AzTeK&MaYa vs SANCAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65547

Ziyaretçi
Sokaktan adam cevirip oyunu ustun koru anlatsam haritayi gosterip sunlar sunlar dost desem o adam bile derki sancak aztege vurur. Buna bu kadar sasirmaniz ilginc

56 icin nopdan daha kotu diplomasi yapan bir klan olmaz diye dusunuyordum ama aztek sinir tanimiyor sanirim :D

Peki yok mu Aztek’in Maya’ya savaş açması :D o zaman gider yöneticilerini bulur elini sıkar tebrik ederim siz nirvanasınız diye

*perfect*

Yasaklı
Son 1 aydır sürekli aztek konusu açılıyor her konuda da haklısınız maşallah bari bunda kendinizi savunmaya çalışmayın çünkü komik oluyor
cunku haklıyız hangınız duydugunuz konuları dırek gelıp muhattaplarına sordu?ya da hangınız gelıp sıze veya baska klanlara laf tasıyanlarla lafı edılenı yuzlestırdı? kardesım bız vuslatla savasıyoruz farkında degılsınız..vuslat klanının ne kadar duzenbaz yalancı ve alcak oldugunu gormeyenler kör degıl art nıyetlıdır. profıllerındekı yazıları mı soylıyım, nop kamı attı sız mısledınız yalanını mı soylıyım hangısını soylıyım? sızın alarm olarak kapak oyuncularııle veya vuslattan bazı ınsanlarla gonul bagınız var. cunku ılk savasımızda anlasmamız lıcın o kadar cok aracı olundu kı benım memet abının bır cok kısının telefonu delındı. en buyu ornek ısmaıl abıdır. fakat bız sızler ıcın savasırken sızden destek ıstedıgımızde yok, dıbınızden koy alıyorlar mısleyın dıyorum mıslemıyorsunuz sonra bıze karsı eıbo vuslat bırlesıyor bız sa yapıyoruz dıye oooo sız satıs yaptınız, sız paktı bozdunuz sız haınsınız.... ya ayıptır cıdden esek kadar adamlarız ben sa yaparım guveneceksınızzz. guvenmıyorsanız boyle her kulvarda ortamda karsı yazımı yazarım cunu haklıyım..

bu arada salak sacma yazanlara seslenıyorum, bız savastan kacmıyoruz savasıcaz tabı ama yalanlarla bızı ıtham edenlere en agır cumlelerı kurarım. adam gıbı savas acılsın yerım dar kusura bakma en zayıf halka senı goruyorum desın savas acsın.

POLİGON

Okçu
Siz poligona bakmayın şurada güzel bir aztec vs sancak kavgası çıksında izleyelim :D POLİGON boşa dostçuluk oynama krdşm vuslattan sonra savaş ilan ettiniz, adamlar tost oldu şu anda , tost aztec .

Benim orda dostlarım var kareşim ben onları bilirim onlar beni bilir. Ama ben seni bilemedim kimsin

müktedir r

Baltacı
Bu S.a.dan s.a. olduktan sonra haberimiz oldu değil mi bizim ben mi yanlışım yoksa bu raddede? Gelip Alarm klanlarını temsilen sizlerle muhatap olanlara deseniz ki bu bu sebeplerden dolayı sa yapıyorum ama yönümde ve gayemde herhangi bir değişiklik yok sonra gidip sa yapsanız bizlik hiçbir problem olmayacaktı hocam güveneceksiniz demekle o güven olmuyor maalesef. @pNc* ye savunma atarken bile atıyoz ama 0 surda kesmezler inşallah diye savunma atıyorum ben :D Alarm klanları olarak ne çektiysek dosttan çektiğimizi de kenara iliştirirsem beni, bizi de anlarsın diye umuyorum.

*perfect*

Yasaklı
tum ALARM toplanmıs da sancagı tebrık edıyor :) ne kadar zorunuza gıtmıs arkadas bızım saldırmazlık anlasmamıs :) tabı bız orayı vurcaktık tek tuk ılerleyecektık yerımızde sayacaktınız sız de vurup gelısıcektınız bız ama hıc gelısemeyecektık degıl mı :) bosuna oyunda mut eklısınız ınsallah azap ıyı vurur sızı de gorurum o zaman sızı :) basarılar AZAP Basarılar rakro31

DeletedUser57954

Ziyaretçi
başarılar sancak vurduğunuz gol olsun

haritasını oynamacakta napıcak sancak seref haysıyetler havada uçusuyor , napsın eibo gibi arkadan kamı mı atsın saçma sapan harıtasını oynamayıp.
azcık gercekcı olun :)
Yalnız ebio'da da ne kami varmış be. 120 saatten attıkları kamilerle azapa 10 köy aldırdılar :d

DeletedUser65547

Ziyaretçi
tum ALARM toplanmıs da sancagı tebrık edıyor :) ne kadar zorunuza gıtmıs arkadas bızım saldırmazlık anlasmamıs :) tabı bız orayı vurcaktık tek tuk ılerleyecektık yerımızde sayacaktınız sız de vurup gelısıcektınız bız ama hıc gelısemeyecektık degıl mı :) bosuna oyunda mut eklısınız ınsallah azap ıyı vurur sızı de gorurum o zaman sızı :) basarılar AZAP Basarılar rakro31

İşte aradığım kan işte aradığım hırs. Ben de artık azapı tutuyorum başarılar azap

pNc*

Casus
Anıl abiyi belki bizden iyi tanıyorsunuz. İlerleyemeseniz bile ne fark edecekti dönüp size mi vuracaktık ? bizden böyle bir şey bekleyen var mı gerçekten ? Değişik diplomasiler yapıp, değişik hareketler sergileyip gelip bize neyi ima etmeye çalışıyorsun sen ? Başımızda kimlerin olduğu belli onlara bakarak aynı çatı altında oynayan oyuncularında aynı düşüncede olduğunu varsayabilirsin. Kendin ikili oynamaya çalıştın elinde patladı ve yine kendi çirkin düşüncelerini bize mi itelemeye çalışıyorsun ?

DeletedUser65547

Ziyaretçi
Anıl abiyi belki bizden iyi tanıyorsunuz. İlerleyemeseniz bile ne fark edecekti dönüp size mi vuracaktık ? bizden böyle bir şey bekleyen var mı gerçekten ? Değişik diplomasiler yapıp, değişik hareketler yapıp gelip bize neyi ima etmeye çalışıyorsun sen ? Başımızda kimlerin olduğu belli onlara bakarak aynı çatı altında oynayan oyuncularında aynı düşüncede olduğunu varsayabilirsin. Kendin ikili oynamaya çalıştın elinde patladı ve yine kendi çirkin düşüncelerini bize mi itelemeye çalışıyorsun ?

Sen bu gece çok mantıklı ve doğru konuşuyorsun iyisin dimi ? Hayır bilmediğimiz bir hastalığın falan mı çıktı sen böyle yapmazdın

Durum
Konu yanıtlara kapalı.