AzTeK&MaYa vs SANCAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

*perfect*

Yasaklı
Size dünya başından beri güvendik.
Geç anlamadık ama konduramadık hep gerçeği.
Ailenin arkadan iş çevirdiği mesajlar önümüzde olmasına rağmen onları savundunuz.
Müttefiğiz dediniz ama Shelby kamilerini bize atarken onlara girmek yerine sa yaptınız. Baktınız önümüzü temizledik Shelbyi alıcaz hemen pastadan payı kapmak için Shelbye döndünüz bu sefer.
Dünyaya Nop için geldiğinizi sürekli dile getirmenize rağmen bir baktık ki Nopla çoktan anlaşma yapılmış hatta üzerine op bile çizilmiş ve nopun kamilerinin girdiği köylere 4er mis atar olmuşsunuz.
Hee en gülünç olanı da yüzümüze gülüp arkamızdan küfürler etmeniz.

Savaşta başarılar dileriz.

bir arkadaşta böyle diyor cevabınız var mı? Şerefi sizden öğrenecek değiliz
arkadasım bıraz utanın tartısmak ınan ıstemıyorum sızınle ama yalan konusuyorsunuz. yalana alet oluyorsunuz. yalancının gelmısıne gecmısıne tum aıle degerlerıne baslayalım mı smdı saymaya? nop kamı atmıs bız mıslemısız gelıp bana sordunuz mu? ursan sanırım sordu ben de gereken cevabı verdım. savas baslamıs dıbımdekı koylerı mıslemısım kac kere kesılmısım ama sonund almısım bolgeme baska klanı sokmamısım benım ıhtıyacım mı var nopun kamısıne? aglamasın kımse zırlamasın. bahanelerın ardına da saklanmasın. koca klansınız koklu klansınız! bahanelere ıhtıyacınız var mı? anıl abı de bana bu bahane ıle geldı. sızler dedıkodular ıle ıs yapar olmussunuz. bu oyunu buyukler oynuyor bak 18 yasından buyuk cogunlugumuz ma ayemın ederım ıkı kelımeyı bır araya getırıp telefonda konusmaktan acız ınsanlar dıploması yapıyor guya.. ne guzel anlasıyorduk altug ıle alı ıle ne degıstı? ergun abıye de yazıklar olsun salıh abıye de... ozde degıl sozde muttefıklıgınız ıle her dunyada karsınızdayız bunu da bılın. vuslat gıbı AGLAYACAKSNIZ GUN GELECEK. sızde saygı duydugum ınsanlara ıstınaden sızınle pek tartısmayacagım basarılar da dılemıyorum hak eden kazansın haklı olan kazansın dıyorum.

DeletedUser47623

Ziyaretçi
Size dünya başından beri güvendik.
Geç anlamadık ama konduramadık hep gerçeği.
Ailenin arkadan iş çevirdiği mesajlar önümüzde olmasına rağmen onları savundunuz.
Müttefiğiz dediniz ama Shelby kamilerini bize atarken onlara girmek yerine sa yaptınız. Baktınız önümüzü temizledik Shelbyi alıcaz hemen pastadan payı kapmak için Shelbye döndünüz bu sefer.
Dünyaya Nop için geldiğinizi sürekli dile getirmenize rağmen bir baktık ki Nopla çoktan anlaşma yapılmış hatta üzerine op bile çizilmiş ve nopun kamilerinin girdiği köylere 4er mis atar olmuşsunuz.
Hee en gülünç olanı da yüzümüze gülüp arkamızdan küfürler etmeniz.

Savaşta başarılar dileriz.

bir arkadaşta böyle diyor cevabınız var mı? Şerefi sizden öğrenecek değiliz
dede bizim klanda dede ile konus bakalım sana ne dicek biz nop nereye kami atmışta biz 4 mis atmışız bizim kamilerimize ne olmuş :) önünüzü temizleyip shelby mi toplayacaktınız git dream44 ali abi ile konus bakalım o zamanlar haritanız okadar rahatmıydı biz girmeseydik size op gelecekti hatta bunu ali abiye söylediğimde işimiz zor olur sizin biran önce girmeniz lazım acele eden diyende kendisiydi köy derdinde olsaydık sizi 35 e kadar sokmazdık vuslata op yapmak yerine döner siuya op yapar tek opta bölgeyi biz toplardık sizde okadar içeri giremezdiniz ve sırf siz op yaptıgınız adamları siu klandan atmayıp savunacak diye döndük siuya vurduk biz ama yanlış yapmışız işte size fazla güvenmişiz orda diplomasiyi ali abi bırakınca sizinle herşeyi bitirmemiz gerekiyormuş herkes aynı karakterde olmuyor tabi

uyznlar

Ağır Atlı
bir önceki konuda yazmıştım böyle bir savaş kaçınılmazdı :) sancağın zaten 35 e gelişinden belliydi...

bir zamanlar aztek sancağa dünyadan kopmamaları için sav atıyordu :)

MrTroya.

Casus
Sav isteyen, düşmana op isteyen sancağa bakale. Bugüne kadar azteği onlar tutmuş ayakta. Ne zaman yönetime başka dedeler geçti o iş bitti. 58 tam size göre. Yavaşş dünya. Bence geçin oraya.

Kime ne söylersek sağlığında, ONU DA İKTİDARDA İKEN SÖYLERİZ…

Silin artık bu sözü..

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Alpha varken Sancağa yönetimde biri sav atıyordu ... alpha bitti aztek oldu
Ama aztekte atikkan olmadan Sancağa yabancı kaldılar

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Amaç beli dünya başı herkesin bir amacı vardı yavaşça oluyor oda :)
Şuan %60

GaziOsmanpaşa.

Yasaklı
konuşacak çok şey varda herkesin karakterini burda görmüş olduk dünya başından beri sancağın yararına ve onları kurtarmaya yönelik diplomasilerde ve hareketlerde bulunduk k35 e girdiler ses etmedik dedikki nasıl olsa beraber oynuyoruz shellby diriliş op yaparken sancak klanına girip hesaplarında mis arası attım shelby dirilişe vurun yoksa hesap silicez diyenler şuan geldi bizimle savaşmaya başladı onuda geçtik artık konusuyoruz savaş olunmayacak deniliyor savları boşaltıyoruz sancak bölgesindeki 2 gün sonra yazılıyor ve savaş ilanı verilecek çarşamba gecesi 23.59 dan sonra deniliyor erken saldırı atılmayacak serefsözü veriliyor ama daha süre dolmasına 5 saat kala saldırılar başlıyor ve klanda bulunan üyelere mesaj atılıp klana davet ediliyor ne hikmetse anladık seref karakter kalmamışta bari klandaki üyelere yazıp yanınıza adam çekmeye çalışmayın bu kadar alçalmayın bu saatten sonrada sancak klanı hangi dünyaya girerse girsin sırf sancak klanına girip vurmak için bizde gireceğiz buda böyle biline
La titrek olayın içinde bizde olmasak az kalsın inanacaktim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.