ceset klanları diplomasi bilgilendirme

• Konuyu başlatan jamiryuuu
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
aztek klanları diplomasimizde nötüre çekilmiştir karşılıklı olarak anlaşarak...
arrow klanları ile server sonuna kadar olmak üzere mütlük işaretlenmiştir
bütün w21e hayırlı uğurlu olsun :)

Er olan sözünde durur. bizde ağızdan çıkan senettir gerisi teferruat biz sözlerini unutanlardan değiliz

DeletedUser44883

Ziyaretçi
oyun başında diplomasi yapılınca aztekle okadar biz aztekliyiz vs diye yazmıştın noldi jamir :D

DeletedUser48378

Ziyaretçi
Er olan sözünde durur. bizde ağızdan çıkan senettir gerisi teferruat biz sözlerini unutanlardan değiliz

bumudur senin erliğin şimdi hasan,beni bu işi bilmeyen cehillerdenmi sandın bana abi sonuna kadar sizinle aynı yoldayım deyip kimlerle ne görüşmeler yaptın hepsinden haberdarım,seni yıllardır tanırım,yakışmayan cümleler yazıp germe beni,çok şey yazarım canın sıkılır..

DeletedUser

Ziyaretçi
bir kac saat önce favori klanlar baslıgı altında bunun tam tersi olacağını söylemiştim ama yanılmışım. ben aztek ve ceset müttefikliği bekliyordum. açıkcası aztek ve arrowun her halukarda kapışacağı belliydi burada kilit noktayı ceset oluşturuyordu hangi tarafı seçecekler diye. ne diyelim aztek'in işi baya baya bi zor. zannetmiyorum ceset ve arrowun ortak bir operasyonuna cok fazla dayanabileceklerini. hafife almıyorum azteki cok gucluler fakat arrow + ceset hangi klan olursa olsun cok fazla karsı konulabilecek bir güç değil.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu işler kendini reis ilan edip,ardından bir de atakta palavrasıyla süsleyip "Reis ataktaaaaa" demeyle eş değer olmaz canımın içi.

Senin bizler hakkında "Yok abilerim,yok ikinci klanım,yok ben azteki seviyorum,bitiyorum yolunda ölürüm vs vs." laflarına yer vermeden sana tek birşey söylüyorum;
Herkes kendi kafasını yaşar güzel insan. Reis,lakaptır takılır. Fakat başkası o lakabı takar. Ben sana bundan sonra prensesim diyeceğim.

DeletedUser44883

Ziyaretçi
aah ahh biz zamanında yayınlamıstık kocaarslanahmet mesajını'da biz suçlu olmuştuk :D

DeletedUser48378

Ziyaretçi
bu bir oyun arkadaşlar sonuçta diplomasiler herzaman değişir,oyun için kimse dost dediğinin kalbini kırmasın ,eğlenmeye çalışıyoruz ızdıraba dönmesin..

DeletedUser43061

Ziyaretçi
bir kac saat önce favori klanlar baslıgı altında bunun tam tersi olacağını söylemiştim ama yanılmışım. ben aztek ve ceset müttefikliği bekliyordum. açıkcası aztek ve arrowun her halukarda kapışacağı belliydi burada kilit noktayı ceset oluşturuyordu hangi tarafı seçecekler diye. ne diyelim aztek'in işi baya baya bi zor. zannetmiyorum ceset ve arrowun ortak bir operasyonuna cok fazla dayanabileceklerini. hafife almıyorum azteki cok gucluler fakat arrow + ceset hangi klan olursa olsun cok fazla karsı konulabilecek bir güç değil.

bi önceki yazdığına da gülmüştüm buna da gülüyorum :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
o reis atakta onu şaka olsun diye yapmıyo muydu yoksa be isa, ben onu gırgır olsun diye yazıyo sanıyodum öyle değil miymiş:D

şakaysa zaten komik değildi de ciddiyse aman allahım neler kaçırmışım:D

DeletedUser46266

Ziyaretçi
bu diplomasiye çok güldüm be..

sizde gülmek istiyorsanız aztek diplomasisini okuyun cesetin neler dediğine bakın

DeletedUser

Ziyaretçi
yazılanlardan anladığım kadarıyla ceset aztek klanını güçsüz görmüş gibi biraz güçlü olanın yanında yer almış :D

gün gelir can ciğer oldugunuz arrow sizi vurur :D

DeletedUser

Ziyaretçi
buraya yazıyorum,günün birinde jamıryunun köyünü alacağım.

Aha not alın,caps alın.

DeletedUser46803

Ziyaretçi
bu mecburiyet değil kan bağıdır olayın perde arkasını bilmeden konuşmak boş konuşanların işidir eğer ki formda yazılacak olsa idi yazılırdı siz cesetin hangi diplomasi ve klan tanıtımı gib bir şey yazdığını gördünüz bir bilgi özel değilde anltılmak istenirse anlatılır...
reis atakta
jamiryuuu

w4aztek
w13aztek
w16ceset
w17sas
w18sas
w21ceset aztek

aynen aztek diplomasi sayfasında inciler dolu :) ordaki yazıları okuyup gülüyorum şuanda :)

DeletedUser46803

Ziyaretçi
biz beraber kaldiğimiz ayni sofrada yemek yediğimi insanlarla kan baği olmasada kardeşten yakiniz şimdi olay aztek ise ben kendim aztek oyuncusuyum bu aileye 7 yil önce katildim kardeş kardeşe küser mi ayrilir mi dertler tasalar aztek olmuş aztek ne tür diplomasi vb savaşa girecekse ceset ve kesin sanirim diplomailerimizle birlikte katilacağimizi duyrulur devir oyun devri savaş devri ama savaştan çok konuşmalar oluyor bizi biz yapan kan baği olmasada kardeşliktir ... Bu metinler tamamen hissi duygular ile yazilmiştir bizim için oyun amacina ulaşip aşmiştir sadece zevk artik inş herkese nasip eder cenabi rabbil alemin

reis atakta
jamiryuu

Part-2 yorumum yeşilçam filmi çekmiş eleman zamanında :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Birilerinin diplomasisi birilerini çok germiş gibi sakin olun arkadaşlar.Bu bir oyun bu kadar heycan yapmayın.