Bu daha ne kadar devam edecek ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Arkadaslar 55 kisi oturdunuz burda inno games i elestiriyosunuz. Bu klanlar artik bitmis karinin sonuna gelmis bir oyun. Piyasadan kalkmadan once son bir kazanc ile surerligini sagliyolar. Tribalwars 2 ciktiktan sonra bu oyunu sadece oynayan belli bir tayfa kaldi. O yuzden hicbir marketing strategy kullanmadan siz daha cok eglenin diye fiyatlari dusurmek gibi bir sacmalik yapmicaklar siz ne kadar buraya yazsaniz da. Bu adamlar egitimli ve tecrubeli bir yazilim firmasi. Sectikleri stratejileri siz biraz daha kolay oynayin diye forumdan okuyup degistirmicekler anlayin artik.

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Ha isteyen oturur presini kasar, 50 k presiyle oynar. Dunya basi 15 k pre kasiyorum. Girdigim zaman, ciddi oynayacagim zaman, elimde hazirda olsun diye.

DeletedUser70347

Ziyaretçi
Klanlar kadar oyuncusu olan ve benzeyen cok oyuncusu olan oyun oneriniz var mi?

DeletedUser69984

Ziyaretçi
premium kasmak bir sanattır , becerebilen arkadaşlar küçümsenmeyip basına takdim edilmelidir :)

BirDost*

Ağır Atlı
Ciddi diyorum bu konuda tam anlamıyla faciayım. Uygulayacağımdan değil bilgim olsun diye öğrenmek istiyorum :D

QuickSilver*

Baltacı
w56 da çok rahat kasılırdı pre kasmayı çok bilmememe rağmen 13k kastım işin uzmanları 50 k yapmıştır rahat :)

56'da faruğun yakınına düşmek vardı ama işte o da her dünyaya girmiyor, 57'de nasıl 15k kazanılır onu anlamadım ben, oyun başı kuzeydoğu da değilsen tek hesap sanmıyorum arabanın mazotuna yetsin :))