Bir dünya uğruna Ya Rab, ne katakulliler dönüyor

DiOny SoS

Hafif Atlı
Hayır herşeyi geçtim sabah 11 de iyi geceler dediğinizi neden gönderiyorsun :)

Bunların akıl ustaları zamanında 34 de bunları yapmaya kalktı yine rezil olmuştu doymuyorlar resmen :) neye doymuyoruz diyorlar dicem de ceza sebebi ışte :D

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Hayır herşeyi geçtim sabah 11 de iyi geceler dediğinizi neden gönderiyorsun :)

Bunların akıl ustaları zamanında 34 de bunları yapmaya kalktı yine rezil olmuştu doymuyorlar resmen :) neye doymuyoruz diyorlar dicem de ceza sebebi ışte :D

Vezirparmağı...

Dur biraz daha gülcem hahshwhdhhwhshzhshahahahzhhshahahahaha

DeletedUser65093

Ziyaretçi
Şimdi troll tarafından bakacak olursak olaya herşey mübah yolu mantıklı ama bu kadar basit anlaşılır yapılması ne kadar akıl kârı orasını bilemedim. Yaklaşık 1 aydır troll deki bazı arkadaşlarla görüşme halindeyken ve konuşmalarımızı her seferinde galaksi-barbar birlikteliğinin altınızı çizerek yapmış olmamıza rağmen bunu kavrayamayan arkadaşların ne kadar mantıksız davrandığına anlam veremiyoruz.

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Troll :D bir aya bitiriceginiz klan için bu kadar uğraşmaya değer mi azcık savaşın hep oyunlar senaryolar zuahahahhahahaha :D

DeletedUser64375

Ziyaretçi
İsmim Şaban. 42. Dünyadaki kullanıcı adım Sultan Abdülhamid. Veziroğlu Yusuf benim kaç senelik arkadaşım bunu yapan arkadaş bu kadar samimi iki arkadaşın gerçekten böyle bir konuşma yapacağını nasıl düşünür ki o kadar düşünülmüş uğraşılmış birşey bari zeki birisi hazırlasaydı da eğlenseydik yazıklar olsun troll klanlarının gerçek yüzünü herkes görmüş oldu sayenizde teşekkürler

DeletedUser66866

Ziyaretçi
Yoruma gerek bile yok bence, içimizdeki hesapları "bir şekilde" alıp sınırda savunma yapamıyorken ve armut gibi köy toplatırken gelip içimizdeki köylere 80 80 sav atıyorlar ve böyle dünya kapatabileceklerini düşünüyorlar, farmville oynamaya benzemiyor işte, yapacak bir şey yok. Kabak tadı veriyor w42, teşekkürler troll.

Bantank

Baltacı
Daha önce genel forum kullanmadım az inceledim bugun yapılan konuşmalara rastladım yazma gereği duydum.İlk insanlarla nasıl hitap edileceğini öğrenmesi gereken arkadaşlar var aranızda.Dünyada 3 klan var TROLL barbar ve galaxy karşımızda az dik durun baktınız olmuyor birleştiniz baktınız olmuyor içimize casus saldınız bu çanakkale savaşı değil...bir oyun olduğunu unuttunuz sanırsam.Daha bir çok şey ama zamanı var bazı şeyleri söylemek için.İyi oyuncuları bunlardan ayırıyorum lafım diğerlerine her altı ediyorsunuz bari saygıyı elden kaybetmeyin.

DeletedUser66866

Ziyaretçi
Daha önce genel forum kullanmadım az inceledim bugun yapılan konuşmalara rastladım yazma gereği duydum.İlk insanlarla nasıl hitap edileceğini öğrenmesi gereken arkadaşlar var aranızda.Dünyada 3 klan var TROLL barbar ve galaxy karşımızda az dik durun baktınız olmuyor birleştiniz baktınız olmuyor içimize casus saldınız bu çanakkale savaşı değil...bir oyun olduğunu unuttunuz sanırsam.Daha bir çok şey ama zamanı var bazı şeyleri söylemek için.İyi oyuncuları bunlardan ayırıyorum lafım diğerlerine her altı ediyorsunuz bari saygıyı elden kaybetmeyin.

