CATAPAT vs 57.Alay & Savage

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Cirilla Fiona

Mızrakçı
eyw kanka biz yorulmuyoz da savage biraz pas1f. alay konusuna yorum dahi yapmak istemiyorum...
Dikkatimi çeken bir şeyi daha eklemek isterim, birbirinize gereksiz ithamlarda ve saygısızca yaklaştığınız durumlar çok oluyor gibi gözüküyor. Bence bu üzücü bir durum. Yaşını almış insanlarsınız bir oyun için bu şekilde karakterlerinize laf atmanız ve bel altı vurmak yoluyla aşağılamanız biraz üzücü.

willyc

Kılıç Ustası
Dikkatimi çeken bir şeyi daha eklemek isterim, birbirinize gereksiz ithamlarda ve saygısızca yaklaştığınız durumlar çok oluyor gibi gözüküyor. Bence bu üzücü bir durum. Yaşını almış insanlarsınız bir oyun için bu şekilde karakterlerinize laf atmanız ve bel altı vurmak yoluyla aşağılamanız biraz üzücü.
gereksiz itham değil ki bunlar. adamlar pas1f yani bunun nesi gereksiz. bir fake geliyo günde 20 tane :D:D:D:DD. alaya diyo muyuz pasif diye adamlar aslan gibi fake'ini atıyo.

alay konusunda yaptığım yorumlar prostat meseleleri falan yaştan dolayı :D. o yaşa gelince bana da olur bence. eğer aktif kullanmazsam ;)

Cirilla Fiona

Mızrakçı
gereksiz itham değil ki bunlar. adamlar pas1f yani bunun nesi gereksiz. bir fake geliyo günde 20 tane :D:D:D:DD. alaya diyo muyuz pasif diye adamlar aslan gibi fake'ini atıyo.

alay konusunda yaptığım yorumlar prostat meseleleri falan yaştan dolayı :D. o yaşa gelince bana da olur bence. eğer aktif kullanmazsam ;)
Anladığım kadarıyla konuşma tarzınız da bu şekilde, olsundu. :)

-VENOM-

Yasaklı
lan ben atiyorum 20 tane zaten hepinize abartma bicoooo pas1f

Furkii3535

Mızrakçı
Çıkarız çıkmayız bilinmez lakin bu dünyanın en çok eğlenen ekibi olarak ayrılmış oluruz çıkamasakta. Oyunun en başında diplomatik hatalar yapmış olabiliriz. Sağlık olsun
Zaten önemli olan da zevk alarak oyunu sonlandırmak değil mi? Hala çatapat bu dünyadaki favori klanım çıkabileceğinizi düşünüyorum:) başarılar demeye gerek yok zaten her zaman başarılıydınız:D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.