Catapat vs Mafia

Maykk

Okçu
Keşke bunları savunurken yediği geçici banlar kalıcı bana dönüşmeseydi de ss atabilseydim buraya.

T Y S T N A D

Yasaklı
çatapat olarak yanımızda sıradan bir klanı vururken insanların bu kadar senaryolar kuracağını ön görmemiştim :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bu eneskosova bir classicte 15 klanlık hücumda oynayıp 35 klanlık udw ve 5-6 farklı klanla daha müttefik olup, millet laf yaptığında da size ne siz de yapın vb laflar söyleyen eneskosova mıydı? Eğer oysa sanane kanka? Sen de aç 15 klan, oyna. Zaten diplomasi yaptığın klanları toplayınca zorbanın klan sayısı kadar oluyor.

Böyle bir ifadem olmaz. Bir iddian varsa geçmiş dünyalardan yazılar forumdadır postu bulup koy. Boş boğazlık yapma. Efendi gibi konuşana efendi oluruz ama bu şekilde konuşana da eyvallahımız olmaz. Kaliteli ol biraz

Maykk

Okçu
Böyle bir ifadem olmaz. Bir iddian varsa geçmiş dünyalardan yazılar forumdadır postu bulup koy. Boş boğazlık yapma. Efendi gibi konuşana efendi oluruz ama bu şekilde konuşana da eyvallahımız olmaz. Kaliteli ol biraz
Kaliteyi senden mi öğrenicez :D her dünya oran buran oynuyor senin eyvallahın olmasa ne yazar

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Kaliteyi senden mi öğrenicez :D her dünya oran buran oynuyor senin eyvallahın olmasa ne yazar

Sen kimsin? necisin? kimcisin bilmiyorum adını sanını vs vs. Ama sen beni nasıl bilirsen bil zerre umrumda değil. Şimdi forumda işine gelmeyen bir postta beni kendi seviyene çekmeye çalışmaya devam et sen ve senin gibi vasıflarla laf dalaşına girmeyi çok önce bıraktım. :)

Maykk

Okçu
Seni neden kendi seviyeme çekeyim :D dipte boğul. Herkes senin ne olduğunu biliyor zaten

komedian

Baltacı
Burada biraz fazla boş dönüyor gibi, altı üstü deli gibi pre basıp, üzerine destek çekip 1v9 yazıyorsunuz harbiden komik :)

mafia klanı hariç hangi klandan saldırı aldınız ? ben söyleyeyim hiç ya da en fazla 1,
peki destek aldınız mı ? ben söyleyeyim evet aldınız.

o zaman kusura bakmayın da geçin o işleri sanki klanlar tarihinin en büyük başarısını yakalamış gibi 1v9 1v9 yazıp milleti olmayan şeylere inandırmayın, ilk sayfada biri adamlara bak kaç klanla savaşıyorlar ağızlarını açmamış yazınca gaza gelip ağzınıza geleni söylemişsiniz, mütevazılık 0 bu birincisi, illegal script muhabbetleriniz dönüyor kısacası hile bu da 2, savaşı da kazanmış değilsiniz bu da 3.

Altı üstü bayram telaşesine denk gelen yavaş ve iddialı fazla ekibin katılmadığı bir dünya için iddialı olma gayreti içinde bir klansınız diyeceğim ama artık o bile değilsiniz. 57. Alay boyunduruğu altına giren sıradan bir klansınız fazla büyütmeyin kendinizi kendinizin gözünde :)

Oyunun keyfini boş sözlerle kaçırmayın, saygılı ve seviyeli bir şekilde oyununu oynayan tüm oyunculara güzel ve keyifli oyunlar dilerim.

Selam, güzel yazmışsın ama işte içeriği bilmediğinden dolayı saçmalamışsın.

Öncelikle biz 10-15 köy topladıktan sonra mafianın çöp topluluğu olduğunu anladık. dışardaki klanlardan gelecek saldırılara karşılık diplomatik görüşmeler yapmaya karar verdik.
Kağıt üstünde 9 klanlardı biz 9 tane müthiş oyuncu kadrolu klana karşı savaşıyoruz diye bir şey demedik.

