AzTeK&MaYa vs SANCAK

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Sancak klanları en son W50 de müttefiklerini yarı yolda bırakıp hesap silip kaçmıştı, biraz zora düşerler ise burada farklı bir durum olmaz.. Alarm ve vuslat dikkat edin sonra sonunuz (özellikle alarm) W50 gibi olur, demedi demeyin zira sancak eski sancak değil

*perfect*

Yasaklı
evet ak kara bellı oluyor :) bızden bu kadar cekındıgınızı cekemedıgınızı keske oyun basına bellı etmseydınız. ama Ben dedım Mehmet abı dedım su su klanlar yamuk yapar sana dedım, bunlarla pakt yapma dedım "yok abıcım bısey olmaz" dedı. pekı abı dedım. sancak klanlarına alı bakınca dedım 37 de bızım arkadaslar yardımcı oldu kaattılar dunyayı heralde ahde vefa bılırler dedım ama ııh. aıle klanı gıttıgınde sacmalık dedım vs vs.. artık raporlar konussun

yalanlarla bu sayfa suslenecek yalanlarla bu sayfa da bıze dıs bılenecek ıftıralar atılacak. umrumda olmayacak. hadı sızlere bol tatavalar.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sancak klanları en son W50 de müttefiklerini yarı yolda bırakıp hesap silip kaçmıştı, biraz zora düşerler ise burada farklı bir durum olmaz.. Alarm ve vuslat dikkat edin sonra sonunuz (özellikle alarm) W50 gibi olur, demedi demeyin zira sancak eski sancak değil

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:;)

DeletedUser47623

Ziyaretçi
La titrek olayın içinde bizde olmasak az kalsın inanacaktim

inan diye bişey anlatmıyoruz zaten herkes sizin ne oldugunuzu görsün diye anlatıyorum kendi klanından ali abi ile git konus gel bizdede dede oynuyor ona sor sizde olan şuan azro kanadına ve ali abiye lafım yok zaten ben şuan verdiği şeref sözünü bile tutamayan kişilere bu laflarım ve utanmadan dedeye bile yazıp seninle beraber savaşmak istiyoruz sana ve ekibine kapınız açık diyip klana çekmeye çalışacak kadar düştünüz daha fazla sizle konusup seviyeyi düşürmicem gerekeni oyunda hallederiz bu saatten sonra :)

HopDedikDoktor

Mızrakçı
Ki hala sözünü tuttuğunu iddia eden arkadaşlar mekanın sahibi adlı oyuncunun twstats'tan istatistiklerine baksın bakalım köy alımlarını saat kaçta yapmış. Şerefmiş , sözmüş. Pehhhh.... Başka kapıya anlatın yalanlarınızı.

GaziOsmanpaşa.

Yasaklı
Beyler burayı ağlama duvarına çevirmeyin. Sayfa sayfa yazıp kimsenin gozunude yormayın. Muttefiktik ama hep bı güvensizlik vardı. Şimdi size sayfa sayfa yazmayın derken kendim yazmak istemiyorum. Olanlar ortada 2 tarafın tutumu bu savaşı getirdi. Dilinizi değil kilicinizi bileyin. Savaşlarda doğruları kazananlar belirler. Hakaret içerikli kelimeler ile kimseyi tahrik etmeyin.

İki tarafada başarılar .

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
Önceki durumları bilmem ama şu noktaya gelinmesinin yegane sebebi, sancağın siu opundan sonra saldırı çıkılacağını söylenmesine rağmen köyleri kaptıracağız diye op saatinde ve öncesinde saldırı çıkılıp köylere çökülmesinden başlayan süreçte, alınan köylere 80'er k savunma yığılarak orduların patlatılması (evet yeni alınan köyde80'er k mızrak ve kılıç dolu köy gördü bu gözler), tüm kesimin yapılmasına rağmen köyü beleşe alıp ardından köye gelen mislerin arkasına mis takılması gibi bir sürü harekette bulundu aztek klanları. Sancak oyuncusuna seni vurup toplarım gibi söylemlerde bulunan oyuncuları da unutmamak lazım.

