ceset klanları diplomasi bilgilendirme

• Konuyu başlatan jamiryuuu
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29714

Ziyaretçi
Bu oyun iyice cirkeflesti artik
Kalp kirmaya incitmeye gerek varmi ki
Alti ustu bir oyun nedir bu hirs sanki real hayata holding yonetimi
Dev ihaleler yapmayin arkadaslar allah askina yapmayin
Artik forum da forumluluktan cikti nedir bu cogu kiside kral benim havasi
Oyun oyunculuk ile oynanir konusulur bana gore
Baska sorunlarda ozelden cozulmeli

DeletedUser43259

Ziyaretçi
hasan zaten nötr olduğumuz zaman skype da değildim konuşmada yoktum birkan abi söyledi ertesi gün öyle haberim oldu.
c.e.s.e.t i klana aldınız bu adam bizim dün savaştığımız yarın da savaşacağımız bi adam. kalkıp bizim rezervemizi alıyorsa ayın 23. ünü beklemenin mantığı nedir. zaten konuşup anlaşılmış nötr olunacak diye ee bu adam ayın 23 ünü beklemiyorsa biz neden bekleyelim..

arkadaslar arkamdan atıp tutmayın...
rezerve kurallarını sizler görmüyormusunuz ben sizin rezervenizi aldım ancak kurallar 2 köy derken sizler 5 köy rezerve ettiniz sonrada bana cıkıp ahkam kesıyorsunuz..

şimdi birde şu var land lord a defalarca sordum gelsın cevap versın dusmanmıyız dıye ona gore hareket edıcem dedım bana cevap veremedı net olarak dusmanız savasalım demedı cıksın yuzu nerdeyse..
ne oldu zaman kazandınız bırakın bu işleri ben sıgınmak amaclı gırmedım keza her aldıgım koyde mehmetı uyardım mesaj attım yanıyaptıgınız kural hatasını yazdım..
sizler 2 klan kural koyuyor vede sizler kafanıza gore 2 yerıne 5 köy rezerve dıyorsanız kardeşim sana ben eyvallah demem..

son aldıgım koyude yazdım land lord a dedımkı bırı rezerve etti koyu mısleyen baskası ancak köyü alan 3. bir baskası bu nasılbır kafa sızler rezerve kuralını bu sekılde ıhlal edersenız sızden o köy alınır rahat olun..

evet guzel bır op yapıldı bitti olay ancak mehmete sordugum sorunun cevabını alamadım..
koyler desteklendı sonrada mısler cıkıldı aferın sıze hanı bazı klanlara kızıyordum bu ne çirkeflik diye yahu bunu mehmet bıle bana yaptıktan sonra ben napayım puanı preyı baska bırseyı sadece mehmete guvenım sıfırlandı düzgün adam derdim yanılmısım...

DeletedUser

Ziyaretçi
Adamlığa laf etme. Yavaş konuş,oynadığın oyun. Gerçi sizde oyun bilinci yok bunu harcadığınız prelerden anlıyoruz ama.

DeletedUser35872

Ziyaretçi
Adamlığa laf etme. Yavaş konuş,oynadığın oyun. Gerçi sizde oyun bilinci yok bunu harcadığınız prelerden anlıyoruz ama.

Yine fakir edebiyatı başladı.Arkadaş adamın parası var preye yatırıyor senin burda oyun bilincini aşıp deli gibi oyun oynadığın vakit o adam işinde gücünde çalışıyor parasını kazanıyor kazandığı paranın binde biriyle belki burda oyunda senin o bilinçsizce oynadığın oyundaki farkını 1 saatte kapatıyor. Arkadaşlar sizin asıl ne oyun ne hayat bilinciniz var. Siz 7/24 oyun başındasınız bu adammı bilinçsiz oluyor pes yahu.

DeletedUser43259

Ziyaretçi
isa sen istersen hiç araya girme beni yazacaklarıma pişman etme...sadece bu tavsiyemi dinle..

