Bu daha ne kadar devam edecek ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5342905

Ziyaretçi
Bu oyun klansavaslarindan beridir böyle preyle iş görülüyor yani bu olay keske oyunculuk ön planda olsa pazardan ham satma pre kaldirilisa eski sisteme gecis yapilsa yada böyle benim senin bi baska arkadaşlar'ın da istedigi gibi bir klasik server acilsada kendimizi orda tatmin etsek oyun firmasi oyuncu kazanmaktan cok para kazanmak isteyince böyle sıkıntılar oluyor parayı veren her yerde üstün malesef bu x kisisi su kadar pre basiyor ne yapicagiz demek le bi yere varilmiyor her bir worldde bi x kisisi olur insanin canını sıkan bu duruma yapicak bisey yok

BirDost*

Kılıç Ustası
Oyun p2w kankalar. Beğenmiyorsanız oynamayın. Yani cidden oynamayın, laf sokmak için söylemiyorum. En son son pre zamlarında (%100 olan) güzel bir sitem etmiştik ama gördük ki innogames sıkıntılarımızı göz ardı ediyor. O gün, bugündür bende oyundan daha 1 pre bile çekmedim. Çekmeyeceğimde.

Bu öneriyi uyguluyorum bende :D Klasik, speed dahil oynamıyorum :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Bu konuyu ben silebiliyor muyum ? Lider adam 4 misin önüne 1 sn koymuş diyorum adam bana ayıp ediyorsun diyor.

0C6CF96B-8798-4FF6-B02E-19BD17918429.jpeg

infaz95

Milis
Öncelikle hesapta mustafa abi yoktu ben vardım malum hepiniz biliyorsunuz telefondan bakıcı hesaba bakarken browser üzerinden açılıyor uygulamadan değil oda çok yavaş oluyor bazen bastıgından 2-3 saniye sonraya bazen anında atıyor bende riske atmamak için biraz erken bastım msesafe 35 dakika ve alabileceği destek yok diyede önemsemedim

1581888071496.png

İsa speed girelim gardaş klasik beklemeye gerek klasikte çok oynadık bende zaten bu oyunda klasiklerden zevk alıyorım pre bana göre değil

Öncelikle hesapta mustafa abi yoktu ben vardım malum hepiniz biliyorsunuz telefondan bakıcı hesaba bakarken browser üzerinden açılıyor uygulamadan değil oda çok yavaş oluyor bazen bastıgından 2-3 saniye sonraya bazen anında atıyor bende riske atmamak için biraz erken bastım msesafe 35 dakika ve alabileceği destek yok diyede önemsemedim

10185 adlı eklentiyi görüntüle
Kanka niye cevap veriyorsun adam isterse 10 saniye öne atar oyunculuk o mu yani 10 ms önüne atmış olsa düğme ilikleyip saygı duruşuna mı geçecekti boşver laf anlatma ama isa oyunu bırakma tamam mı eğitimi bahane edip istediğin desteğide al

NEFRETDOLU

Mızrakçı
Mesaj 1
İsa yazılan şeyleri görüyorsun burda kimseye bişi anlatmaya gerek yok herkes konuyu kendi menfaatine göre yorumlamış . İsanın yazısında x kişisi oyuncu değil premium olmasa bir hiç gibi bişi yazmamış ki. Yakından tanık olduğu bir olay üzerine bir kişiyi örnek göstererek oyundaki uçuruma dem vurmaya çalışmış fakat dağa taşa anlatsa daha iyimiş. Demekki bir hesabın bir günde sınırsız premium harcama hakkı herkese normal gelen mantıklı bir durummuş. İsa olum sen bu başlığı sil bu kitleye anlattıkların sadece hikaye gelir.
...

NEFRETDOLU

Mızrakçı
adamın biri şey yazmış,operasyon zamanında Mustafa abilerine 50 köye geliyorlarmış 50 köyünde duvarını 20 yapmış Mustafa abileri. Bu yüzden baş edilmezmiş Mustafa abileriyle :D :D

Mustafa abileri bugün 4 misin önüne 1 sn farkla ordu atıyor ama Mustafa abileri on numara oyuncu.

Gün gelir Dilek Sigarası böyle bir olayı gün yüzüne çıkarmıştı derler fakat dışarı çıktığınızda yeri geliyor cebinizde kuruş paranız olmuyor ekmek dahi alamıyorsunuz. Güncel yaşamın kişiye dayattığı stresin büyük bir bölümü maddi sıkıntılardan dolayıdır. Şahsen ben böyle sıkıntılardan uzak durmak için bu oyunu oynuyorum,muhabbet ediyorum hayata dair bir şeyler hakkında tecrübe bile kazanıyoruz. Ama sizler bu oyuna söylenildiği gibi minimum 50 bin TL harcayarak çoğumuzun tüm zevkini bu sanal platformda bile alıyorsunuz.

