AzTeK Klanı olarak diplomasimiz

• Konuyu başlatan DeletedUser35609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35609

Ziyaretçi
çoluk çoçuğu şu forumda kale almamayı öğrenemedi bu millet .

Diplomasi konusunda hala dediğim geçerli . Hiçbir klanla görüşme yapılmayacaktır.

Anlamadığım şey şu ;

AzTeK 'de her klan gibi demişsin ; AzTeK'le alıp veremediğin ne ?

Bir tüyo ;

CESET KLANLARINDA BELKİ 25 AzTeK ekibi oynuyor ? Haritayı bölmek için önceden ayarlandı ? sen ne biliyorsun ?

ARAMI AÇSANA BENİM BENİMLE :)

yazıları paylaş aramız bir açılsın :)

Goralinkafkaf kim oluyorsunda buraya bir yazı paylaşırım araları acılır yazıyorsun ?

Seni kale alan kim ?

CESET KLANLARI İLE AZTEK KLANLARI ARASINDA diplomasi degil kardeşim .

Çok farklı şeyler var .
bak şöyle yapacağım . Sen daha iyi anla diye bütün DÜNYANIN müttefik eklemek istediğini ( %90'nı ) bildiğimiz için orada diplomasi görüşmesi yok yazdık .

İŞİN ASLI TAnınan klan olmak zor . Niye mi bir sürü yerde dosttun var . Kimseyi kırmadan değer verdigin adamlara gitsin diye yazılmış bir yazı var ortada ..

Burada sıkıntı şu ki ;

Sen kimsin ? Ordunu eline verince AzteK klanı forumamı düştün yapacak birşey bulamayınca?

DeletedUser

Ziyaretçi
ya şimdi bir dakikada sen neyin artistliğini yapıyosun ?

Pusula bir dünyaya girdiğinde dediki eşkiya ile müttefikliğimiz var başka klanlarla müttefiklik yapılmayacak w18 di hatta. Yapmadılarda.

Madem ceset aztek için bir müttefikten farklıydı o zaman buraya ilk yazarken ceset tek ortağımız müttefikten ötedir ve başka klanlarla diplomasi yapılmayacaktır deseydin.

Nabza göre şerbet vermeye gerek var mı bu konuda?
İlk yazdığın yazıyı ilkokul çocuğuna okutsam ne anladım yavrucum desem oda benim şimdi diyecek olduklarımı diyecektir.

...>

Aztek klanı w21 de hiç bir klanla düşmanlık haricinde diplomasi yapmayacaktır bu konuda ısrarcı olmayın.

Var mı buna itirazı olan. İllaki savaşıyosunuz diye bir türükdüğünü yalama durumu var diye birilerini gömmeye çalışmayın.

Haksızlık yapıp yaptığı haksızlığı savunanın her zaman karşısındayım. Mustafayada ayrıca o konuda zaten denilmesi gereken denildi ;) oda o konuda haksızdı.

DeletedUser

Ziyaretçi
biz beraber kaldiğimiz ayni sofrada yemek yediğimi insanlarla kan baği olmasada kardeşten yakiniz şimdi olay aztek ise ben kendim aztek oyuncusuyum bu aileye 7 yil önce katildim kardeş kardeşe küser mi ayrilir mi dertler tasalar aztek olmuş aztek ne tür diplomasi vb savaşa girecekse ceset ve kesin sanirim diplomailerimizle birlikte katilacağimizi duyrulur devir oyun devri savaş devri ama savaştan çok konuşmalar oluyor bizi biz yapan kan baği olmasada kardeşliktir ... Bu metinler tamamen hissi duygular ile yazilmiştir bizim için oyun amacina ulaşip aşmiştir sadece zevk artik inş herkese nasip eder cenabi rabbil alemin

reis atakta
jamiryuu

DeletedUser

Ziyaretçi
Reis elini vicdanına koy kardeşliğinize birşey denildiği yok :D

varsa niye ilk başta gizlediniz de savaş başlayınca meydana serdiniz :D

DeletedUser35609

Ziyaretçi
BİRde mecbursun yazmışsın :)

şunuda ekliyim. ne mecburiyetim vardı acaba benim göremediğim ?

saçma saçma konuşup adamın canını sıktığınla kalıyorsun ..

