve psikoloji.

Köy alıp verilir önemli değil klasiktir ama. Lütfen böyle şeyler yazmayın insan piskolojisi okuyan ve bu işten anlayan herkes şuan içinde bulunduğunuz bu kaygıyı çok rahat görebilir.Smileyler kurtarmaz..

Kimse kızmasın bana açıp bir piskoloğa okutabilirsiniz şu postları.

Psikolojisi düzgün adamlar olsak senin burda laf yapmana izin verir miydik ?

http://www.youtube.com/watch?v=RamYY33NvkU

Al la bu parça benden sana gelsin.

DeletedUser44883

Ziyaretçi
AzTeK Klanı olarak diplomasimiz
Bilindiği üzere klan dışında gelişen dostluklar ve ilişkiler mutlaka oluyor.

Sonuçta zamanımızı verip iyi dostluklar ve arkadaşlıklar da kazanıyoruz .. Yani sıra tatsız olaylarda yaşanıyor.
Başka dünyalar da beraber oynadığımız arkadaşlarımızla bu dünyada belki farklı klanlarda olabiliriz. RAKİP olarak başlamış olabiliriz.
Muhtemeldir ki ;
AzTeK klanı olarak tek görüşümüz :
sular durulduğunda diplomasi seçimlerimizde hem fikir bir birliktelik sonucu ;

Word 21 dünyasında Müttefik ve Saldırmazlık anlaşması kısmına hiçbir klanı eklemeyeceğimizi bildirmek isterim.

bu kavga niye :))

dünyanın sonu gelmeye yakın hiç bir klanla diplomasımız olmadan dunyayayı kapatıcaz deseydınız kımse bısey demezdı oyunun basından sonuna kadar bu sekılde gıdılıcek denmesı enteresan kısım son 2-3 klan kaldıgında tabıkı olabılır can sıkılmasın maksat :)

DeletedUser

Ziyaretçi
@41 Öncelikle tekil şahısdan bahsedilirken adamlar denmez.Henüz öğrencilik yılların geçmemiş olacakki türkçende hata var olabilir saygıyla karşılarım.Müzik jesti için teşekkürler.
Udw op u sonrasında ben senin profilinde oyun bırakma evlerine girdiğini hatırlıyorum yanılıyorsam düzelt.

Laf yapma derken?..Ben sadece gördüğüm bir piskolojik durumu aktardım endişe içinde yorumlarla dolu,diplomasiden ötürü kaygılanan insanlar konuştukları cümlelerde kaygısının uç noktaya geldiğini çok bariz belli ediyorlar.

He bunu sen anlamayabilirsin reddede bilirsin o yorumları korumaya da çalışabilirsin. Fakat diyorumki bir profesyonele yani bir psikoloğa şu ibareleri okut ve sana evreleri anlatsın.Psikloji okuyanlar ilk seneden alır bu dersleri ve bilir.

Burdaki arkadaşlar yorumlarında 80 tane gülen surat ifadeside atsada durum şu ki Ceset in diplomasisi bu yorum atan arkadaşları ürkütmüş haylice.

Bu söylediklerime itirazın varsa tekrar ediyorum bir psikoloğa mail at bunları gönder eğer işi yoksa bunları okusun bir profesyonel olarak endişeli olduklarını söyleyecektir..

DeletedUser41769

Ziyaretçi
Hayırlı Olsun Dostlar ne diyelim Görünen köy kılavuz istemez..

DeletedUser43061

Ziyaretçi
@41 Öncelikle tekil şahısdan bahsedilirken adamlar denmez.Henüz öğrencilik yılların geçmemiş olacakki türkçende hata var olabilir saygıyla karşılarım.Müzik jesti için teşekkürler.
Udw op u sonrasında ben senin profilinde oyun bırakma evlerine girdiğini hatırlıyorum yanılıyorsam düzelt.

Laf yapma derken?..Ben sadece gördüğüm bir piskolojik durumu aktardım endişe içinde yorumlarla dolu,diplomasiden ötürü kaygılanan insanlar konuştukları cümlelerde kaygısının uç noktaya geldiğini çok bariz belli ediyorlar.

He bunu sen anlamayabilirsin reddede bilirsin o yorumları korumaya da çalışabilirsin. Fakat diyorumki bir profesyonele yani bir psikoloğa şu ibareleri okut ve sana evreleri anlatsın.Psikloji okuyanlar ilk seneden alır bu dersleri ve bilir.