DeletedUser34285

Ziyaretçi
O kadar atardan sonra sana çıktığım ordu ve mislerden sonra bana yazdığın mesajların yüzü suyu hürmetine hesabını bakıcıya bırakmak sana yakışmadı be hocam

DeletedUser38548

Ziyaretçi
Bu oyun iyice cirkeflesti artik
Kalp kirmaya incitmeye gerek varmi ki
Alti ustu bir oyun nedir bu hirs sanki real hayata holding yonetimi
Dev ihaleler yapmayin arkadaslar allah askina yapmayin
Artik forum da forumluluktan cikti nedir bu cogu kiside kral benim havasi
Oyun oyunculuk ile oynanir konusulur bana gore
Baska sorunlarda ozelden cozulmeli

siz kimsinde benim adamlığımdan bahsediyorsun siz beni ne kadar tanıyorsun cocukça şeyler yazıp millete kendini güldürme..
Şimdiye kadar o hesap hep düşman klanlarda oynadı bizden köy aldı saldırmadığımız halde gelip yöneticimizin köyünün demircisi yıktı..Girdiğin ikili diyaloglarda hep bir alaycı üslup sergilemeniz senin sonunu getirdi..
O hesaba starateteji gereği operasyon yapılması gerekiyordu vede yapıldı..
Tek üzüldüğüm nokta hesapta köylerin gidişi esnasında sizin olmayışınızdır. Bir bölümünde mutlaka vardınız ! Lakin olsanız da pek bir şey fark edeceğini düşünmüyorum.
Saygılar.. /B]

arkadaslar arkamdan atıp tutmayın...
rezerve kurallarını sizler görmüyormusunuz ben sizin rezervenizi aldım ancak kurallar 2 köy derken sizler 5 köy rezerve ettiniz sonrada bana cıkıp ahkam kesıyorsunuz..

şimdi birde şu var land lord a defalarca sordum gelsın cevap versın dusmanmıyız dıye ona gore hareket edıcem dedım bana cevap veremedı net olarak dusmanız savasalım demedı cıksın yuzu nerdeyse..
ne oldu zaman kazandınız bırakın bu işleri ben sıgınmak amaclı gırmedım keza her aldıgım koyde mehmetı uyardım mesaj attım yanıyaptıgınız kural hatasını yazdım..
sizler 2 klan kural koyuyor vede sizler kafanıza gore 2 yerıne 5 köy rezerve dıyorsanız kardeşim sana ben eyvallah demem..

son aldıgım koyude yazdım land lord a dedımkı bırı rezerve etti koyu mısleyen baskası ancak köyü alan 3. bir baskası bu nasılbır kafa sızler rezerve kuralını bu sekılde ıhlal edersenız sızden o köy alınır rahat olun..

evet guzel bır op yapıldı bitti olay ancak mehmete sordugum sorunun cevabını alamadım..
koyler desteklendı sonrada mısler cıkıldı aferın sıze hanı bazı klanlara kızıyordum bu ne çirkeflik diye yahu bunu mehmet bıle bana yaptıktan sonra ben napayım puanı preyı baska bırseyı sadece mehmete guvenım sıfırlandı düzgün adam derdim yanılmısım...

siz kimsinde benim adamlığımdan bahsediyorsun siz beni ne kadar tanıyorsun cocukça şeyler yazıp millete kendini güldürme..
Şimdiye kadar o hesap hep düşman klanlarda oynadı bizden köy aldı saldırmadığımız halde gelip yöneticimizin köyünün demircisi yıktı..Girdiğin ikili diyaloglarda hep bir alaycı üslup sergilemeniz senin sonunu getirdi..
O hesaba starateteji gereği operasyon yapılması gerekiyordu vede yapıldı..
Tek üzüldüğüm nokta hesapta köylerin gidişi esnasında sizin olmayışınızdır. Bir bölümünde mutlaka vardınız ! Lakin olsanız da pek bir şey fark edeceğini düşünmüyorum.
Saygılar..

DeletedUser

Ziyaretçi
Yine fakir edebiyatı başladı.Arkadaş adamın parası var preye yatırıyor senin burda oyun bilincini aşıp deli gibi oyun oynadığın vakit o adam işinde gücünde çalışıyor parasını kazanıyor kazandığı paranın binde biriyle belki burda oyunda senin o bilinçsizce oynadığın oyundaki farkını 1 saatte kapatıyor. Arkadaşlar sizin asıl ne oyun ne hayat bilinciniz var. Siz 7/24 oyun başındasınız bu adammı bilinçsiz oluyor pes yahu.

Sana tek bi cevabım var,uzatmayacağım.

