CATAPAT vs 57.Alay & Savage

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Kim Bu????

Mızrakçı
güzel gidiyoruz falan ama içeride kız var, ben pc başında köy almaya çalışıyorum. şaka gibi yani bu :D

Kim Bu????

Mızrakçı
Ortalığı karıştırmak mı? Bu olay dclerde günlerce konuşulmuştur. Hani sizi burada pişpişlerken. Yakında ak koyun kara koyun çıkar diyeceğim de, görünen köy uzakta değildir :p

kimleeeeeeer kimlerle beraber devam ediyor yoluna reyis, ben saldım artık. ALAY'ına vuracaz yani napalım :D

willyc

Kılıç Ustası
aranızdan kimse demiyo mu biz bunlara sav atıyoruz fake atıyoruz da adamlar sur basmıyor + fake bile gelmiyor. 2 gündür alaydan gelen fake şahsıma yaklaşık 4000 tane :D savage'den gelen 150yi geçmez :D:D:D::D:D:D:D:DD:D:D müte bak. kambur derler ya o hesap

aranızdan kimse demiyo mu biz bunlara sav atıyoruz fake atıyoruz da adamlar sur basmıyor + fake bile gelmiyor. 2 gündür alaydan gelen fake şahsıma yaklaşık 4000 tane :D savage'den gelen 150yi geçmez :D:D:D::D:D:D:D:DD:D:D müte bak. kambur derler ya o hesap
Bu işler böyle olur, çatapat aradan cıkarılırsa bir bahane ile savageye tekrar savaş açılır zaten. Catapat'ın zorba ile ilgili yorumları bu noktaya getirdi savage ile barış yapılıp catapat'a dönülmesi bir anlık karar değil.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.