Burdaki arkadaşlar yorumlarında 80 tane gülen surat ifadeside atsada durum şu ki Ceset in diplomasisi bu yorum atan arkadaşları ürkütmüş haylice.

Bu söylediklerime itirazın varsa tekrar ediyorum bir psikoloğa mail at bunları gönder eğer işi yoksa bunları okusun bir profesyonel olarak endişeli olduklarını söyleyecektir..

şu yorum yapıp 80 tane smiley ekleyen arkadaşlardan hangisi ürkmüş bi tane söylesene bi tanesinin ismini ver. udw dediğin klan bize savaş açtıktan sonra 1 ay geçmeden dağıldı gitti hala udw diyorsun cesetten ürktünüz diyorsun ceset klanın ne başarısı var hani nerde ne yapmışlar bu klanları iyi bilirim world açıldığında toplanır 8-10 klan kurarlar karşılarına o worldün sağlam klanları çıkana kadar oynarlar sonra dağılır giderler ki zaten 2 ay sonra hep beraber görücez neler olacağını :D

isa oyun başında udw de başladı sonra bizim klana çağırdık geldi bana da söz verdi uzun süreli oynayacağına dair daha sonrada hesabı silmeye kalktı bende konuştum verdiği sözü hatırlattım geri döndü.

DeletedUser33347

Ziyaretçi
Çok gereksiz polemikler dönüyor,hayırlı olsun iki tarafada.

DeletedUser

Ziyaretçi
@45 Sana anlatılan sözler boşa geleceğinden o uzun yazını kısaca cevaplayayım,bir profesyonel psikoloğa git bu postları göster o sana kimlerin kaygılı olduğunu söyleyecektir.

Ceset klanlarıyla müttefikken koruyup kollayan sizlerin bugün diplomasiden ötürü
"ceset klanın ne başarısı var hani nerde ne yapmışlar bu klanları iyi bilirim world açıldığında toplanır 8-10 klan kurarlar karşılarına o worldün sağlam klanları çıkana kadar oynarlar sonra dağılır giderler ki zaten 2 ay sonra hep beraber görücez neler olacağını"
diyebilmek bir insanlık kalitesidir bir insanlık düzeyidir.

Sizin canınızı bu kadar yakmasa gelip kaale alıp buraya yorum dahi atmazdınız yine burnu havada takılırdınız.

Oyun bu canınız yanmış üzgünsünüz bu diplomasiden ötürü ve bundan ziyade "tam yolunda giderken olurmuydu bu be.!!" diyorsunuz.

Belki dünya sizin etrafınızda dönmüyordur sizden başkalarınında planları taktikleri vardır.Her diplomasi hoşunuza gitmek zorunda değil bazıları canınızı yakabilir.Susmayı bilin bilmiyorsanız öğrenin.

Bırakın herkes kendi planına en uygun diplomasiyi yapsın.

Dediğin üyenin hangi klana girip çıktığından bize ne konuyla nası bağ kurduğunu anlayamadım.Burayı es geçiyorum.

Tartışmayacağım.

DeletedUser43061

Ziyaretçi
@45 Sana anlatılan sözler boşa geleceğinden o uzun yazını kısaca cevaplayayım,bir profesyonel psikoloğa git bu postları göster o sana kimlerin kaygılı olduğunu söyleyecektir.

Ceset klanlarıyla müttefikken koruyup kollayan sizlerin bugün diplomasiden ötürü
"ceset klanın ne başarısı var hani nerde ne yapmışlar bu klanları iyi bilirim world açıldığında toplanır 8-10 klan kurarlar karşılarına o worldün sağlam klanları çıkana kadar oynarlar sonra dağılır giderler ki zaten 2 ay sonra hep beraber görücez neler olacağını"
diyebilmek bir insanlık kalitesidir bir insanlık düzeyidir.

Sizin canınızı bu kadar yakmasa gelip kaale alıp buraya yorum dahi atmazdınız yine burnu havada takılırdınız.

Oyun bu canınız yanmış üzgünsünüz bu diplomasiden ötürü ve bundan ziyade "tam yolunda giderken olurmuydu bu be.!!" diyorsunuz.

Belki dünya sizin etrafınızda dönmüyordur sizden başkalarınında planları taktikleri vardır.Her diplomasi hoşunuza gitmek zorunda değil bazıları canınızı yakabilir.Susmayı bilin bilmiyorsanız öğrenin.

Bırakın herkes kendi planına en uygun diplomasiyi yapsın.