''Mendil alır mısın abi?'' dedi, kirli ama güzel yüzüyle.

''Yok'' dedim, ''Sağ ol, sağ ol, benim var''

''Olsun sonra kullanırsın'' dedi titrek sesiyle.

''Peki'' dedim, ''Ver bir tane''

Uzattım parayı, sevindi. ''Mendil kalsın'' dedim, gücendi.

''Olmaz öyle şey, ben dilenci değilim''

''Peki'' dedim, ''Peki, kızma''

Aldım mendili elinden sordum: ''Adın ne senin?''

''Murat'' dedi, ''Murat ama arkadaşlar 'ince', der zayıfım ya hani.''

''Annen, baban yok mu senin?''

''Bilmem, vardır herhalde. Hiç görmedim ki.''

''Peki nerede yaşıyorsun sen? '' dedim.

''Her yerde'' dedi, hem de gülerek...

''Nasıl yani her yerde?''

''Öyle sınırlamıyorum kendimi sizler gibi'' dedi ve patlattı kahkahayı.Haksız da sayılmazdı hani...

''Kimden alıyorsun sen bu mendilleri?''

''Sakallı mehmet amcadan''

''Kaçtan veriyor sana tanesini?''

''İkiyüzelli';den''

''Peki sen ne kazanıyorsun mendil başına?''

''Ee!.. İkiyüzelliii''

''Ne yani hiç para almıyor mu Mehmet amcan senden?'' diye sordum şaşkınlıkla.

Biraz kızgın baktı yüzüme: ''Siz hep böylesiniz zaten, karşılıksız iyilikten anlamazsınız.''

''Niye ki?'' dedim, anlattı:

''Bir keresinde bir abla ağlıyordu, 'Abla mendil alır mısın? diye sordum, 'defol!...' diye bağırdı bana. Oysa, oysa vallahi satmayacaktım ben ona, gözyaşlarını silsin diye vermiştim mendili. Anlamadı... Ama ben yine de gizlice koydum çantasına.''

''Peki'' dedim, ''Ben bir yıllık mendil ihtiyacımı alsam senden, bir seferde, topluca yani olur mu?''

''Olmaz'' dedi kafasını iki yana sallayarak.''Olmaz!...O zaman benim bütün günlerimi satın alırsın. Satılık olanlar sadece mendiller abi. Günlerimi bırak, bana kalsın...''

DeletedUser21797

Ziyaretçi
baştan kacırdım olayı sımdı anlayamıyorum yazıları da okumak zor geliyor :D

DeletedUser48361

Ziyaretçi
Beyler nedir herkes jamiryuya sallıyor. Bu oyun diplomasiler tabikide değişecektir.

DeletedUser

Ziyaretçi
diplomasi yazısı yorum için değil hayırlı uğurlu olsun diyedir strateji vb değil oyun dostluklarla güzel arkadan iş çevirmeler ile değil kimse kb ben yıllardır tanıyorumm abi dediğim kişilerden bunu gördüm bunun için buradan ahkam kesmesin kimse herkes oyununa baksın uzun bi ara yoktum formun halini yeni gördüm gülmemek için zor tutuyorum kendimi....

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Gül gül stres atarsın ömrü uzattığını söyleyenler bile var :p

DeletedUser

Ziyaretçi
ya beyler alt tarafı oyun benim diplomasi anlayışım ise çıkar ilişkisidir herkes çıkarı doğrultusunda diplomasi yapar bitirir. diplomasiye güvenip oyun oynanırsa böyle sıkıntılar olur

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Olayı net bilmiyorum ama diplomasiye güvenip demişsin. Sadece şunu belirteyim müttefik ile zaten güvendiğin için diplomasi yaparsın.
Amacım tartışma yaratmak değil sadece öylesine yazıp post kasayım dedim :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Olayı net bilmiyorum ama diplomasiye güvenip demişsin. Sadece şunu belirteyim müttefik ile zaten güvendiğin için diplomasi yaparsın.
Amacım tartışma yaratmak değil sadece öylesine yazıp post kasayım dedim :D :D

ben ortaya tarafsız yazdım zaten:) güvendiği için yapılırda iki tarafta karşılığını alır sonuç olarak çıkarları kesişmiyorsa diplomasinin anlamı kalmaz zaten he ortada sağlam dostluklar olur orası ayrı:)