Bilmem farkında mısın ama dünya başından beri müttefik o söylediğin 2 klan. trollün de "müttefikleri" vardı, ama artık yok :) galiba hesaba sonradan geldin, anlatacak bir çok kişiyi bulabilirsin. baktık olmuyor değil yani durum.

Bantank

Baltacı
Ben neyin olduğunu görüyorum sen merak etme benim lafım hitap şeklini üslubunu kaybedenlere üstüne alınan ilk sen oldun.Oyun başından beri burdayım ben merak etmeyin müttefik diyorsunuz barbar klanı içimizde yaşanan kargaşadan dolayı yanınıza geldi çıkarları doğrultusunda bunuda biliyorsunuzdur umarım

DeletedUser54313

Ziyaretçi
haklısın aslın da sende bir taraftan cevap bile vermemek lazım sana beynini yıkamışlar gibi konuşuyosun

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Arkadaşlar yazdığınız kelimelere ve uslubunuza dikkat edin.Devamı durumunda işlem yapacağım.

myw**

Dük
selamlar olayı tartışma cıkararak başka yere götürmeyin de konunun anlamı kaymasın , böyle bir olay varsa bu kişiler hesap silsin belki bir süre sonra yapılan bu saftriklik unutulur bunu yapan 14 15 yaşlarında birisiyse normal karşılanabilir tabi

DeletedUser58115

Ziyaretçi

Dünyayı müttefiksiz oynamış ve 3 klana karşı tek başına mücadele vermiş gibi konuşuyorsun ama ne çabuk unuttun müttefiğin TOKİ'yi KUDRET'i, komple klanına kattığın koskoca EXIT klanını, bünyene aldığın ETNA'yı ve daha bir sürü irili ufaklı klanı.

İçimize casus saldınız derken, ne çabuk unuttun TIGEREMRE06'yı, atmaca0'ı, Shepert'ı, testere43'ü...

Hepsini geçtim bak yukarıda adın geçiyor. Bir de bu konu ile ilgili yorum yap bakalım. Senin haberin var mıydı bu sahtekarliktan? Varsa zaten gelip buraya yazman büyük rezillik Bantank İbrahim. He yoksa da daha büyük rezillik, kendi klanında dalga konusu olmuşsun.

İğneyi bi kendine batır da, çuvaldıza sonra bakarız.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Öncelikle saygı hak edilen birşeydir. Sen rakibine saygısızlık yapıyorsan burada kalkıp kimseden saygı bekleyemezsin senin haddien düşmez.

Dik durun karşımızda falan birleştik diyorsun ama sonradan gelmedim dünya başından beri buradayım diyorsun birde cidden çok şaşırtıcı bir durum. Kudret, sw, exit, toki gibi klanları müttefikken yıkıldıktan sonra içine alıp birşeyler yapmaya kalkan bugüne kadar 2-3 defa dağılıp tekrardan birleşen ve bu birleşmelerde bir birinizin ailesine kadar varıcak şekilde küfür eden sizler birleştikten sonra aynı devam edip biz aileyiz falan diyorsunuz ondan sonra burada ayıptan, saygıdan bahsediyorsunuz :) Sahi bu dağıttığımız ve sizin içinize aldığınız admalara bakarsak sizin mantığıza göre dik durmak böyle bir kavramsa siz sürüngen mi oluyorsunuz ?

Az daha eğilip bükülün karşımızda cidden o kadar zevk veriyor ki bunları izlemek umarım oyuculuğunuzu ve karakterinizi geliştirirsiniz sizede bugün bu hissi tatmak nasip olur :)

Bunun dışında kandil günü bu karakterdeki kişilere kötü laf edipte zorla kendimi günaha sokturmuycam :) Bizden arkadaşlarda kaale almasınlar gülün eğlenin bol bol eğilip bükülmelerini izleyerek bu akıl yaşındaki arkadaşlar her zaman denk gelmiyor kıymetini bilin :)