Catapat vs Mafia

willyc

Kılıç Ustası
Tek hamle ile çatapat klanını başka himayeler altına aldırdık burda demiştim akıl akıldan üstündür. Çatapat puf olmuş :) şimdi buna da kılıf bulursunuz iyi oyunlar :)

ne hamlesi kardeş şah rok falan mı yaptın:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

erwl

Okçu
Mafia klanını tebrik edelim madem bu savaşı kazanmış görünüyorlar,

yeni başlık altında devam edilmeli mafia vs alay şeklinde :D

IamAnyOTP

Mızrakçı
Tek hamle ile çatapat klanını başka himayeler altına aldırdık burda demiştim akıl akıldan üstündür. Çatapat puf olmuş :) şimdi buna da kılıf bulursunuz iyi oyunlar :)

Bizi hangi hamle ile başka himayeler altına aldırdığını açıklayabilir misin acaba :) :) :)
bu oyunda diplomasiler yapılır klanlar birleşir veya dağılır biz GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAĞINI VE DÜNYA SONUNA GİDECEĞİMİZE İNANDIĞIMIZ Dostlarımız 57. Alay İle Birleştik.. He Diyorsan ki çatapatı biz bezdirdik şöyle ettik böyle ettik Bana elle tutulur gözle görüşür bi rapor paylaş birşey göster :) 1 Tane Saldırınız bile yoktur gelmiş burada rüzgar yapıyorsun.. sen git abilerin gelsin konuşsun :)

willyc

Kılıç Ustası
elemanlardan 20 köy aldık. skor 20-0 ve bu 1 hafta içinde 40 da olur 50 de olur. yıllardır şu oyunu oynayıp bu kadar pasif de oynanmaz hac1m. şimdi diyo ki çatapatı dağıttık. hee akıl akıldan üstündür kanka. dağıttınız kanka. çok üstün hamleler yaptınız kanka. mafya klanı 10 kişiye düşmedi kanka. gücünüze güç kattınız kanka. çatapatın iyi elemanlarını klana topladınız kanka:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.

ben size bir sır vereyim mi?

insanlarla konuşurken sizin için diyorlar ki bize: ben hayatımda bu kadar kötü bir klan görmedim D::D:D:D:D:D:D:D:D

hala gelmiş eleman çatapatı dağıttım diyor. he dağıttın knkS

bitane rapor göster savaş yendiğin. bir tane köy göster çatapattan aldığın yendin sayalım napalım :DDD pasif elemanlar. izi winS

IamAnyOTP

Mızrakçı
mafia'nın gücü ÇATAPAT ÜYELERİNE Yetmez , Tarihin Hiç Bir Döneminde de yetmeyecek kendini bizim kollarımıza teslim etmediği sürece sonu yok olmaktır :)

T Y S T N A D

Yasaklı

hangi tek hamle bu :D hamle yapacak içi dolu köyün bile yok hamlesiz çocuk, arsız çocuk, boş çocuk, beleş çocuk, çocuk :D