ceset klanları diplomasi bilgilendirme

• Konuyu başlatan jamiryuuu
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43061

Ziyaretçi
tumblr_lw7qn58NxG1qii6tmo1_500.gif

Forum canlandı bea :)

bu resmi ben pusula forumuna yazmıştım hahaha :D

DeletedUser43061

Ziyaretçi
bak çağlar birkan abiler vb değil o bu da değil biz diplomasi 23 ünde bitecek diye anlaştı isek bu tarihte biter niye bana kızdılarsa o yazımdan arasa idi birkan abi bende haklı sebeblerimi söylese idim ben sırf savaşta paşa udw savaşı için 10 klan düşman iken ekstara şekilde paşaya girdim sadece cepheniz rahatlasın paşa desteklerini udw ye atmasın diye eğer ki bi anlayış ben benim kalemim olan insanla konuşurum w16tıdan da hatırlarsın server başlarında bırakırım ceset w16tıda vardı orada ki pusulacılara sor sende onlardan dı kim olduğumuzu öğrende gel buralarda laf ebeliğine savaş nidalarına gerek yok ben görüşümü sundum bana 23ü deniyosa 23ünde biterdi bizde hala sa ekli iken benim oyuncuma misli saldırı gelirse bende ilk postumu yazma hakkım olur kimsede aztekten küsüp gücenmesin sen gizli gizli arkamdan op ayarlamaya çalış şunu bunu yap 23 ü de 18inde mis atın sonrada hasan şu bu dileksigarasında ki kişinin adını unuttum bana işimi öğretme çok cesur hareketler yapıyorsun olayı önce öğren neden bozduğumuzu ondan sonra müsadeni iste bende sana istersen daha ne msjlar iletirim ondan sonra gel sorun aztek li olup olmama değil bu dünyaya ceset ile başladım hatta hesabıda bi ara sile almıştım hatır gönüle oynuyoruz adamın canını sıkmadan düzgün şekilde oynayalım yeter ki arkadan iş çevirme olmasın birkan abi kalbini kırdı isem özür dilerim ama diplomasiyi ben yaptım bunu da herkes bana söyledi bumuydu diplomasin abin dediklerin güvendiklerin diye bana sonra trip atmayın bilgi isteyen özelden yazar...

sadece benim 3 tane rezervem alındı son günlerde sizin klandan
birde bizim savaştığımız adamı klana aldınız üstüne bu adam gidiyor bizim ibrahim abinin rezervlediği köyü alıyor..madem bu diplomasi yapıldı rezervelere de dikkat etseydiniz bizde ayın 23 ünü beklerdik

DeletedUser

Ziyaretçi
futbolda gol ile insanların hayatlarını etkileyen psikolojik sıkıntıları aynı kefeye koyman ayrı bir cahillik,hadi tamam böyle düşünüyorsun da bunu böyle dile getirmen ayrı bir patavatsızlık,kendini bilmezlik.bildiğini iddia ettiğin dalda profesyonellere saygısızlık.

eğer işin profesyonelleri daha iyi bilir,onlara danışın diyorsan burdan 2 satır yazılan yazılardan insanların psikolojik rahatsız olduğunu söylemeyeceksin biri gelir işin mantığını anlatır aval aval bakarsın anlamak,mantığına oturtmak,cevap verebilmek için.

ha senin hatan bu oldu burda diyorsun,tamam eyvallah.hataları düzeltme adına hata araman çok güzel bir durum ama yanlış yerden başladın maalesef.önce kendinden başlayacaktın bu işe.

