CATAPAT vs 57.Alay & Savage

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

-VENOM-

Yasaklı
oooo venom sendemi buralardaydın ya world başında bizden tokadı yedin gittin de oralarda kolay harita değil be şekerim anlayacağın bi tokatta çatapattan yicen :D
evet burdayim kardeş daha gitmeyi dusunmuyorum bi w den tek 5 klan tek bi klanken koyumu aldiniz tebrik ederim kardeşim elinze sağlik bakalim şimdi neler olucak zamanla goruceğiz )

Haha komedi o boş sıkan çatapat üyelerine ne oldu acaba :D yazık ya diplomas diplomai diplomasi. Azıcık oyun oynayın

aslnkrl2

Yasaklı
Daha geçen gün dik durup karakterlerinden ödün vermediler diye tebrik etmistim,1 hafta gecmeden sayıp sövdükleri adamların yanlarına gectiler :D Catapat klanı şu savaşı verip silinseydi bile dünya icinde güzel isler basarmıs olucaktı ama küçük bir piyon olmayı secmisler :) Dünyada birbirini sövüpte geri ittifak olmayan birileri kaldı mı acaba? Çok karakterli bir dünya böylesine nadir denk gelinir :)

:D ya kardeşim bunu yaparsın normaldir. Ama sizin gibi boş sıkan, karşı tarafa yüksekten çıkan öyle yapan böyle sallayan adamların dönmesi ve sessizliğie bürünmesi komik. AĞLA emojileri atacağınıza EVET SATILDIK BİZ BÖYLEYİZ emojileri yapın kendinize.

willyc

Kılıç Ustası
Daha geçen gün dik durup karakterlerinden ödün vermediler diye tebrik etmistim,1 hafta gecmeden sayıp sövdükleri adamların yanlarına gectiler :D Catapat klanı şu savaşı verip silinseydi bile dünya icinde güzel isler basarmıs olucaktı ama küçük bir piyon olmayı secmisler :) Dünyada birbirini sövüpte geri ittifak olmayan birileri kaldı mı acaba? Çok karakterli bir dünya böylesine nadir denk gelinir :)
laf etmediğimiz kimse yok ki. kimle müt olsak bu yazıyı yazabilirsin :DDDDDDDDDD. allahtan karakterimiz bozuk tipimiz değil

willyc

Kılıç Ustası
:D ya kardeşim bunu yaparsın normaldir. Ama sizin gibi boş sıkan, karşı tarafa yüksekten çıkan öyle yapan böyle sallayan adamların dönmesi ve sessizliğie bürünmesi komik. AĞLA emojileri atacağınıza EVET SATILDIK BİZ BÖYLEYİZ emojileri yapın kendinize.
HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAH aynen qenqs

Furkii3535

Mızrakçı
ben de şaşırdım çatapat hep dediğim dedik bi klandı, ama birleşmede bi sorun göremiyorum sonuçta herkesin kendince haklı sebepleri vardır bu konuda saçma sapan konuşup kendi burnumu klan işlerine sokmayı düşünmüyorum. ayrıca bu kadar emek verdiler silinmek istememeleri de çok normal savaş olsaydı da yine çıkarlardı bu savaştan ama adamlar dünya başından beri herkesle savaşıyor yorulmuşlardır. gerçi zorba ile birleştiyse simdi sırada bizimle savaşacaklar yorulmaya devam yani. Olsun 1 2 eğlensek yeter:) ha ama kazanan olmayı yeğlerim tabii:rolleyes:

önemli not: objektif olmayacaksam çatapatın bu yaptığı beni üzdü :D

willyc

Kılıç Ustası

valla beyler sado zorba savaşında zorba tarafını seçmemizin sebebini diplomat diye gönderdiğiniz ufaklıktan bilebilirsiniz. lakin 4lü pakt kurduğumuzda eleman çatapata vuracağım falan diye arkamızdan iş çeviriyordu hiç de çekinmeden. artık çevirsin görelim :D. Bu noktada sa-do ile müt gibi görünen adalet oyuncularına şunu söyleyeyim. SA-DO sizle ve bizle müt iken aslında ZORBA'nın adamıydı. bilginiz olsun. araları şimdi açıldı ve savaş 2 kutup oldu. o yüzden kimin yanında olduğunuza da dikkat etmenizi öneririm. şimdi kim kimi 67. dünyaya kolay dünyaya gönderiyor hepbirlikte oturup görürüz, bakalım eleman 67 dünyada "rahat duracak mı?" ;)

bir laf

Deleted User - 848889938

Ziyaretçi
Gün gelir devran döner keser döner sap döner :) Çatapattaki arkadaşlara başarılar diliyorum vurduğunuz gol olsun

Durum
Konu yanıtlara kapalı.