Eski mesajlarda görebilirsin '' boyunuzdan büyük işler'' yapmaya bla bla konuşuyorlardı. O lafların üzerine forumda eğlenmekte bir sorun görmüyorum. Sağlam klanların girmemesi bizi ilgilendirmez. Bizi ilgilendiren kısım giren klanların forumda iddialı konuşup konuşmadığı. Mafianın mesajını okursan gayet iddialı :).
Mafia tarafından saldırılar aldık ve aldığımız her saldırı duvarlarımıza tosladı :) Zarar bile veremediler insan utanırdı o saldırıları göndermeye :)
Pre onlardan fazla basmış olabiliriz bunun neresi sıkıntı? Forumdaki konularda ihtiyarlar cömert davranacak gibisinden yazıları vardı. Bu cömert davranmış halleri mi? pre basmadan onlarla aynı sayılırım :)

Preden çok şikayetçilerse o kadar konuşmayıp classic dünyada oynasınlar da bir başarı göstersinler.

57.Alay olayı kesinlikle gelecek ile alakalı.
Mafia 9 klan olarak gözüküyordu 3 klanlarını toplayıp patlatınca onlar pasif oyuncuydu diye laf yapıyorlar :)
Pasif oyuncunun klanında işi ne?
Bak bizde ilk defa klanlar oynayan var yetkililer görevini yapıp herkese yardımcı oluyor. Bizde hiç köy kaybı yok :)

Ha her şeyi geçtim Akademi basan bir köyü korumamak yerine acemi bir oyuncu olan ve akademiyi boş ver demircisi 10 olan saldırı ordusunu berbat bir şekilde suru 20 olan bir köye çok az şahmerdanla yollamak nasıl bir oyun?

Adamlar o kadar kötü yönetiyor ki içlerindeki oyuncular bile bizlere yazıp bunlar oynamayı bilmiyor. Sadece ''ARKADAŞlarını koruyorlar'' diye yazan bir sürü kişi vardı. Bize mesaj atıp köyümü size bırakıyorum diyen bir sürü kişi var :)
En son klandan attıkları adama gece bonusunda saldırıp mislemeye çalışmışlar hem saldırı ordusu( çeyreği bırak 1/8 kami bile değil) patlatıp üstüne misini kestirmiş :D
aralarında 2 şer dk olan misli saldırı mı olur :D acemiliğin bu kadarı :)

Ekibim knight online oyuncusudur hiçbir klanı tanımamaktadır.
Mafianın bu kadar çöp torbası olduğunu bilselerdi forum konusu açmaya bile gerek duymazdık.

Son olarak illegal script kısmına değineyim. İllegal script saldırısı atan bendim yasak olduğunu biliyordum fakat olayın hikayesi şu şekilde. Öncelikle normal fake atıldı ve karşısı da karşı 1 fake attı. Onun arkasına ben sırf bildirim gitsin diye o resimdeki fake i atıp anında iptal ettim. İptal ettikten sonra bir sorun olmayacağını tahmin ettim fakat sıkıntı oldu. İptal etmeme rağmen arkadaş bir açık gördüğü gibi anında ekran görüntüsü alıp şikayet etmiş. Neyse sıkıntı yok. Sizi toplamamızı engellemiyor. Sadece biraz yavaşladı :)

Saygılı seviyeli derken karşı taraf 'balkon karısı' gibi iğrenç cinsiyetçi bir laf edince problem yokta bizim forumda eğlenmemiz mi problem?

Başka mesaj buraya atmayacağım, istediğiniz kadar ağlayabilirsiniz.
Attığınız saldırılarla ne kadar kötü oyuncu olduğunuz belli oldu. Daha fazla sözü uzatmaya gerek yok.

Keyfe Keder

Mızrakçı
Selam, güzel yazmışsın ama işte içeriği bilmediğinden dolayı saçmalamışsın.

Öncelikle biz 10-15 köy topladıktan sonra mafianın çöp topluluğu olduğunu anladık. dışardaki klanlardan gelecek saldırılara karşılık diplomatik görüşmeler yapmaya karar verdik.
Kağıt üstünde 9 klanlardı biz 9 tane müthiş oyuncu kadrolu klana karşı savaşıyoruz diye bir şey demedik.