DeletedUser43061

Ziyaretçi
futbolda gol ile insanların hayatlarını etkileyen psikolojik sıkıntıları aynı kefeye koyman ayrı bir cahillik,hadi tamam böyle düşünüyorsun da bunu böyle dile getirmen ayrı bir patavatsızlık,kendini bilmezlik.bildiğini iddia ettiğin dalda profesyonellere saygısızlık.

eğer işin profesyonelleri daha iyi bilir,onlara danışın diyiyorsan burdan 2 satır yazılan yazılardan insanların psikolojik rahatsız olduğunu söylemeyeceksin biri gelir işin mantığını anlatır aval aval bakarsın anlamak,mantığına oturtmak,cevap verebilmek için.

ha senin hatan bu oldu burda diyorsun,tamam eyvallah.hataları düzeltme adına hata araman çok güzel bir durum ama yanlış yerden başladın maalesef.önce kendinden başlayacaktın bu işe.

gol olur :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sss

ben bu tür kaç tane konuyu klana bile bahsetmedim benim üyemin yaptığı rezervasyonu iptal edip rezerve edip aldırtılar barbar köy mü alınır diye sebeb bu içimizden köy vermeyiz sen müt isen benim düşmanım olan klanla op için konuşulursa dedim ki gizli bari konuşun abi yılların hatırı var ben oraya sözümün eri yazdı isem hala öyleyim git tura mehmede sor beni rezerve paylaşımı yok halada rezervelerimiz alındı diyenler oldu nötüre alındıktan sonra zaten çıkartıldı sadece boş konuşmalar bende insanım yıllarca güvendiğin kişiler ama bunu yazmak değil ben bu yaştan sonra bu tür 3 konuya daha taviz verdik sizin içinizdede form açıldı kabul görmedi ama artık diiğer op planları çıkınca o gün skype de olsa idin nötüre çekeceğimiz gün kararlaştrılır iken daha iyi olurdu hayırlısı her işin yapacak bi şey yok ben cesette iken sadece aztek le savaşmam dedim ama sadece boş bi düşüncede kaldı allah var sıkıntı yok ...
[/B]

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
@63 Sinirlisin. Ne kadar anlatırsam anlatayım sonuç senin anladığın kadardır.Bu pozisyon gol oldu kardeşim ;) git nasıl gol diye soracaksan hakeme sor ben sadece gol olduğunu biliyorum

@64 Senin bu yazdığın güya psikoloijk baskıyı biz lise sıralarında birbirimize yapardık. :)

Ben buraya gol olur yazayım bu yazan adam çok güzel cevap yazmış gibi görünsün..Buna ancak Kadir İnanır.. :)

Neyse en azından bana psikoloji , genel kültür ukalalığı ve kelime oyunları yapmaya çalışmayın gülerim..

Hatta postlarınıza cevap vermem siz sinirlenip bu dakikadan sonra sert sert yorumlar yapıp kendi kendinizi bişey yazsada bir cevap daha versek diye yersiniz..

Açıklamaya daha gerek yok son posttu. Sizi ve sinirlerinizi sizinle yalnız bırakıyorum.. :)

Bkz:Endişe-Tasa-Kaygı-Sinir-Psikoloji..Nedir ne demektir bugün neler öğrendik?.. Bak ukalalık böyle yapılır.. :)
Bu sefer ciddi ciddi ben gülüyorum..

DeletedUser43061

Ziyaretçi

ben bu tür kaç tane konuyu klana bile bahsetmedim benim üyemin yaptığı rezervasyonu iptal edip rezerve edip aldırtılar barbar köy mü alınır diye sebeb bu içimizden köy vermeyiz sen müt isen benim düşmanım olan klanla op için konuşulursa dedim ki gizli bari konuşun abi yılların hatırı var ben oraya sözümün eri yazdı isem hala öyleyim git tura mehmede sor beni rezerve paylaşımı yok halada rezervelerimiz alındı diyenler oldu nötüre alındıktan sonra zaten çıkartıldı sadece boş konuşmalar bende insanım yıllarca güvendiğin kişiler ama bunu yazmak değil ben bu yaştan sonra bu tür 3 konuya daha taviz verdik sizin içinizdede form açıldı kabul görmedi ama artık diiğer op planları çıkınca o gün skype de olsa idin nötüre çekeceğimiz gün kararlaştrılır iken daha iyi olurdu hayırlısı her işin yapacak bi şey yok ben cesette iken sadece aztek le savaşmam dedim ama sadece boş bi düşüncede kaldı allah var sıkıntı yok ...
[/B]

