Catapat vs Mafia

HyperionX

Kılıç Ustası
şu ÇATPATdakilerin kalitesine bak bide bizim forumdaki çöplerin kalitesizliğine 9klana karşı savaş açıp gıkını çıkarmıyor adamlar özgüven bu demek oluyor :)

HyperionX

Kılıç Ustası
ne yazsak boş :)
ilk başta güzel teklifle onlara gittik. Güzel teklifimize güzel bir şekilde yanıt gelmeyince sonuç böyle oluyor :)
Reisim kıtalarındaki her klan müt sizi 1 klan gözlerine kestirmişler umarım başarılı olursunuz aşiretçileri buraya toplamak lazım bi bizim forumda ötüyolar anca işlerine gelince konuşmazlar :)

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Dr. Duck atacağı mesajı bize atarak güzel bir teklifle geldiler.

İlk 1 hafta vurur yakın köyleri toplarlar sonrası nasip.

komedian

Baltacı
9 klan olmalarına rağmen halen başka aile klanlarını savaşa ekliyorlar :D arkadaşlar o kadar korkmayın 1v9 ya :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
9 klan olmalarına rağmen halen başka aile klanlarını savaşa ekliyorlar :D arkadaşlar o kadar korkmayın 1v9 ya :)

bu biraz züğürt tesellisi gibi geliyor bana. Aile klanlarını eleştirmeye varım boş iş olduğunu iddia etmeye varım ama herhangi bir aile klanıyla savaşırken veya savaşı göze almışken kalkıpta bu yorumu yapmam :D Cümbür cemaat giren herkesi eleştiriyorum kızıyorum ama onların olduğu haritaya bile bile giren onlara meydan okuyan meydan okuma niyeti olmasa da onların kapattığı haritadan pay alırım diye düşünen veya böyle olamayacağını düşünemeyenleri de eleştiriyorum. İki tarafa da keyif almayı diliyorum

komedian

Baltacı
Ben bütün hepsini göze alarak savaşa girdim zaten :) Gidip 30-40 saat uzaktaki klanları savaşa eklemeye ne gerek var onlar kendi bulunduğu yer için savaşsın :)

9 klana karşı tek klanız tek başlarına savaşsınlar da zevk alalım :)

999 kişi ile 30 kişiye karşı savaş kazanınca zevk alıyorlar mı?
Gerçi ne diye mesaj yazıyorum ki yıllardır aynı şey var hiçbir şeyin değiştiği yok :D
Bir sonraki dünyaya 20 klan daha ekleyin çünkü bu dünyayı da kazanamayacaksınız gibi :)

Accept

Milis
bunu bize döndüreceğinize kendi diplomatınıza bakın belki diğer klanlardan da boyunuzdan büyük isteklerde bulunmuştur.