Sen KLanı düşman eklemişsin bide dönüp AzTeK klanından birine mesaj atıyorsun :)

GoRaLiNkafkaf 07.12. tarihinde saat 21:31
abim önemli ya bize düşman olmaını sitemiyorum ben ya

Beni çoluk çocuk için arayıp uyandırıp sinir eden arkadaşa diyorum ..
Kİm ne yazıyorsa yazsın . Ne yapıyorsa yapsın ..Ne diyorsa desin.

beni arayıpta saçma saçma yorumlar için canımı sıkmayın.

goralinmisin nesin Bu oyun ANAFORUMDA DEGİL! HARİTADA oynanır.EKLEDİĞİN DÜŞMAN degil RAKİPTİR ?
VE RAKİP EKLEDİKDEN SONRA ;

ona abi buna abi cekipde uğraşıp durulmaz.

"BİR LAFA bir ADAMA bakacaksın ? "

BAKTIM çok boş beleş gereksiz yazılar.

Adama baktım yazılardan beter.

Nitekim yine cevap yazdım : Bir sürü adam okuyor burayı diye.

ama senin gibilerle bu şekilde konuşulması gerekiyor ki.

Biraz hattini aştığını bilmelisin. Gereksiz boş şeyler yüzünden cene calmamayı öğrenmelisin.

AzTeK HARİTADA .

TAM yanıbaşınızda... BURADA BOŞ LAF ÜRETMEYELİM. İcraat yapalım .

Forumda ışımız yok bizim.

BANADA MESAJ ATMAYIN ŞÖYLE OLMUŞ BÖYLE OLMUŞ!

ilgilenmiyorum kimse ile .

sıkıntısı olan haritada halleder.

iyi geceler.

DeletedUser

Ziyaretçi
uzatmanın anlamı yok mustafa yazma sende artık her klan diplomasi yapar önemli olan bu deil yenersin yenilirsin köy alırsın werrirsin önemli olan zevk almak sonuc olarak bir oyun...

DeletedUser35609

Ziyaretçi
Ctnbsr

artistim ben .

bak ne güzel demişsin :) diplomasi yapmıyacaktınız ne oldu.

Yahu diplomaside müttefik eklemek ne demek . Bunu bir öğren.

bir ikincisi Başka bir klanla karşılaştırma yapma biz hiçbir klanı kimse ile karşılaştırarak konuşmuyoruz.

HAritamizda herkez potansiyel düşmandır.

Diplomasimiz kapalıdır.

CESET KLANLARI İLE OLAN DURUMU SANA ACMAK ZORUNDA DEGİLİM !

Bak bunuda artistliğime ver..

Çok şeyi merak etmeyin.

her klanın ayrı bir stratejisi vardır.

Biz bu dünyada çok adam tanıyoruz ve herkezi red ediyoruz.

CESET KLANLARI İLE OLUP BİTENLER SENİ DEĞİL beni bağlar.

Ctnbsr arkadaşım ; haksız değilim .

Diplomasi ayrı birşey strateji ayrı birşeydir..

sana oyuna bakış acımı yazıp herşeyi anlatmak zorunda degilim .

dediğim gibi ; Biz kimsenin işine karışmıyoruz. HİÇ bir klana öyle böyle mesaj atmıyoruz. Gereksiz olan herşeyden kaçınıyoruz.

HAritada oyunumuzu oynuyoruz.

temel sıkıntı 3. şahıs olan insanlar burada cok gereksiz cümlelerle sıkıntı cıkartmaya çalışıyor.

Buda zaman kaybına yol acıyor şuanki olduğu gibi.

neyse diplomasimizi dert edenlere gelsin ;

AzTeK Olarak kimse ile diplomasi yapılmıyacaktır.

Keyfinize bakabilirsiniz artık.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yav he he ;)

mehmet desene tükürdüğümü dilimle fena yaladım diye :D

haydi iyi geceler ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
bazen sadece gülersin artik oyun zamani der geçersinnn
oyun başlasin bu kadar konuşmadan sonraaaaa

reis atakta
jamiryuuu

DeletedUser35609

Ziyaretçi
Ctnbsr kimsin bilmem ama :)

oyununa bak ama diplomasimi merak ediyorsan klana davet atıyım bir bak. :)

yahu anlamıyorum sizi ben . Oyununuza bakın cok mu zor.

