Catapat vs Mafia

seyhan1453

Mızrakçı
Tek hamle ile çatapat klanını başka himayeler altına aldırdık burda demiştim akıl akıldan üstündür. Çatapat puf olmuş :) şimdi buna da kılıf bulursunuz iyi oyunlar :)
Komik olmaya çalışıyorsan gerçekten komik. Yalnız ortada puf olmak diye birşey yok. Burda ekmek çok dediler bizde gelelim dedik. Oyun beceriniz de bu sekildeyse arkadaşlar yanilmamis

Ryuzaki H

Yasaklı
Burada biraz fazla boş dönüyor gibi, altı üstü deli gibi pre basıp, üzerine destek çekip 1v9 yazıyorsunuz harbiden komik :)

mafia klanı hariç hangi klandan saldırı aldınız ? ben söyleyeyim hiç ya da en fazla 1,
peki destek aldınız mı ? ben söyleyeyim evet aldınız.

o zaman kusura bakmayın da geçin o işleri sanki klanlar tarihinin en büyük başarısını yakalamış gibi 1v9 1v9 yazıp milleti olmayan şeylere inandırmayın, ilk sayfada biri adamlara bak kaç klanla savaşıyorlar ağızlarını açmamış yazınca gaza gelip ağzınıza geleni söylemişsiniz, mütevazılık 0 bu birincisi, illegal script muhabbetleriniz dönüyor kısacası hile bu da 2, savaşı da kazanmış değilsiniz bu da 3.

Altı üstü bayram telaşesine denk gelen yavaş ve iddialı fazla ekibin katılmadığı bir dünya için iddialı olma gayreti içinde bir klansınız diyeceğim ama artık o bile değilsiniz. 57. Alay boyunduruğu altına giren sıradan bir klansınız fazla büyütmeyin kendinizi kendinizin gözünde :)

Oyunun keyfini boş sözlerle kaçırmayın, saygılı ve seviyeli bir şekilde oyununu oynayan tüm oyunculara güzel ve keyifli oyunlar dilerim.

llGuardianll

Kılıç Ustası
Burada herkes istediği diplomasiyi yapmakta özgür. Birlikte güze bir birleşimle dostluklarımızı pekiştirdik ve kimsenin kimseye bir üstünlüğü olamaz boyunduruk falan sizlerin alışık olduğu işler yani aşağılayıcı benzetmeler kullanarak kimseye ithamlarda bulunmak sizleri burada yüceltmez ama şöyle iyiyz böyle iyiyiz diyen 8-9 klanlık bir ekibin bir tek bile saldırı atamadan dünya başında o kdar köy kaybetmesi ne kadar basiretsiz olduklarının herkesce bilinen bir basiretsizliktir. Çokta üstüne düşmeye gerek yok konunun herşey ortada

Ryuzaki H

Yasaklı
hmm kusura bakma o zaman tamamen benim hatam, ben kendisiyle çok övünen CATAPAT vs MAFIA başlığına gelmiştim.

Lütfen başlığı ALAY vs MAFIA olarak günceller misiniz rica etsem :)

" boyunduruk falan sizlerin alışık olduğu işler" tek bir örnek ver sana hak vereyim, köşeye sıkışınca herkes saldırır ama saçma ithamlarla sende haklısın :)

"Birlikte güze bir birleşimle dostluklarımızı pekiştirdik" hmmmm peki neden alay klanı catapat olmadı da siz alay oldunuz, bence siz yalan oldunuz farkında değilsiniz hadi iyi oyunlar :)

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Komik olmaya çalışıyorsan gerçekten komik. Yalnız ortada puf olmak diye birşey yok. Burda ekmek çok dediler bizde gelelim dedik. Oyun beceriniz de bu sekildeyse arkadaşlar yanilmamis
hmm kusura bakma o zaman tamamen benim hatam, ben kendisiyle çok övünen CATAPAT vs MAFIA başlığına gelmiştim.

" boyunduruk falan sizlerin alışık olduğu işler" tek bir örnek ver sana hak vereyim, köşeye sıkışınca herkes saldırır ama saçma ithamlarla sende haklısın :)

"Birlikte güze bir birleşimle dostluklarımızı pekiştirdik" hmmmm peki neden alay klanı catapat olmadı da siz alay oldunuz, bence siz yalan oldunuz farkında değilsiniz hadi iyi oyunlar :)
Ulan canım arkadasim ona bakarsan mafia3 klanı da alay oldu bakıniz kışla ismi aldı ona da bir yorum yapta belki mafia utanır bazı şeyleri kabul eder. Barışcil girdiğimiz şu dünyaya masa başında her klana gidip ağlayarak ALAY a savaş ilan edelim diye agladiniz biz bunları bildiğimiz halde yapsınlar dedik. Bizi bu ortama mafia savage ve türevleri soktu şimdi ne oldu da agliyonuz onu da anlamiyorum. Hem ayranın dökülmesin hem titititititit :)