Eski mesajlarda görebilirsin '' boyunuzdan büyük işler'' yapmaya bla bla konuşuyorlardı. O lafların üzerine forumda eğlenmekte bir sorun görmüyorum. Sağlam klanların girmemesi bizi ilgilendirmez. Bizi ilgilendiren kısım giren klanların forumda iddialı konuşup konuşmadığı. Mafianın mesajını okursan gayet iddialı :).
Mafia tarafından saldırılar aldık ve aldığımız her saldırı duvarlarımıza tosladı :) Zarar bile veremediler insan utanırdı o saldırıları göndermeye :)
Pre onlardan fazla basmış olabiliriz bunun neresi sıkıntı? Forumdaki konularda ihtiyarlar cömert davranacak gibisinden yazıları vardı. Bu cömert davranmış halleri mi? pre basmadan onlarla aynı sayılırım :)

Preden çok şikayetçilerse o kadar konuşmayıp classic dünyada oynasınlar da bir başarı göstersinler.

57.Alay olayı kesinlikle gelecek ile alakalı.
Mafia 9 klan olarak gözüküyordu 3 klanlarını toplayıp patlatınca onlar pasif oyuncuydu diye laf yapıyorlar :)
Pasif oyuncunun klanında işi ne?
Bak bizde ilk defa klanlar oynayan var yetkililer görevini yapıp herkese yardımcı oluyor. Bizde hiç köy kaybı yok :)

Ha her şeyi geçtim Akademi basan bir köyü korumamak yerine acemi bir oyuncu olan ve akademiyi boş ver demircisi 10 olan saldırı ordusunu berbat bir şekilde suru 20 olan bir köye çok az şahmerdanla yollamak nasıl bir oyun?

Adamlar o kadar kötü yönetiyor ki içlerindeki oyuncular bile bizlere yazıp bunlar oynamayı bilmiyor. Sadece ''ARKADAŞlarını koruyorlar'' diye yazan bir sürü kişi vardı. Bize mesaj atıp köyümü size bırakıyorum diyen bir sürü kişi var :)
En son klandan attıkları adama gece bonusunda saldırıp mislemeye çalışmışlar hem saldırı ordusu( çeyreği bırak 1/8 kami bile değil) patlatıp üstüne misini kestirmiş :D
aralarında 2 şer dk olan misli saldırı mı olur :D acemiliğin bu kadarı :)

Ekibim knight online oyuncusudur hiçbir klanı tanımamaktadır.
Mafianın bu kadar çöp torbası olduğunu bilselerdi forum konusu açmaya bile gerek duymazdık.

Son olarak illegal script kısmına değineyim. İllegal script saldırısı atan bendim yasak olduğunu biliyordum fakat olayın hikayesi şu şekilde. Öncelikle normal fake atıldı ve karşısı da karşı 1 fake attı. Onun arkasına ben sırf bildirim gitsin diye o resimdeki fake i atıp anında iptal ettim. İptal ettikten sonra bir sorun olmayacağını tahmin ettim fakat sıkıntı oldu. İptal etmeme rağmen arkadaş bir açık gördüğü gibi anında ekran görüntüsü alıp şikayet etmiş. Neyse sıkıntı yok. Sizi toplamamızı engellemiyor. Sadece biraz yavaşladı :)

Saygılı seviyeli derken karşı taraf 'balkon karısı' gibi iğrenç cinsiyetçi bir laf edince problem yokta bizim forumda eğlenmemiz mi problem?

Başka mesaj buraya atmayacağım, istediğiniz kadar ağlayabilirsiniz.
Attığınız saldırılarla ne kadar kötü oyuncu olduğunuz belli oldu. Daha fazla sözü uzatmaya gerek yok.
Çok uzun değil mi

Accept

Milis
uzatmaya gerek yok iki klanda yazdığı şeylerle haksız yere çoktan düştü buna ben de dahilim. durumu halen anlamayan varsa tüm objektifliğiyle anlatayım.

ilk olarak daha korumalar varken haritayı değerlendirdiğimizde mafiaya en yakın ve ilk ciddi rakibi olarak catapatı belirledik ama o zaman da belliydi ki catapattaki bir grup oyuncu eğer erken savaş çıkarsa bizi baya yoracağı belliydi çünkü ciddi pre basıyolardı. ve onlara karşılık cevap verecek kimse de yoktu. ben ve birkaç kişi müttefik olabileceğimizi veya bir süreliğine sa yapabileceğimizi belirttik ama yönetimden biri bunun olmayacağını ve birkaç sebep belirterek savaşa gireceğimizi söyledi tabi neyine güvendi bilemiyorum.

