Bir dünya uğruna Ya Rab, ne katakulliler dönüyor

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Uzun zamandan sonra ilk defa bir hesap ile oynadım özlemişim oynamayı saglicakla başka dünyalar da görüşmek üzere :)

Sen kendi ekibin dışında oynama bence bilmediğin adamlarla oyun mu oynanır :D
bayramın eksikliğini hisettmişssindir birde :p:p

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Neler oluyor laa ulan birkaç gün tatil yapayım dedim köylerim gitmiş :D

İşin şakası bir yana basta da söylediğim gibi troll klanları bu dünyayı uzun zaman önce kaybetti . Çok aşırı pasif ve amatör oyuncu vardi , yöneticiler kimi bulmuş ise almış klana . Mis arası bilmez , hangi köye kac Ordu geleceğini hesaplamadan destek ister vs bir çok örneği ile karşılaştım . Oynadığım süre zarfında her opta bir hesabın bakıcılıgını aldım

Zaten kimi buldularsa klana aldıkları için son 2'ye kaldılar. Yoksa o kadar ömrü de yoktu TROLL'ün. Hayırlısı olsun Kendal, üzülmedim silmene ne yazık ki :p

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Daha önce genel forum kullanmadım az inceledim bugun yapılan konuşmalara rastladım yazma gereği duydum.İlk insanlarla nasıl hitap edileceğini öğrenmesi gereken arkadaşlar var aranızda.Dünyada 3 klan var TROLL barbar ve galaxy karşımızda az dik durun baktınız olmuyor birleştiniz baktınız olmuyor içimize casus saldınız bu çanakkale savaşı değil...bir oyun olduğunu unuttunuz sanırsam.Daha bir çok şey ama zamanı var bazı şeyleri söylemek için.İyi oyuncuları bunlardan ayırıyorum lafım diğerlerine her altı ediyorsunuz bari saygıyı elden kaybetmeyin.

Allaha şükür karakterim bozuk, tipim değil ;))

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Bu nasıl bi yokluktur,bi köyümdeki savunma kesildi diye tam 10 mis atmışlar :D etrafında yakın bir tane bile köyüm yokken bu kadar panikleyip 10 mis atmanız ne biliyim egomu okşuyor :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Yaptığımız operasyonda 181 köy aldık, gün sonu kesin sayıyı yazarım :)

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Galaxy neden mi yenilemez?

oOoy1Q.jpg