hasan zaten nötr olduğumuz zaman skype da değildim konuşmada yoktum birkan abi söyledi ertesi gün öyle haberim oldu.
c.e.s.e.t i klana aldınız bu adam bizim dün savaştığımız yarın da savaşacağımız bi adam. kalkıp bizim rezervemizi alıyorsa ayın 23. ünü beklemenin mantığı nedir. zaten konuşup anlaşılmış nötr olunacak diye ee bu adam ayın 23 ünü beklemiyorsa biz neden bekleyelim..

DeletedUser

Ziyaretçi
sadece ona mı saldırdınz ondan önce kime mis attı mayada ki oyuncunuz o olay daha sonra yaşandı levent abiye mis atılmış atılmamış değil 23üde olsaa beklenir ben burada her gün fakeler kamiler havada uçuşuyor iken ben 5güne bi op daha sığdırırdım ne kadar konuşulsa boş bi konu biten bi diiplomasi var ama konuşulanlardan önce olunca yok yanımızdan köy aldı diplomasimiz bitecekti zaten vb haklı çıkarmaz...

DeletedUser

Ziyaretçi
maalesef kusura bakma ama konuyla alakam olmamasına rağmen sinirlenerek buraya cevap attım.beni tanıyanlar bilirler kolay kolay sinirlenmem ama buraya cevap atmadan önce yazdıklarına sinirlenmiştim zaten.benim de böyle bi kötü huyum var.patavatsız,kendini bilmezleri görünce sinirleniyorum ister istemez.ki burda ben ne ceset tanırım ne aztek ne bilmemne klanını.burda sen,densiz jamiryo herkes bi bakıma taraflı yazar ben objektif bakarım. burda hala ' oo sinirlendi ooo laf soktum ooo ezdim ben psikolojiden anlıyorum o anlamıyo' falan diyeceksen 3-5 misket vereyim de dışarda yaşıtlarınla oyna :)

ha ben sinirlenmedim diyosun.ya yüzüne tükürenlere yarabbi şükür diyosun yada bildiğin anlama,idrak edebilme yetin önemli ölçüde geri kalmış.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben söze bakarım birkan abinin sözünü yere düşürdüler ama o kendi üzerine alındı sözüm anlaşma olmuş ise şu tarihte bitecek o zmn biter içimizden köy alıyorlar vb denmez haklı çıkarmak için ben w4te aztekle beraberdim birkan abi ile değil onun sözünü yere düşürenlere idi msjm hayırlısı ama kimse kendini haklı çıkarmaya çalışmasın tek sıkıntım aztekli olup çok uğraşmam servr sonunaa kadar müt olup zaten bırakacağım bu oyunu ama kimse kar amacı gütmeden tarafsız msj atsın buraya

DeletedUser43061

Ziyaretçi
@63 Sinirlisin. Ne kadar anlatırsam anlatayım sonuç senin anladığın kadardır.Bu pozisyon gol oldu kardeşim ;) git nasıl gol diye soracaksan hakeme sor ben sadece gol olduğunu biliyorum

@64 Senin bu yazdığın güya psikoloijk baskıyı biz lise sıralarında birbirimize yapardık. :)

Ben buraya gol olur yazayım bu yazan adam çok güzel cevap yazmış gibi görünsün..Buna ancak Kadir İnanır.. :)

Neyse en azından bana psikoloji , genel kültür ukalalığı ve kelime oyunları yapmaya çalışmayın gülerim..

Hatta postlarınıza cevap vermem siz sinirlenip bu dakikadan sonra sert sert yorumlar yapıp kendi kendinizi bişey yazsada bir cevap daha versek diye yersiniz..