DeletedUser

Ziyaretçi
derler olmasada oldu derler yapmasanda yapti derler derler işte

reis atakta
jamiryuuu

DeletedUser45608

Ziyaretçi
diplomasi yok ne demek ben size kısaca bir anlatayım.
8 yıldır bu oyunu oynuyorum, zibillion tane dünyada onlarca serverda oynadım.
diplomasi yok demek ne müttefiğinin olması ne saldırmazlığının olması ne de düşmanının olması demektir.
kimseye savaş açmazsın hiçbir savaş girmezsin, rakiplerine klan değil oyuncu bazında bakmak demektir.
Bu oyunu diplomasisiz oynamak ancak elite ve az üyeden oluşan klanlara göredir ve bu çok büyük bir strateji işidir.
3+5 klan olmak strateji değil diplomasidir ;)
hadi bakim yandan yandan.

DeletedUser

Ziyaretçi
diplomasi yok ne demek ben size kısaca bir anlatayım.
8 yıldır bu oyunu oynuyorum, zibillion tane dünyada onlarca serverda oynadım.
diplomasi yok demek ne müttefiğinin olması ne saldırmazlığının olması ne de düşmanının olması demektir.
kimseye savaş açmazsın hiçbir savaş girmezsin, rakiplerine klan değil oyuncu bazında bakmak demektir.
Bu oyunu diplomasisiz oynamak ancak elite ve az üyeden oluşan klanlara göredir ve bu çok büyük bir strateji işidir.
3+5 klan olmak strateji değil diplomasidir ;)
hadi bakim yandan yandan.

bu gecenin finali oldu heralde yorum yapmıcam diorum kendime ama buna karşılıksız kalamadım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben burada olduğum sürece ve dahi metinler değişir ben sizlere neler paylaşirim ne msjlarda işte o zmn aztk te olmak ayricaliktir savaşmak farkli bi ayricalik bene aztekten birisi abim kardeşim saldirsin savunmada yapmam abimdir kardeşimdir köy onundur ama ooo kocaarslanahmet yarin size msj atar ise vb içeriğiini burada paylaşir misiniz isterseniz şimdi atsin
ben müt sa düşman aztek ailem ve bende ailemin bir ferdiyim cesette öyle burada aztekli arkadaşlarimda var kardeş kani dökülmez diplomasi ne olursa olsun köyüm feda...

çok konuşuluyorda icriaar olsun yok müt olmayacakti müt oldu sakin yanliş anlamayin millet korktu sanir bunu udw yapmamiştir ama dişaridan öyle sanirlar bizim formda öyle saniyorlar burayi okuyup herkese hayirli geceler...

reis atakta
jamiryuuu

DeletedUser45608

Ziyaretçi
yanlış anlaşılmasın , diplomasimiz olmayacak diye söyleyip sonradan diplomasi yapmak bir stratejidir ben buna karşı çıkmıyorum :) Ben aztekin diplomasimiz yok demesine karşı çıkıyorum ^^

DeletedUser614

Ziyaretçi
Önce şu konuya açıklık getirelim strateji nedir diplomasi nedir?

Strateji
Temelde askeri bir terim olan strateji, bir ulusun veya uluslar topluluğunun barış ve savaşta benimsenen politikalara en fazla desteği vermek amacıyla politik, ekonomik, psikolojik ve askerî güçleri bir arada kullanma bilimi ve sanatıdır.

Diplomasi
Diplomasi, dış politikada sorunların barışçıl yöntemlerle ve müzakereler yoluyla çözülmesini ifade etmektedir. Diplomat veye diplomatik temsilci ise bu süreçte yer alan kişi ve kurumları ifade etmektedir. Hititlerin [Kadeş Antlaşması] tarihin bilinen ilk yazılı diplomasisidir.
Diplomasi türleri;
İkili diplomasi,
Çoklu diplomasi,
Konferans diplomasisi,
Parlementer diplomasi,
Doruk diplomasisi olarak farklılaşmaktadır.

Şimdi kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.