CATAPAT vs 57.Alay & Savage

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

willyc

Kılıç Ustası
57nin hakkında hayırlısı olsun. umarım yaptıkları hatanın farkındadırlar. ben ve klanım kendimizi kanıtlama ihtiyacı duymuyoruz nasılsa prostat sorunu çeken bizler değiliz ;) herkese savaşında başarılar. (bu arada güzel arkadan iş çevirmece)

KürGüy13.

Kılıç Ustası
arkadaşın imzasını değiştirmesine ithafen yazılmış bi yazı, muhatabım değilsin olayda, sen niye öyle sazan gibi atladın hayırdır söyle bakalım hangi w de tokatladım seni bu kadar gerginsin ;) @willyc

Kim Bu????

Mızrakçı
sen gerçekten şapsiksin, hdfjhg. Hangi w'de tokatladım diye giriyor konuyu, klanların büyük ustasıııııığğğğ :) @KürGüy13.

adamın ilk dünyası kaplan parçası :D

willyc

Kılıç Ustası
arkadaşın imzasını değiştirmesine ithafen yazılmış bi yazı, muhatabım değilsin olayda, sen niye öyle sazan gibi atladın hayırdır söyle bakalım hangi w de tokatladım seni bu kadar gerginsin ;) @willyc
ilk dünyam geçmişimiz olması zor. ayrıca daha önce oynamış olsam da senin gibi bir farmville pas1fini hatırlayacağımı sanmam zira genelde sınırda oynayanları hatırlıyorum. o yüzden senin klanında sınırda oynayan arkadaşlar yazarsa daha çok sevinirim ;))))))))))))

willyc

Kılıç Ustası
adam gibi savaştığımız bir savage vardı o da dönek çıktı allahım nasıl bir oyun bu yaaa. o da müsade isteyip düşmanla bizi vurmaya başladı :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

KürGüy13.

Kılıç Ustası
adamın ilk dünyası kaplan parçası

Oyundaki profiline koydugu resimden anlamalıydım :dd

sınırda oynayanları hatırlıyorum.

Sınırda olmayıp bu kadar düşmandan köy alıyosam sınırda olsam ne olurdu gerisini sen düşün artık, sen şimdi yeni başlamışsın bunları incelemeyi bilmezsin diye atayım, ek'te bi foto var bak bakalım oraya. Arnavut yazanda düşmandan çakıştık arkadaşla ;)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-09-20 at 21.56.36.jpeg
    WhatsApp Image 2021-09-20 at 21.56.36.jpeg
    295,5 KB · Görüntüleme: 54

Kim Bu????

Mızrakçı

Sınırda olmayıp bu kadar düşmandan köy alıyosam sınırda olsam ne olurdu gerisini sen düşün artık, sen şimdi yeni başlamışsın bunları incelemeyi bilmezsin diye atayım, ek'te bi foto var bak bakalım oraya. Arnavut yazanda düşmandan çakıştık arkadaşla ;)

tamam abilerine söyle de 7 yıl sonra belki ilk 50ye yazarlar seni, bize dert anlatma hadiiii :D

willyc

Kılıç Ustası

elemanlar pişirip ağzına koymuş kabul et. arkada farm yapıp 20 tane mis basıp 50 tane kami basmak mı senin olayın :D ben de tam olarak onu diyorum işte. pas1fsin. dünya sonu görürüz zorba uyanırsa seni alacak mı almayacak mı :D

Kim Bu????

Mızrakçı
oyunda nickin yok, burada yeni açmışsın tepki puanın 5, multi misin nesin belli değil. Önce adam gibi karşıma gel seni de sustururum merak etme.

kardeşim oyundaki nickimi 50kere yazdım. eski mesajlara bak anlarsın. Anonim takılmamıza gerek yok :* gereksiz kalabalık yapma. konunun adının senin klanınla alakası yok. Alakası olan kişiler olabilir klanında onu da bırak onlar yazsın. SAL .

bilmeyen arkadaşlar için;

oyundaki nickim "tystnad"

KürGüy13.

Kılıç Ustası
Birinizi sustursam öteki atlıyo ordan. Sizle ugraşamam almam gereken düşman köyleri var zamanı geldiğinde görüşürüz sizle, zorba korkusundan dünyanın ta öteki ucuna ışınlanmışsınız yapcak bişey yok bekliceksiniz, tabi biz gelene kadar silinmezseniz. Hadi eyvallah bol şans ;)

Kim Bu????

Mızrakçı
Birinizi sustursam öteki atlıyo ordan. Sizle ugraşamam almam gereken düşman köyleri var zamanı geldiğinde görüşürüz sizle, zorba korkusundan dünyanın ta öteki ucuna ışınlanmışsınız yapcak bişey yok bekliceksiniz, tabi biz gelene kadar silinmezseniz. Hadi eyvallah bol şans ;)

ya hacı hiçbir şey bilmeden boş konuşup durma KAYBOL. dünyanın öbür ucuna ışınlandınız diyorsun, keyfine girmiş önüne geleni tokatı basmış, ışınlanma-hazırlık ıvır zıvır hiçbir haltı hazır olmadan bu dünyaya giren bir klan CTPT klanı.

Yalan yanlış şeyler konuşup durma tekrar KAYBOL.

willyc

Kılıç Ustası
yav ne anlatıyon ilk dünyam diyorum hala zorba korkusu diyosun zorba kim ben bilmem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Durum
Konu yanıtlara kapalı.