Bir dünya uğruna Ya Rab, ne katakulliler dönüyor

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Merhaba,
Başlık mesajı forum kurallarına uymadığı için kaldırılmıştır.

S.D.44

Baltacı
AYARLAR-----HESAP---HESAP SİL KISMINA ŞİFRE YAZIP TAMAM DİYORSUN.

Yenemeyeceğini anladığın zaman bu şekil işlere kalkışacağına yukarıdaki adımları izlesen hiç değilse helal olsun alırdın. millet gerçek yüzünü görmezdi:). bu saatten sonra klanların orduyla değil katakulleyle oynanması gerekiyor bence:).

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Wpde yazanın isimini belirtmeyin lütfen.
Haklı bile olsanız bu bize teşhir hakkını vermez.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Kabus klanındaki arkadaşların bende dahil hesap silmesinin sebebi trolun düzgün savaşmamasıdır zaten.Kabus klanına 3 -4 tane oyuncu soktular şimdi burda isim vermeyim rezil olmasınlar sonra. O kadar kalabalık klanla savaşırken bu adamlar destek istedi hem bunları destekledik hemde sizle savaştık.Sonrada size geçtiler zaten.Ama baktık ki dürüstlükten eser yok sildik çekildik.Bunları konuşmaz tabi troldeki bazı arkadaşlar nede olsa mevzu geçti diye bakıyorlar.Adınızı lekediniz hiç yoktan ve hala devam ediyorsunuz sanırım.Bu dünyayı zafer olarak göreceğim her zaman.Çünkü 3 klan olan kabus klanı haritanın yarısına sahip olan size kök söktürdük.şahsım adına savunmada ilk 10 girdim size 1 köy dahi vermeden.Buda bana yeter.İşte bu yüzden gönlümüz galaksiden yana.İşte bu yüzden bu dünya onların hakkı kalın selametle.Hepinize iyi oyunlar.

DeletedUser64746

Ziyaretçi
Çok çirkefsin trol,siz böyle yaptıkça hırs veriyorsunuz başka bişey değil,yapmadığınız dalavere kalmamışken birde saygı bekliyorsunuz.Bikaç arkadaş dışında saygıyı bırakın iğrençsiniz

Ha bide arkadaş yıkamayacağınızı anlamışken felan yazmış ciddimisin sen ? Açıp bakın bi twstatsımızı siz içinizde kendinizi toplarken biz sizi topluyoruz.K54'den 500-600 köy alındı son 20 günde düşen köylere 100 karşı saldırı yapılmadı,,çöpsünüz.

DeletedUser61632

Ziyaretçi
ben merak ediyorum numaram osmanbeyde ya da rahmi abi de var atabilir misin?

Osmanbeyi küçük harfle yazdığın için atmicam :p

Bu arada önceden bana deseydiniz bu işi daha profesyonel yapardık, konuşmalar fazla resmi ve biraz whatsapp mesajlaşması ile desteklenmeliydi ve klan içinde bi iki muhabbeti açık etmek lazım yoksa inandırıcı olmaz. Bana bile hiç inandırıcı gelmeyen şeye recep abiler nasıl inansın :D

DeletedUser65346

Ziyaretçi
Osmanbeyi küçük harfle yazdığın için atmicam :p

Bu arada önceden bana deseydiniz bu işi daha profesyonel yapardık, konuşmalar fazla resmi ve biraz whatsapp mesajlaşması ile desteklenmeliydi ve klan içinde bi iki muhabbeti açık etmek lazım yoksa inandırıcı olmaz. Bana bile hiç inandırıcı gelmeyen şeye recep abiler nasıl inansın :D
Recep Abi attı zaten baktım yorum yapmayacağım. Osmanbey büyük yazdım bu sefer:D:D

sinem1906

Mızrakçı
İlginç ilginç olaylar :D neyse eğlence oluyor işte böyle arkadan iş çevirmeli olmayınca bu oyunun tadı da kalmaz ki, arada bi lazım :p

Neler oluyor laa ulan birkaç gün tatil yapayım dedim köylerim gitmiş :D

İşin şakası bir yana basta da söylediğim gibi troll klanları bu dünyayı uzun zaman önce kaybetti . Çok aşırı pasif ve amatör oyuncu vardi , yöneticiler kimi bulmuş ise almış klana . Mis arası bilmez , hangi köye kac Ordu geleceğini hesaplamadan destek ister vs bir çok örneği ile karşılaştım . Oynadığım süre zarfında her opta bir hesabın bakıcılıgını aldım

Faruk2829
Bykuzucu
King joffrey
Vs bir kaç hesap daha olsun

Adam bir köye 80 er k dizerken yanında ki köye 10 ar k dizmiş köyleri savunmaya çalışmış bahsettigim bu amatörlükler sayesinde rakibe 1 iken 3 köy veriliyordu .

İyi oyuncuları es geçmeyelim hakkını veren oyuncular vardı ama 10-15 kişi ile bu savaşı kazanamazsın . Uzun zamandan sonra ilk defa bir hesap ile oynadım özlemişim oynamayı saglicakla başka dünyalar da görüşmek üzere :)