Aztek tüm bu davranışlarından sonra sancağı o bölgeden çıkartacak 100-200 köylük köy takasına da girişir miydi bilinmez ama savaş bu son olaylardan sonra kaçınılmaz duruma gelmişti diye düşünüyorum.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Sancak klanının bir bahaneye ihtiyacı yok bir paktın varken paktından habersiz nop ile s.a yapıyorsun bu bile yeterli çokta kurcalamamak gerek :D
SANCAK son kurduğu paktta paktı bırakıp hesap silip W50 yi nop+soa dan oluşan trickers a hediye etmişti aman diyim pakt diyip bu dünyayı da yakmasın alarm. Herşey yolunda giderken sancak kurbanı olmasın Alarm...

pNc*

Casus
,
SANCAK son kurduğu paktta paktı bırakıp hesap silip W50 yi nop+soa dan oluşan trickers a hediye etmişti aman diyim pakt diyip bu dünyayı da yakmasın alarm. Herşey yolunda giderken sancak kurbanı olmasın Alarm...
Geçmişe takılıp kalacaksak biz de NOP ve SOA varken karşımızda şimdiye hesap silip gitmiştik o zaman... Ya da Sancak dünya başında 125412841285812 tane klanla savaşırken zora geldik arkadaşlar diyip hesap silip gitseydi. Burada da zor bir haritadan çıktılar demek ki w50'de bir sebepleri vardı ki silmişler. Kimlerle yola çıktığımızı gayet iyi görüyoruz bana kalırsa ne deseniz boş :)

DeletedUser65547

Ziyaretçi

Alarm klanları olarak kimseden medet ummuyoruz. Sancak klanları dünya başımdan beri dostumuz ve tabi ki onlara şans dileyeceğiz bu gayet normal. Oyun oynuyoruz yeri gelir kazanılır yeri gelir kaybedilir lakin siz öyle laflar söylüyorsunuz ki bizim çıkar yolumuz sancağın kazanmasıymış gibi. Etmeyin boyunuzdan büyük laflar etmeyin ki yeri geldiğinde altında kalmayasınız.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
İşte bende onu diyorum, burada da bir sebep bulup arazi olmasınlar, Alarm a yazık olsun istemem bu dünyayı sonuna kadar hak ettiler, sancak ın içi tıpkı nop gibi çok karışık. Nop henüz hayatta iken nasıl nop un yok olacağını yazdı isem bugün de benzer yapıların sancak ta olduğunu yazıyorum..sayelerinde dünya kapadıkları aile klanını, 37 de beraber kapadıkları Aztek i harcayan, alarm a neden yanlış yapmasın ki?

DeletedUser65547

Ziyaretçi
İşte bende onu diyorum, burada da bir sebep bulup arazi olmasınlar, Alarm a yazık olsun istemem bu dünyayı sonuna kadar hak ettiler, sancak ın içi tıpkı nop gibi çok karışık. Nop henüz hayatta iken nasıl nop un yok olacağını yazdı isem bugün de benzer yapıların sancak ta olduğunu yazıyorum..sayelerinde dünya kapadıkları aile klanını, 37 de beraber kapadıkları Aztek i harcayan, alarm a neden yanlış yapmasın ki?

Kim kime ne yanlış yaptı yapar veya yapacak bilemem lakin herkes kendine yakışanı yapsın yeter çünkü biz öyle yapıyoruz.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Sokaktan adam cevirip oyunu ustun koru anlatsam haritayi gosterip sunlar sunlar dost desem o adam bile derki sancak aztege vurur. Buna bu kadar sasirmaniz ilginc

56 icin nopdan daha kotu diplomasi yapan bir klan olmaz diye dusunuyordum ama aztek sinir tanimiyor sanirim :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.