Dediğin üyenin hangi klana girip çıktığından bize ne konuyla nası bağ kurduğunu anlayamadım.Burayı es geçiyorum.

Tartışmayacağım.

sağol kısa cevabın için :D

cesetle ilk günden beri diplomasiyi hiç istemedim hasanın gazına gelip müt olmuşlar ben yokken ben o konuşmada olsam bi şekilde yaptırmazdım diplomasiyi
ayrıca kaale aldığımız kısım sizin diplomasi değil jamiryuu nun er olan sözünde durur vb. yazıları. bak bakalım burda 3 kişiden başka yazı yazan var mı aztekten. presscopy gelmiş hasana laf söylemiş bak bakalım attığı posta diplomasiyle ilgili bi yorumu varmı biz zaten nötr olmasından çok memnunuz yukarıdaki maya klanı alacak köy bulamıyordu erdem abiler hasan abiler artık sıkılmaya başlamıştı.

isa da gelmiş jamiryuyla dalga geçip gitmiş :D burdan canımızın yandığını nasıl anladın merak ettim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bana değil bir psikoloğa ilk yorumdan başlayarak şu postu ilet o sana gerekli tasalanma kaygılanmaları söyler.

Bir insan hem dert yanıp taşlayıp hem gülücük smileyi atıyorsa o insanın kaygıları mevcuttur.

Sana psikoloji dersi vermek istemem git hiç anlamıyorsan profesyonellere sor ama sizin için malesef durum bu.

Sen buraya 50 tane cümlede yazsan bunu o sihirli değneğinle düzeltemezsin..

Dahada tartışmayı uzatmak istemiyorum herkes keyfine bakmaya devam etsin.
Cevap yazıp rahatsız etmezsen memnun olucam.

DeletedUser43061

Ziyaretçi
Bana değil bir psikoloğa ilk yorumdan başlayarak şu postu ilet o sana gerekli tasalanma kaygılanmaları söyler.

Bir insan hem dert yanıp taşlayıp hem gülücük smileyi atıyorsa o insanın kaygıları mevcuttur.

Sana psikoloji dersi vermek istemem git hiç anlamıyorsan profesyonellere sor ama sizin için malesef durum bu.

Sen buraya 50 tane cümlede yazsan bunu o sihirli değneğinle düzeltemezsin..

Dahada tartışmayı uzatmak istemiyorum herkes keyfine bakmaya devam etsin.
Cevap yazıp rahatsız etmezsen memnun olucam.

boşuna mı laf anlatmaya çalışıyorum bilmiyorum ama
önceki sayfalara geç
prescopy nin attığı iki post var onları oku içinde bi tane smiley göremedim ben
depresif baykuşun attığı postlara bak onlarda da smiley yok

zaten diğer yorum atan arkadaşlar bizim klanda değil onları endişelendiren bişey yok illa bu şekilde tek tek mi anlatmam lazım hatta bazıları bu world de oynamıyor bile

nerenle okuyorsun bilmiyorum dön bir daha oku diplomasiye denen bişey zaten çok önceden karşılıklı alındı bu karar..buradaki sitem jamiryuu ya anladın ? anlamadıysan şu konuyu aç jamiryuu nun attığı postlara bak anlarsın

http://forum.klanlar.org/showthread.php?22913-AzTeK-Klan%C4%B1-olarak-diplomasimiz

DeletedUser

Ziyaretçi
e o kadar psikoloji diyosun o zaman sen de kendi psikolojini az çok anlıyosundur.

ben psikolog falan değilim ama burdan anladığım bişey varsa psikoloji okuyup kendini bişey sanan bi işe yaramazın tekisin. okuduğun yada bilgi sahibi olduğun bi konu üzerinden millete artistlik yapıyosun.şimdi diyeceksin ki yoo artistlik yapmıyorum ama sende biliyosun neyin ne olduğunu.artistlik yapmıyor olsan 'Bana değil bir psikoloğa ilk yorumdan başlayarak şu postu ilet o sana gerekli tasalanma kaygılanmaları söyler.' diyip 'Sana psikoloji dersi vermek istemem git hiç anlamıyorsan profesyonellere sor ama sizin için malesef durum bu.' diyerek kendini psikolog yapmazdın. kesin yargılar keskin birikim ister bunu aklından çıkarma.

haa bak üstte bir sürü smiley koydum ve senle tartışıyorum bunlara ek olarak bu dünyada da oynamıyorum.söyle ben de mi korktum şimdi bu diplomasiden ?

insanlara üstten bakmayı kestiğin zaman,cebinde olan 2-3 taşla artistlik yapmayı bıraktığın zaman daha makul seviyede düşünen,zamanın acıvericiliğiyle yoğrulmuş bir insan olabilirsin ama şimdilik biraz erken.