Gökhan önemli olan benim için buydu kardeşim. Nasip olur da güzel bir klasik açılırsa orada oyunumuzu oynarız. Ders niteliğinde :)
Mesaj 2

NEFRETDOLU

Mızrakçı
Gerçi myw heralde başlığı okumadan yazı yazıyor orası ayrı udw prbt mütlüğünden kaynaklı olarak kendince destek vermeye çalışmış myw :-D İsa sende adama az yardımcı olsaydın adamın mesajının altına yine Mustafa abileri diye giriş yapıyorsun :-D :-D

BirDost*

Kılıç Ustası
Gerçi myw heralde başlığı okumadan yazı yazıyor orası ayrı udw prbt mütlüğünden kaynaklı olarak kendince destek vermeye çalışmış myw :-D İsa sende adama az yardımcı olsaydın adamın mesajının altına yine Mustafa abileri diye giriş yapıyorsun :-D :-D

Haksızlık ediyorsunuz. Ama bunu söylemenize İsa zemin hazırladı.

Bence konu amacından çoktan saptı, Strafe görür ve gereği olarak kapatır konuyu diye umuyorum.

myw**

Okçu
Udw prbt müttefikligimi

Bütün yazıları okudum pek tabiki fakat isanın ne amaçla yazdığını yani konunun temelini anlayabiliyorum . Konu içerisinde geçen klanlar yada kişiler örneklemeden ibaret .Udw - prbt demişsin fakat kendi 5 çarpı 5 haritam harici kim nerde ne yapıyor takip etmedim , sizin hangi klanda olduğunuzdan isanın kiminle savaştığından bi haberim .Çıkarımları buradaki yazılardan yaptım. Prbt klanıyla savaşıyorsanız inş siz yenersiniz ne diyeyim. Ama burda olay başka sen ben o şu değil sana soruyorum mesela 57. dünyayı pas geç sizin klandaki premium ile oynayanları da sayma . Sence herhangi bir kişinin 1 gün içerisinde sınırsız şekilde premium harcaması normal bir şey mi ? Oyun bunu izin veriyor evet ama kendi mantığın açısından düşünürsen bir anormallik olup olmadığını soruyorum. 44. dünyada premium tartışması açıldığında yine bu şekilde düşüncelerimi belirtmiştim yani yazdıklarımı isa ile değil bu konuyla özdezleştir. Sana normal geliyorsa saygı duymaktan başka yapacak bir şey fakat bana anormal geliyor. Bunu kendim de yapsam anormal geliyor.Çünkü sistemin buna bir şey yapması gerekiyor diye düşünüyorum. Sence hayır böyle gayet iyi diyebilirsin.

NEFRETDOLU

Mızrakçı
Udw prbt müttefikligimi

Bütün yazıları okudum pek tabiki fakat isanın ne amaçla yazdığını yani konunun temelini anlayabiliyorum . Konu içerisinde geçen klanlar yada kişiler örneklemeden ibaret .Udw - prbt demişsin fakat kendi 5 çarpı 5 haritam harici kim nerde ne yapıyor takip etmedim , sizin hangi klanda olduğunuzdan isanın kiminle savaştığından bi haberim .Çıkarımları buradaki yazılardan yaptım. Prbt klanıyla savaşıyorsanız inş siz yenersiniz ne diyeyim. Ama burda olay başka sen ben o şu değil sana soruyorum mesela 57. dünyayı pas geç sizin klandaki premium ile oynayanları da sayma . Sence herhangi bir kişinin 1 gün içerisinde sınırsız şekilde premium harcaması normal bir şey mi ? Oyun bunu izin veriyor evet ama kendi mantığın açısından düşünürsen bir anormallik olup olmadığını soruyorum. 44. dünyada premium tartışması açıldığında yine bu şekilde düşüncelerimi belirtmiştim yani yazdıklarımı isa ile değil bu konuyla özdezleştir. Sana normal geliyorsa saygı duymaktan başka yapacak bir şey fakat bana anormal geliyor. Bunu kendim de yapsam anormal geliyor.Çünkü sistemin buna bir şey yapması gerekiyor diye düşünüyorum. Sence hayır böyle gayet iyi diyebilirsin.
Ben premiumla oynanmasını savunmuyorum kısıtlama getirilsin oyuncuların zevk alacağı şekilde daha güzel daha adaletli bir oyun olsun tabi ki isterim ama başlığın bu konuyla alakası yok .... Başlıkta açılış mesajını okuyan hiçkimsenin bu mesajı genel yorumlayacağını düşünmüyorum Mustafa abi sayesinde isyan önde gibi bir hava Yaratmaya çalışmış İsa oyuncularımda buna tepki göstermiş haklı olarak 85 köy alınıyor koca sınır heryerinde savaş var heryerinde istatistik olarak öndeyiz kardeşim bunların hepsini mi Mustafa abi yapıyor yani anlamadım :))

Ben premiumla oynanmasını savunmuyorum kısıtlama getirilsin oyuncuların zevk alacağı şekilde daha güzel daha adaletli bir oyun olsun tabi ki isterim ama başlığın bu konuyla alakası yok .... Başlıkta açılış mesajını okuyan hiçkimsenin bu mesajı genel yorumlayacağını düşünmüyorum Mustafa abi sayesinde isyan önde gibi bir hava Yaratmaya çalışmış İsa oyuncularımda buna tepki göstermiş haklı olarak 85 köy alınıyor koca sınır heryerinde savaş var heryerinde istatistik olarak öndeyiz kardeşim bunların hepsini mi Mustafa abi yapıyor yani anlamadım :))
Derleer derleerr