AzTeK&MaYa vs SANCAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Böyle söyleyip kalbimi kırıyorsunuz. Son günlerde Sülo ile iletişimi kestim ondan güzel düşünüp sağlıklı cümleler kurabiliyorum hehe
Aslında iyi adamsın da bazen durduk yere sinirlenip atar gider yapıyorsun :) Like ların da ki artışta seni iyi motive etti :)

pNc*

Casus
Öyle demeyeydin iyiydi. Sülo da klavye de virgül tuşunu keşfettiğinden beri iyiye gidiyor :D
hahahahaha kahkaha attım :D:D

Sen bir de özel mesajlaşmaları gör
kardeşim ben öyle seviyorum insanları :(
Aslında iyi adamsın da bazen durduk yere sinirlenip atar gider yapıyorsun :) Like ların da ki artışta seni iyi motive etti :)
ben kime ne atar yapmışım :/ benimle sorunu olan kim var şu oyunda @Opacity hariç :d

Deleted User - 5547812

Ziyaretçi
tum ALARM toplanmıs da sancagı tebrık edıyor :) ne kadar zorunuza gıtmıs arkadas bızım saldırmazlık anlasmamıs :) tabı bız orayı vurcaktık tek tuk ılerleyecektık yerımızde sayacaktınız sız de vurup gelısıcektınız bız ama hıc gelısemeyecektık degıl mı :) bosuna oyunda mut eklısınız ınsallah azap ıyı vurur sızı de gorurum o zaman sızı :) basarılar AZAP Basarılar rakro31

valla abicim gelip yazıyorsun birşeyler ama sonra kim bilir kaç kere telefonda başarılar dilemişsinizdir. bırakın bu hiç birşeyden haberimiz yok olaylarını herkes her şeyin farkında aztek güven vermiyordu demek ki bir yaptığınız hamlelere bakın bakalım kimin zararına hamleler bunlar. haritada konumunuz sancak womun önünü kesiyor savaşmayıp sizin kendi çıkarlarınızla yaptığınız diplomasiyi mi bekleyecek adamlar.
dostluk başka savaş başka masa altından iş yapan klanı kimse istemez.

Deleted User - 5547812

Ziyaretçi
sen geliyorsun şeref diyorsun öte ki gidiyor başka diplomasi yapıyor ozaman laf yemicem diyorsanız tek elden diplomasi çıkarın laf yemeyin.

Deleted User - 5547812

Ziyaretçi
biz ALARM oyuncuyusuz diplomasimizi yapan kişi belli belli başlı diplomatik bigiler veriliyor bu bu konuşuldu diye bizde sonuna kadar güveniyoruz neyse o dur diyoruz.
burası türkiye burada sözlerin değeri vardır bu çizgide duramıyorsanız klan yönetmeyin.

Deleted User - 5547812

Ziyaretçi
alarm-nop savaşsa da üstte bizde hemen ekmeğizi alsak diye diplomasi anlayışın var .
arkada da bıraktığın sözde yoldaşın klan kiminle savaşıcak büyücek umrunda değil önünü tamamen kesmişsin, kendi haritanı oynuyorsun eee o zaman onlarda kendi haritasını oynayınca laflar havada uçuşuyor komik duruma düşmeyin burada hiç konuşmayın.

pNc*

Casus
alarm-nop savaşsa da üstte bizde hemen ekmeğizi alsak diye diplomasi anlayışın var .
arkada da bıraktığın sözde yoldaşın klan kiminle savaşıcak büyücek umrunda değil önünü tamamen kesmişsin, kendi haritanı oynuyorsun eee o zaman onlarda kendi haritasını oynayınca laflar havada uçuşuyor komik duruma düşmeyin burada hiç konuşmayın.
j2V7ML.gif

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
biz ALARM oyuncuyusuz diplomasimizi yapan kişi belli belli başlı diplomatik bigiler veriliyor bu bu konuşuldu diye bizde sonuna kadar güveniyoruz neyse o dur diyoruz.
burası türkiye burada sözlerin değeri vardır bu çizgide duramıyorsanız klan yönetmeyin.
Türkiye nin T sini büyük yazar mısın Sülocum, Her ne kadar küçük insanlarla dolu olsakta büyük bir milletiz, respect please