Açıklamaya daha gerek yok son posttu. Sizi ve sinirlerinizi sizinle yalnız bırakıyorum.. :)

Bkz:Endişe-Tasa-Kaygı-Sinir-Psikoloji..Nedir ne demektir bugün neler öğrendik?.. Bak ukalalık böyle yapılır.. :)
Bu sefer ciddi ciddi ben gülüyorum..

her iki lafından biri psikoloji sen psikolog musun yada psikiyatrist misin ?

http://www.youtube.com/watch?v=Ae0qP-q3L88

DeletedUser

Ziyaretçi
o yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek biri boşver mesaj atmıyıcam demiş atmasında zaten.burası onun gibi kendini birşey zanneden insanlar olmadan daha iyi.
ha cevap atarsa adamlığını görürüz,ne kadar lafının eriymiş acep

DeletedUser43061

Ziyaretçi
o yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek biri boşver mesaj atmıyıcam demiş atmasında zaten.burası onun gibi kendini birşey zanneden insanlar olmadan daha iyi.
ha cevap atarsa adamlığını görürüz,ne kadar lafının eriymiş acep

verebilecek bi cevabı olsa gelirdi :D ciddiye alıp 2 yorum yazdık kendi sinirlenip gitti :D keşke nickini alsaydım da oyunda da vursaydım 2 tokat :D

DeletedUser

Ziyaretçi
psikoloji çalışmaya gitmiştir,bilgisi buraya kadarmış :D

DeletedUser43061

Ziyaretçi
burayı okuyodur gelsin nickini yazıp öyle gitsin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
@41 Öncelikle tekil şahısdan bahsedilirken adamlar denmez.Henüz öğrencilik yılların geçmemiş olacakki türkçende hata var olabilir saygıyla karşılarım.Müzik jesti için teşekkürler.
Udw op u sonrasında ben senin profilinde oyun bırakma evlerine girdiğini hatırlıyorum yanılıyorsam düzelt.

Laf yapma derken?..Ben sadece gördüğüm bir piskolojik durumu aktardım endişe içinde yorumlarla dolu,diplomasiden ötürü kaygılanan insanlar konuştukları cümlelerde kaygısının uç noktaya geldiğini çok bariz belli ediyorlar.

He bunu sen anlamayabilirsin reddede bilirsin o yorumları korumaya da çalışabilirsin. Fakat diyorumki bir profesyonele yani bir psikoloğa şu ibareleri okut ve sana evreleri anlatsın.Psikloji okuyanlar ilk seneden alır bu dersleri ve bilir.

Burdaki arkadaşlar yorumlarında 80 tane gülen surat ifadeside atsada durum şu ki Ceset in diplomasisi bu yorum atan arkadaşları ürkütmüş haylice.

Bu söylediklerime itirazın varsa tekrar ediyorum bir psikoloğa mail at bunları gönder eğer işi yoksa bunları okusun bir profesyonel olarak endişeli olduklarını söyleyecektir..

Eğlence formunda edebiyatıma laf ettin,psikolojime laf ettin hala da birşeyler arıyorsun.

Ben senin yaptığın edebiyatın kralını burda yaparım. Ayrıca bende psikolojik sorun varsa şayet sen de daha ilerisi mevcut. Sanane arkadaşım bizim ruh halimizden. Cesette gelse,arrowda gelse,502 vs klanları da gelse ben bu yazıları buraya tekrar yazarım. Ben eğleniyorum,bundan sanane ?

Gelmişsin burda psikoloğa yönlendiriyorsun,seni bizler için destek takımı mı tuttu ? Ne işsin sen.
İnan ki sende daha fazla sorun var,bu ortamda senin bu yazdıklarını psikoloğa göstersek adam mesleği bırakır :D

Adam edebiyatıma,psikolojime laf ediyor ya seansa mı geldik foruma mı :D

DeletedUser47602

Ziyaretçi
biraz sakin arkadaşlar...oyun bu sonuçta..ortamı germenin anlamı yok