DeletedUser43061

Ziyaretçi
e o kadar psikoloji diyosun o zaman sen de kendi psikolojini az çok anlıyosundur.

ben psikolog falan değilim ama burdan anladığım bişey varsa psikoloji okuyup kendini bişey sanan bi işe yaramazın tekisin. okuduğun yada bilgi sahibi olduğun bi konu üzerinden millete artistlik yapıyosun.şimdi diyeceksin ki yoo artistlik yapmıyorum ama sende biliyosun neyin ne olduğunu.artistlik yapmıyor olsan 'Bana değil bir psikoloğa ilk yorumdan başlayarak şu postu ilet o sana gerekli tasalanma kaygılanmaları söyler.' diyip 'Sana psikoloji dersi vermek istemem git hiç anlamıyorsan profesyonellere sor ama sizin için malesef durum bu.' diyerek kendini psikolog yapmazdın. kesin yargılar keskin birikim ister bunu aklından çıkarma.

haa bak üstte bir sürü smiley koydum ve senle tartışıyorum bunlara ek olarak bu dünyada da oynamıyorum.söyle ben de mi korktum şimdi bu diplomasiden ?

insanlara üstten bakmayı kestiğin zaman,cebinde olan 2-3 taşla artistlik yapmayı bıraktığın zaman daha makul seviyede düşünen,zamanın acıvericiliğiyle yoğrulmuş bir insan olabilirsin ama şimdilik biraz erken.

+324375547865486

içimden geçenleri yazmışsın :D
hayır bi de bana diyor bizim klandakiler görse gülecek bu dediklerine evde birlikte yaşadığım ablam psikiyatrist şimdi çağırıp yazdıklarını okutsam ayak üstü 3 tane psikolojik rahatsızlık bulacak :D artık bu sene psikoloji falan mı kazandı ne yaptıysa gelip burda ilk derste etrafta ne duyduysa onları söylüyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
@51 Herhangi bir postumda aztek endişelidir postu varmı ? Benim söylemediğim şeyi benim adımada söylemeye başladın ha şimdi tam olduk.

Bakıyorum bakıyorum bakıyorum bulamıyorum aztek endişeleniyor yazmamışım?
Neyse burayıda atlayayım bende hata var sanırım yada yazdımda post silindi heralde sen haklısındır.. :)
Bu oyunun %85 ini diplomasi etkiler.Ne üyeler vardırki adama 2 ye tek girsen adamın sana köy vermesinin imkanı yoktur öyle baba yiğitler vardır.O adamlar bir klan topluca dalınınca bir günde silinmiştirde.

Herşeyi üstüne alınma yeni gelin misali,bu diplomasinin etkilediği diğer klanlarıda gör başka klanlar üzerinde planları olan başka başka başkaların canları yanmışki o 80 simileylikler onlar,onlarki şuan gerçekten dertli tasalılar.

Konuya tümden hakim olamıyorsun koca bir roman okuyorsun ama sadece bir sahneye yoğunlaşıyorsun hepsi bu.

DeletedUser46803

Ziyaretçi
tumblr_lw7qn58NxG1qii6tmo1_500.gif

Forum canlandı bea :)

DeletedUser

Ziyaretçi
+324375547865486

içimden geçenleri yazmışsın :D
hayır bi de bana diyor bizim klandakiler görse gülecek bu dediklerine evde birlikte yaşadığım ablam psikiyatrist şimdi çağırıp yazdıklarını okutsam ayak üstü 3 tane psikolojik rahatsızlık bulacak :D artık bu sene psikoloji falan mı kazandı ne yaptıysa gelip burda ilk derste etrafta ne duyduysa onları söylüyor :D

muhtemelen öyle,yanılmıyorsam ilk senenin verdiği heyecanla tüm gülenleri psikolojik rahatsız görüyor :D birazdan 'Sık Sık güLenLer , yüRekLerinde en Büyük acıyı taşıyanLardır.' diyecek diye korkmuyor değilim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
@52 "malesef durum bu" Kısmına cevap vereyim diğerlerini kaale almam evet insan psikolojisinden anlıyorum az biraz eğitimini gördüm fakat ben bir psikolog değilim.