savaş başladığında yani bayramdaki saldırı yasağı sonrası dünya başlayalı 7 gün olmuştu. o sıralar mafia 9 klandan oluşan ama sıralamaya kimseyi sokamayan bir klandı. (kimse pre basarak oynamıyordu yani.)(bunu iyi ve kötü bir şey olarak söylemiyorum). yani kimse akademi basmanın yakınında bile değildi. zaten klan toplama olduğundan pre kasanlar, oyunu bilmeyenler, pasif olanlar bla bla derken çok fazla temizliğe ihtiyaç duyan bir klandı. yani savaş çıkmasa bile mafia klanı en azından 4-5 klan küçülecekti ve bir süre bunla uğraşması gerekiyordu. (şu durumlardan beni sorumlu tutmayın ne yönetimde ne başka bir şey de değilim sadece gördüklerimi söylüyorum.) çatapatta ise 5-6 tane çok fazla pre basmış oyuncu vardı. savaş başladığı zaman bunlar sınır köyleri toplamaya başladı. mafia yönetimi bunlar daha savaş başlamadan sınır köyleri gözden çıkarmıştı zaten. bunlar savaşın ilk günü 6 7 köy topladı. olaylar bundan sonra burada tartışmaya dönüştü ve herkes ağzına geleni söyledi buna ben de dahilim.

savaş sanki tüm dünya vs çatapatmış gibi görünüyor olabilir ama mafia müttefikleri savaşta taraflarını belli etmek için katılmıştır savaşta herhangi bir etkileri olmadı. yani bahsedilen 1v9 mevzusu külliyen yalan. zaten mafiada bir temizlik olsa 3-4 klan anca kalırdı. sonraki olayları anlatayım.

ilk gün bittikten sonra sınırda mafianın 1.5-2k lık bir köyü vardı mutlaka koruması gereken. çünkü sınırdaki tek akademi mafiada o köydeydi. köyü, mafia 9 klana sahip olmasına rağmen(!) koruyamadı. ardından bu köyün sahibi mafiaya hakaret etti ve köyü kaybetti. buna karşılık mafiadan rezalet saldırılar geldi uyku modunda saldırmalar, misleri ara yiyecek kadar çok açmalar, kendi kamilerini boş boş patlatmalar vs. bundan sonra da ipler koptu.

öncelikle mafia3(mafia tarafında kurulan bir klan değil tek klan olarak takılırken mafia ile birleşmiş bir grup) klan patlatılarak alay tarafına geçirildi( bu dakikadan sonra catapat diye bir klan kalmadı alayın altında birleştiler. bu pre basan grup savaş başlangıcında alaydan ciddi destek almıştı. bazıları catapattaki bu grubun preyle destek aldığını iddia edenler var doğru mu yanlış mı bilmiyorum.

sonrası mafiada çatıdamalar giderek arttı. zamanında "biz asla satmayız", "en fazla bir köy kaybederiz" diyen çürük elmalar klandan ayrıldı. mafia bu süreçte baya oyuncu kaybetti ve kaybetmeye devam ediyor.

yönetim halen savaşı kazanabileceğini zannediyor köy sözü veriyor ama tutamayacağınız sözleri vermeyin. zaten yönetim bi grup. kendileri aralarında oynayıp duruyor. klanla ilgilenmek bilgilendirmekle alakaları da yok zaten. bu acemilikle ne diye klan kurmuşlar bilmiyorum.

öncelikle bunları anlattım diye klandan atılacaksam hiç problem duymuyorum. zira zamanında Mutios'la mafiaya çekiştirenler, klana hakaret edenler klandan atılmadı. ben burada gerçekleri anlatıyorum. çok da fifi

T Y S T N A D

Yasaklı
"bu pre basan grup savaş başlangıcında alaydan ciddi destek almıştı. bazıları catapattaki bu grubun preyle destek aldığını iddia edenler var doğru mu yanlış mı bilmiyorum." çok saçma yazı 1.si Alaydan çok ciddi destek dediğin destek tek ya da iki kami ile çöpe atabileceğin bi destekti. Ama eskiden öyleydi tabi :) bu pre verdiler vs gibi ithamlar gerçekten saçma, işin gücünde asker,öğretmen vb görevlerde bulunan insanlara saçma bir hakaret stilidir. saçmalamayın artık.