Dzpiyadee

Kılıç Ustası

Mafia 3 te alay oldu yanlız :) bence sen harbi yanlış başlığa geldin zira mafia alay olmak icin can atıyor ama yerimiz kalmadı :)

Ryuzaki H

Yasaklı
Mafia 3 te alay oldu yanlız :) bence sen harbi yanlış başlığa geldin zira mafia alay olmak icin can atıyor ama yerimiz kalmadı :)

Şuan dünya üzerinde mevcut bir mafia klanı görebiliyorum lakin catapat ile ilgili hiçbir şey yok, neyse boşver bırakın bahaneler sizi avutsun :)

HayLaz.61

Mızrakçı
Burada herkes istediği diplomasiyi yapmakta özgür. Birlikte güze bir birleşimle dostluklarımızı pekiştirdik ve kimsenin kimseye bir üstünlüğü olamaz boyunduruk falan sizlerin alışık olduğu işler yani aşağılayıcı benzetmeler kullanarak kimseye ithamlarda bulunmak sizleri burada yüceltmez ama şöyle iyiyz böyle iyiyiz diyen 8-9 klanlık bir ekibin bir tek bile saldırı atamadan dünya başında o kdar köy kaybetmesi ne kadar basiretsiz olduklarının herkesce bilinen bir basiretsizliktir. Çokta üstüne düşmeye gerek yok konunun herşey ortada

basiretsizlikten kastin... ALAY klaninin bize 4 koy verip seyretmesi gibi mi?

EnesKOSOVA1

Yasaklı
ALAY klanının Zorbadan bağımsız olduğunu anlayamamış biri daha işte
Bu iki klan zaten ortak bu w ye girmiş bunu harita yerleşimi, iki klanın hedef bölgeleri ve iki klanın hamlelerine bakarak gayet net anlayabiliyoruz. Daha önce ortak w kapatmaları, aralarında iyi ilişkilerin olması ve başkalarından duyduğum ortaklık olduğu gibi donelerden bağımsız olarak... Ve bu yüzden iki klanı da eleştiriyorum. Güçlü ekiplerin rakipleri güçlü ekipler olmalı. Mütevazi klanlar değil. Zira bu hiç adil değil.

gerçekten haritaya bakmadan mı yazıyorsunuz bunları merak ediyorum hocam,eğer aşağılamak istiyorsanız bu kadar kibar görünmeye çalışmanız pek hoş değil :) zafiyet.

Resimde kimseyi ''piyon'' gibi bir aşşağılamaya çalışmıyorum . Lütfen öyle algılanmasın. Burada bir hamle olarak bakmak lazım. ALAY klanının k54 ve k44 sınırında yerleşmesi ve hedef olarak k55 den ilerlemek istemesi buna karşın Zorbanın da hedefinin k44 güneybatısından merkeze doğru olacak oluşu bunların hepsi hamledir. 54 de Alayın ilerleme potansiyeli daha çok iken k54 değil k55 de ilerlemesi tamamen Zorba'nın diplomasisine yarıyor. Bu yüzden w66 için zorba'nın ilk hamlesi Alay'dır. Bu benim yorumumdur.

Bu durumda ilk hamleyi zorba tarafı yapmıyor hamleyi bekleyen taraf oluyo diyonda Enesciim öle yohhk öle :)

doğru :D ama resim sadece bir imge :D

Maykk

Okçu
Bu iki klan zaten ortak bu w ye girmiş bunu harita yerleşimi, iki klanın hedef bölgeleri ve iki klanın hamlelerine bakarak gayet net anlayabiliyoruz. Daha önce ortak w kapatmaları, aralarında iyi ilişkilerin olması ve başkalarından duyduğum ortaklık olduğu gibi donelerden bağımsız olarak... Ve bu yüzden iki klanı da eleştiriyorum. Güçlü ekiplerin rakipleri güçlü ekipler olmalı. Mütevazi klanlar değil. Zira bu hiç adil değil.

Resimde kimseyi ''piyon'' gibi bir aşşağılamaya çalışmıyorum . Lütfen öyle algılanmasın. Burada bir hamle olarak bakmak lazım. ALAY klanının k54 ve k44 sınırında yerleşmesi ve hedef olarak k55 den ilerlemek istemesi buna karşın Zorbanın da hedefinin k44 güneybatısından merkeze doğru olacak oluşu bunların hepsi hamledir. 54 de Alayın ilerleme potansiyeli daha çok iken k54 değil k55 de ilerlemesi tamamen Zorba'nın diplomasisine yarıyor. Bu yüzden w66 için zorba'nın ilk hamlesi Alay'dır. Bu benim yorumumdur.

doğru :D ama resim sadece bir imge :D
Bu eneskosova bir classicte 15 klanlık hücumda oynayıp 35 klanlık udw ve 5-6 farklı klanla daha müttefik olup, millet laf yaptığında da size ne siz de yapın vb laflar söyleyen eneskosova mıydı? Eğer oysa sanane kanka? Sen de aç 15 klan, oyna. Zaten diplomasi yaptığın klanları toplayınca zorbanın klan sayısı kadar oluyor.