Bir dünya uğruna Ya Rab, ne katakulliler dönüyor

Elemanın biri yeni gelmiş dünyaya, daha "Selamun Aleyküm" demeden Jopcu Zehirx hesabının çalınmasını bize bağlamış.

Daha geçen hafta 2364623895235 tane oyuncunuz şifre paylaşımından ceza yedi. Bu şifrelerinizin birbirinizde olduğunu gösteriyor ve de bahsedilen hesaba 2 kişinin ortak baktığını cümle alem biliyor.

Soru şu; neye dayanarak biz suçlanıyoruz?

Luciferr

Dük
Para karşılığı aldığımız söyleniyormuş, klanda öyle godomanlarımız var ise bana dönüş yapsınlar. Ben para karşılığında düşman klanındaki elemanları kafalarım

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Eyyy gala ekibi !!
Hangi sözlükte yazıyorsunuz la siz söyleyin bakayım :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Konu Başlığı ve Devamındaki Yazılardan Öyle Bir İzlenimde Bulundum.

Başlıkta silinen postlar var yarım okuyup yorumlaman normal ben sana kısaca özet geçeyim sizi silmeden önce dünyada ortak olduğunuz arkadaşlar yine bazı oyunlar çevirmeye kalktı shop vs kullanarak onları belirttik yoksa şuanda dünyayı kapatıyoruz neşemiz yerinde burayı güzel tecrübe etmişsinizdir umarım sizede nasip olur :)

DeletedUser362

Ziyaretçi
Başlıkta silinen postlar var yarım okuyup yorumlaman normal ben sana kısaca özet geçeyim sizi silmeden önce dünyada ortak olduğunuz arkadaşlar yine bazı oyunlar çevirmeye kalktı shop vs kullanarak onları belirttik yoksa şuanda dünyayı kapatıyoruz neşemiz yerinde burayı güzel tecrübe etmişsinizdir umarım sizede nasip olur :)

Valla dostum beni kimse silmedi 42 de ve ben kendim silmek durumunda kaldım şehir dışı işlerimin yoğunluğundan köyleri de klanımdaki dostlara bırakmıştım oyun başlarında yaklaşık 16 köyüm vardı o zaman.Hatırladığım kadarıyla sınırda sizin honey bodger denen arkadaşın köylerini aldığımız sırada o arkadaş sınırda köyleri düşerken kendi klanındaki pasiflerin iç kısımdaki köylerini topluyordu :) Diğer klanlar iş çevirirken acaba galaxy klanı sütten çıkmış ak kaşık gibi kalmışmıdır yoksa sizde bazı iş çevirmelere karışmışmısınızdır orasını da bilmiyorum.Worldü kapatıyorsanız tebrik etmek düşer bize :) Hayırlı Olsun.

DeletedUser362

Ziyaretçi
Ha bu arada aklıma ne geldi Galaxy klanına tam op yapıcağımız dönem klanımızın kafa adamlarından bir kaç arkadaş ne tesadüftür ki ceza aldı daha sonra yapılan itirazlar sonucu hesaplar geri açılmıştı.Tabiki Bu da tesadüf ne yapalım :)