Bu daha ne kadar devam edecek ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

aslankilic

Yasaklı
Çok gereksiz konu hala devam ediyor kardeşim parası var yatırıyor oynuyor sizi bu kadar rahatsız eden yanı nedir

DeletedUser70347

Ziyaretçi
Bahsi geçen kişi disindabazilarinin gelip ona arka cikmasi kendisi gelip bir sey demiyorken gereksiz oluyor. Yapmayin

LAragon99

Baltacı
Oyunu eğlenmek için oynadığımızı varsayıyorum. Cem Yılmaz'ın da dediği gibi ''eğlenmek, gülmek lükstür.'' Bir öğrenci olarak parası olmayan yada para harcamak istemeyen gülmesin demiyorum da diyemem de ama konu ne yazık ki bundan ibaret.

Konu kesinlikle değerlendirmeye alınmalı çünkü ben konuda yazıldığı gibi bu premium limitinin çok fazla kar düşüreceğini sanmıyorum. Aksine premium harcaması artabilir. Mesela ben faruk2829 ile premium yarıştıramayacağımı biliyorum ve premium almıyorum. Gidip amele gibi 3 dünya premium kasıp sonra oyun oynuyorum. Onu da harcarken işimi şansa bırakamıyorum etkinliklerde vs. Yani %100 verimli kullanmıyorum. Ama ortada bir limit olsa benim gibi düşünen bir çok insanın o uçurumu kapatmak için bir umudu olacak. Tabii yine adam hem benden iyi oyuncu hem benden fazla premium harcar orası konu dışı. Uçurumun kapanması için umutlanan oyuncular ayda bir premium alabilir. Oyuncu sayısı da artarsa, premium çeken oyuncu sayısı arttığı gibi koyduğun limitten azalan kar ya dengelenir yada artar. Sonuçta bu ismini zikrettiğimiz oyuncular da her saniye premium çekmiyor. İhtiyaç duyduklarında çekiyorlar. Bir şekilde onları da daha fazla premium almaya itebiliriz.

Çoğu mmorpg oyununda p2w konuları açılır ama herkes şunu bilir eğer sen ayda 100-150 TL oyuna yatırıp 3.000 TL yatıran adamdan daha akıllıca oynarsan, daha fazla zaman ayırırsan o adama yetişirsin. Buradaki kriter o 150 TLyi yatırmak. Onu yatırmazsan ne yaparsan yap yetişemezsin. Bu oyunda limit yokken ben 150 yatırsam hem param gidecek hem köyüm :)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Bahsi geçen kişi disindabazilarinin gelip ona arka cikmasi kendisi gelip bir sey demiyorken gereksiz oluyor. Yapmayin
Ama mesela senin bahsi geçen kişiye sürekli laf atma ihtiyacın baya gerekli değil mi? :D pardon kral durup dururken gelip arka çıktık :p

halusinasyona düşmüşüz yine :'(

DeletedUser70347

Ziyaretçi
Önceden de dedigim gibi ben kimseyi hedef almiyorum. Premiumu alanlar kadar almayanlarda zevk almalı en azından yakın olmalı. Kimse premiumla oynayan biriyle karşı karşıya geldiğinde yüksek ihtimal kaybedeceği için zevkten bahsedilemez.

Sana bir soru sen kimsin ve kimin ne yaptığını ne biliyorsun da burda bu yorumu yapıyorsun ?
Birilerinin ne yaptigini bilmeme gerek yok. Oyunun sistemine bakmak yetiyor. Pre ile 3 senede kasilan bayragi kasabiliyor, tuccar siniri olmadigindan gelisimini hizlandirabiliyor, etkinliklerde ekstra ozelliklerden cok daha fazla yararlanabiliyorsun ve bunun siniri yok. Anormal değil mi?

Ama mesela senin bahsi geçen kişiye sürekli laf atma ihtiyacın baya gerekli değil mi? :D pardon kral durup dururken gelip arka çıktık :p

halusinasyona düşmüşüz yine :'(
Kimseye laf atmaya çalismiyorum konu başlangicta bir kisi ustunden acilsa da ben hep premiumun sinirsiz kullaniminin guzel olmadigi uzerine konustum. Konuyu tek kisiye baglayip konuyu kapatin tartismayin diyerek belki de kendi paranizla aldiginiz zevki azalttirmak istemiyorsunuz ya da baslangictan beri arkadasliginizin oldugu surekli adi gecen kisiye deginilmesinden dolayi ve deaconfrost u belki cogu kisi eskiden taniyorda olabilir bilmiyorum, bu yuzden savunmak istiyor olabilirsin normaldir. Konuyu deaconfrost a faruk2829 a cekmeye calismiyorum tek derdim benim 100 tl bile yatiramayacagim oyuna herhangi birinin binlerce lira harcamasidir. Ben yatiramiyorum o da yatirmasin demiyorum. Sinirlandirma olsun diyorum. Ya da klasik acilsin bende burada konusmayayim.

Çorumun Gülü

Mızrakçı
Benim de anlamadığım bunca zamandır bizde premium basanlara karşı oynadık bizde de oynayanlar oldu ama çıkıp bişey demedik ki deaconfrost ile de bı önceki dunyamizda rakiptik gayette sohbet muhabbet içinde savaştık , yani premium işi çıktığından beri var bu işler ama bu dünyada bu kadar olay oldu, bence bu kadar Multi kullanan pushing yapan varken (kural dışı olduğu için diyorum) para verip oynayanları konuşmak biraz saçma geliyor

DeletedUser66224

Ziyaretçi
e olsun sınırlanma, burda sınırlanma olmasın diyen kim var onu çözemedim ki kaç gündür :D