Geri kalan yazıların senin yorumun zaten cevaplamaya gerek yok.
@komedian zaten tüm açıklamayı yapmış.
Bizim forumda yazdığım şeyleri oyun bazında konuşuyoruz.

YENİYORUZ, YERİYORUZ, EZİYORUZ ama KEYFİMİZ İÇİN YAPIYORUZ.

Accept

Milis
"bu pre basan grup savaş başlangıcında alaydan ciddi destek almıştı. bazıları catapattaki bu grubun preyle destek aldığını iddia edenler var doğru mu yanlış mı bilmiyorum." çok saçma yazı 1.si Alaydan çok ciddi destek dediğin destek tek ya da iki kami ile çöpe atabileceğin bi destekti. Ama eskiden öyleydi tabi :) bu pre verdiler vs gibi ithamlar gerçekten saçma, işin gücünde asker,öğretmen vb görevlerde bulunan insanlara saçma bir hakaret stilidir. saçmalamayın artık.

Geri kalan yazıların senin yorumun zaten cevaplamaya gerek yok.
@komedian zaten tüm açıklamayı yapmış.
Bizim forumda yazdığım şeyleri oyun bazında konuşuyoruz.

YENİYORUZ, YERİYORUZ, EZİYORUZ ama KEYFİMİZ İÇİN YAPIYORUZ.

iddia olduğunu yazdım şu yazıları bi yerinle okumayı bırak artık la bu yaşında sana türkçe dersi mi verelim

T Y S T N A D

Yasaklı
bak güzel kardeşim bana o dersi verebilecek KAPASİTEye sahipsen senden ders almak bana onur verir. Ama şu vermeyi düşündüğün Türkçe dersine önden sen bi çalış çünkü ben orada açıklama yapıyorum, gerçeği söylüyorum. Sana herhangi bi itham bulunmuyorum.

Hadi o cümleyi tekrar okuyalım.

bu pre basan grup savaş başlangıcında alaydan ciddi destek almıştı. bazıları catapattaki bu grubun preyle destek aldığını iddia edenler var doğru mu yanlış mı bilmiyorum." çok saçma yazı 1.si Alaydan çok ciddi destek dediğin destek tek ya da iki kami ile çöpe atabileceğin bi destekti. Ama eskiden öyleydi tabi :) bu pre verdiler vs gibi ithamlar gerçekten saçma, işin gücünde asker,öğretmen vb görevlerde bulunan insanlara saçma bir hakaret stilidir. saçmalamayın artık.

Accept

Milis
bak güzel kardeşim bana o dersi verebilecek KAPASİTEye sahipsen senden ders almak bana onur verir. Ama şu vermeyi düşündüğün Türkçe dersine önden sen bi çalış çünkü ben orada açıklama yapıyorum, gerçeği söylüyorum. Sana herhangi bi itham bulunmuyorum.

Hadi o cümleyi tekrar okuyalım.

bu pre basan grup savaş başlangıcında alaydan ciddi destek almıştı. bazıları catapattaki bu grubun preyle destek aldığını iddia edenler var doğru mu yanlış mı bilmiyorum." çok saçma yazı 1.si Alaydan çok ciddi destek dediğin destek tek ya da iki kami ile çöpe atabileceğin bi destekti. Ama eskiden öyleydi tabi :) bu pre verdiler vs gibi ithamlar gerçekten saçma, işin gücünde asker,öğretmen vb görevlerde bulunan insanlara saçma bir hakaret stilidir. saçmalamayın artık.

bak hocam yazının tamamında olayları adım adım anlattım. kendi klanıma da gereğinden fazla sert davrandım kimseyi yermek için yazdığım bir şey değil olayları net bir şekilde yazmak istedim uzatma. " iddia edenler var doğru mu yanlış mı bilmiyorum " bu cümlede klandan iddia edildiğini söylüyorum gerçek demedim zaten.

Mutios

Yasaklı
bak hocam yazının tamamında olayları adım adım anlattım. kendi klanıma da gereğinden fazla sert davrandım kimseyi yermek için yazdığım bir şey değil olayları net bir şekilde yazmak istedim uzatma. " iddia edenler var doğru mu yanlış mı bilmiyorum " bu cümlede klandan iddia edildiğini söylüyorum gerçek demedim zaten.

5Kuruşa bir sor iyimi başı döndü galiba. Pardon 5Kurşuna xD