Ben sadece bu ufak kesitimde durum bu dedim. Çünkü durum bu burası tartışılmaz bu benim psikolog olmamı gerektirmez.Burada olay budur demek yargıyı kesinleştirir katılıyorum sana ama bu yargının netliği hiç kimseyi profesyonel yapmaz bundan ötürü diyorum gidin bu işin profesyonellerine danışın.

Timsali misal olmasın da sen bir gole gol deyince hakem mi olmuş oluyorsun? Bu pozisyon gol kardeşim dersin,bunun gol olduğunu bilmem futbolun bütün kurallarına hakim yapmaz beni.Nasılki binlercesi o pozisyonun gol olduğunu bildiği taktirde daha saha uzunluklarını bilmez çünkü hakem değildir,bende onlar misali bir konuya yargı yaptım.

Seninde hatan bu oldu biraz yorum yapmak kimseyi "ne hakem ne de psikoloğum ben" demiş yapmaz.

DeletedUser43061

Ziyaretçi
@51 Herhangi bir postumda aztek endişelidir postu varmı ? Benim söylemediğim şeyi benim adımada söylemeye başladın ha şimdi tam olduk.

Bakıyorum bakıyorum bakıyorum bulamıyorum aztek endişeleniyor yazmamışım?
Neyse burayıda atlayayım bende hata var sanırım yada yazdımda post silindi heralde sen haklısındır.. :)
Bu oyunun %85 ini diplomasi etkiler.Ne üyeler vardırki adama 2 ye tek girsen adamın sana köy vermesinin imkanı yoktur öyle baba yiğitler vardır.O adamlar bir klan topluca dalınınca bir günde silinmiştirde.

Herşeyi üstüne alınma yeni gelin misali,bu diplomasinin etkilediği diğer klanlarıda gör başka klanlar üzerinde planları olan başka başka başkaların canları yanmışki o 80 simileylikler onlar,onlarki şuan gerçekten dertli tasalılar.

Konuya tümden hakim olamıyorsun koca bir roman okuyorsun ama sadece bir sahneye yoğunlaşıyorsun hepsi bu.

tamam hadi biz endişeli değiliz endişeli olanların adını yaz buraya çok mu zor ?

ceset klanını kim :D herkesin korktuğu bi klan mı sanıyorsun o klanı :D
evet şimdi artık bizle de müt değilsiniz diğer klanlar endişelensin daha rahat saldırabilirsiniz onlara :D kafan çok güzelmiş kardeşim hayırlı olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
bak çağlar birkan abiler vb değil o bu da değil biz diplomasi 23 ünde bitecek diye anlaştı isek bu tarihte biter niye bana kızdılarsa o yazımdan arasa idi birkan abi bende haklı sebeblerimi söylese idim ben sırf savaşta paşa udw savaşı için 10 klan düşman iken ekstara şekilde paşaya girdim sadece cepheniz rahatlasın paşa desteklerini udw ye atmasın diye eğer ki bi anlayış ben benim kalemim olan insanla konuşurum w16tıdan da hatırlarsın server başlarında bırakırım ceset w16tıda vardı orada ki pusulacılara sor sende onlardan dı kim olduğumuzu öğrende gel buralarda laf ebeliğine savaş nidalarına gerek yok ben görüşümü sundum bana 23ü deniyosa 23ünde biterdi bizde hala sa ekli iken benim oyuncuma misli saldırı gelirse bende ilk postumu yazma hakkım olur kimsede aztekten küsüp gücenmesin sen gizli gizli arkamdan op ayarlamaya çalış şunu bunu yap 23 ü de 18inde mis atın sonrada hasan şu bu dileksigarasında ki kişinin adını unuttum bana işimi öğretme çok cesur hareketler yapıyorsun olayı önce öğren neden bozduğumuzu ondan sonra müsadeni iste bende sana istersen daha ne msjlar iletirim ondan sonra gel sorun aztek li olup olmama değil bu dünyaya ceset ile başladım hatta hesabıda bi ara sile almıştım hatır gönüle oynuyoruz adamın canını sıkmadan düzgün şekilde oynayalım yeter ki arkadan iş çevirme olmasın birkan abi kalbini kırdı isem özür dilerim ama diplomasiyi ben yaptım bunu da herkes bana söyledi bumuydu diplomasin abin dediklerin güvendiklerin diye bana sonra trip atmayın bilgi isteyen özelden yazar...