*perfect*

Yasaklı
Anıl abiyi belki bizden iyi tanıyorsunuz. İlerleyemeseniz bile ne fark edecekti dönüp size mi vuracaktık ? bizden böyle bir şey bekleyen var mı gerçekten ? Değişik diplomasiler yapıp, değişik hareketler sergileyip gelip bize neyi ima etmeye çalışıyorsun sen ? Başımızda kimlerin olduğu belli onlara bakarak aynı çatı altında oynayan oyuncularında aynı düşüncede olduğunu varsayabilirsin. Kendin ikili oynamaya çalıştın elinde patladı ve yine kendi çirkin düşüncelerini bize mi itelemeye çalışıyorsun ?
sana şakşakcılarınla mutluluklar. benım de bır adım avr ben kımseyı yolda bırakmadım sızler tahmınlerınızle heyecan yapıp ortamı bu kadar gerdınız. okuyordur anıl abı buraları. sızın manda ve hımayenızde olan bır klan degıl aztek. anlasmayı yaptık daha azap ıle anlasmadan sızden haber geldı anlasmıssınız su bu.. daha net olmadıgını belırtmeme ragmen dırek sancaga gıdıp vurun aztegı dedıgınızı ınkar etmeyen yonetıcınız var. ben sıtem ederım daha ne yazdıgından bı habersın degısık dıploması nedır? muttefık mı eklemısım saldırmazlık mı yapmısım? oyunu bılıyorsun degıl mı muttefık nedır saldırmazlık nedır blıyorsun degıl mı? ıma etmem dırek soylerım. sızler bızle sırf SA ekledık dıye savasmak ısteyen sonra sancak klanlarını zorlayan sancagın da "bızı kımse zorlamadıé dıye yalanla attıgı bır dunyadayız suan. herkes yalancı.sutten cıkmıs ak kasık degılız evet fakat baslatan bız degılız. ıkılı oynayan suan sızsınız cunku muttefık ıkı klandan bırını dıgerının uzerıne salıp dıger yandan da bızle anlasmanız yokmus gıbı kalkıp burda bıze karsı yrumlar yapıyorsunuz. sımdı hangısı ıkıyuzluluk hangısı rıyakarlık hangısı edepsızlık hadı ıkı elını basının altına koy ve dusun.Evet anıl abıye saygım var ancak ınsan kaybedecegıme oyun kaybederım dıyen kısı suan ınsan kaybetmıstır. onemlıdır degıldır o ayrı. benım ıcın ınsanların hepsı onemlıdır.adabına uygun haraket etmeyenler dısında.

bu tarz tartısmaların ıcıne gırmeyı aslında hıc sevmem aslında sadece bu dunyada ben bu kadar yorum yaptım cunku konuların kastı olarak saptırıldgına sahıt oluyorum olmayan seylerın oldu gosterılmesıne, kucuk olayların buyutulmesıne, muhatapların dedıkodular ıle ıs yapmasına, kucuklerın saygısızlıgına, buyuklerın de bu saygısızlıgı yaanlara alkıs tutmasına sahıt oluyorum. muttefıkını bır gecede vuranlara, asla savasmayız dıyıp 2 gun sonra savas nıdaları atanlara, bır uyesının dıscordda su gun savasacagız dedıgını baskanına sorduguuzda olurmu oyle sey canım arada su su su kısıler varken asla savas olmaz dıyen 60 yasında adamların guya sıyaset yaptıklarının sandıklarına sahıt oluyoruz.sahıt olunca da tepkımızı bu platfromda gosterıyoruz bızım aztek olarak bır yanlısımız varo da vuslat savasını bıtırmemelıydık eıbo ıle vurmaya devam etmelıydık sancak klanlarının shelby savasına katılmamalıydık nopun da antıyı vurup kuzeye gırmesıne karsı durmamalı ıdık. olsun 56 ıyı bır tecrube oldu ben bu pencereden bakıyorum. bızler uzun soluklu oyuncularız 5 koy de kalsa devam ederız. ınsallah burda da boyle olacak.

hayırlı geceler..

*perfect*

Yasaklı
ben senı akıllı bırı bılırdım. sancak bolgesını ben mı tıkadım _ yanı aztek mı tıkadı? senın bu msjını begenen marlboro da da akıl yokmus :) sancagın boglesı orası?ver muttefıgındı sınırından 100 koy vermek zoruna mı gıttı? ben 50 koy verecektım bır 50 koy de takasla verecektım kendılerı ıstemedıler yalandan bıze nop sınırı verın dedıler nopla sınırımız mı var dedık eıbo verın dedıler kardesım eıbo ıl ede yok sınırımız dedık vuslat var dedık ama onlarda ona yok dedı. sebeı acık zaten :) alarmın vuslat ıle bagı.. azap nıye noptan koy alıp sınıra gelebılıyor=? cunku muttefıklık onlarda daha ıyı oturmus. sız masal anlatıyorsunuz arkadasımcevap vermeyeyım dıyorum ama vermem ıcın burda yanlıs bılgıler paylasıyorsunuz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.